Ondřej Fatka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 4 (18) 126 b 129.
2016 12 (15) 418 b 59.
2015 20 (20) 728 b 47.
2014 12 (14) 562 b 39.
2013 13 (14) 586 b 37.
2012 11 (17) 368 b 65.
2011 12 (13) 118 b 46.
2010 12 (13) 151 b 34.
Celkem 96 0 (124)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 73. 28 01:26:33 56:43 (190%) 28 76.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 28 119.
3 čt 26. 4. Krčák 76. 25 01:55:50 72:50 (169%) 53 112.
4 čt 3. 5. Vysočany 68. 33 01:05:15 36:38 (128%) 86 87.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 61. 40 00:57:00 21:40 (61%) 126 71.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 126 80.
7 čt 24. 5. Děvín 126 89.
8 čt 31. 5. Struhařov 126 93.
9 čt 7. 6. Juliána 126 101.
10 čt 14. 6. Točná 126 106.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 126 109.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 126 118.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 126 121.
14 čt 20. 9. Klánovice 126 125.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 126 126.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 126 129.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 126 129.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 126 129.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 81. 20 01:19:10 46:39 (143%) 20 84.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 20 109.
3 čt 5. 5. Bohnice 20 132–133.
4 čt 12. 5. Křeslice 67. 34 01:02:25 29:03 (87%) 54 114.
5 čt 19. 5. Novodvorská 89. 12 01:21:20 55:03 (209%) 66 118.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 68. 33 01:24:55 47:37 (127%) 99 101.
7 čt 2. 6. Ďáblice 82. 19 01:37:19 66:05 (211%) 118 97.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 81. 20 01:53:47 73:04 (179%) 138 96.
9 čt 16. 6. Valy 70. 31 02:04:03 75:47 (157%) 169 93.
10 út 21. 6. Čelákovice 55. 46 01:26:38 47:47 (122%) 215 84.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 69. 32 01:35:50 55:16 (136%) 247 81.
12 čt 22. 9. Klíčov 47. 54 00:59:50 33:10 (124%) 301 73.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 301 73.
14 st 5. 10. Malešice 43. 58 00:53:25 28:40 (115%) 359 66.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 42. 59 00:36:50 17:05 (86%) 418 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 75. 26 01:33:04 50:08 (116%) 26 79.
2 čt 23. 4. Juliána 74. 27 01:14:11 37:27 (101%) 53 80.
3 st 29. 4. PrÚjezd 70. 31 01:45:02 61:07 (139%) 84 77.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 79. 22 01:38:21 59:09 (150%) 106 75.
5 čt 14. 5. Zátiší 67. 34 01:12:12 38:03 (111%) 118 84.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 64. 37 02:00:13 64:43 (116%) 155 76.
7 čt 28. 5. Babický muničák 67. 34 02:00:13 78:13 (186%) 189 67.
8 čt 4. 6. Říčany 70. 31 01:09:06 36:33 (112%) 194 76.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 72. 29 01:54:41 73:30 (178%) 223 77.
10 út 16. 6. Valy 73. 28 02:39:34 100:25 (169%) 251 72.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 65. 36 02:11:56 85:46 (185%) 287 70.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 34. 67 00:53:39 32:06 (148%) 354 67.
13 čt 3. 9. Uhříněves 59. 42 01:03:46 34:04 (114%) 396 62.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 45. 56 02:05:06 63:09 (101%) 452 58.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 59. 42 01:41:09 58:50 (139%) 467 58.
16 ne 20. 9. Krňany 57. 44 01:28:48 52:57 (147%) 511 57.
17 čt 24. 9. Šeberák 55. 46 00:52:23 22:25 (74%) 557 56.
18 st 30. 9. Motol 47. 54 02:21:37 83:49 (145%) 611 50.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 42. 59 01:17:08 40:47 (112%) 670 50.
20 st 14. 10. Jižní město 43. 58 00:57:42 33:28 (138%) 728 47.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 74. 27 01:09:50 39:27 (129%) 27 77.
2 čt 15. 5. memoriál APM 44. 57 01:26:05 47:28 (122%) 84 49.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 80. 21 01:55:31 62:55 (119%) 105 57.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 31. 70 02:25:06 81:32 (128%) 175 44.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 67. 34 01:13:37 45:23 (160%) 188 48.
6 čt 12. 6. Čelákovice 50. 51 01:29:00 46:10 (107%) 239 45.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 260 47.
8 čt 26. 6. Hostavice 42. 59 01:50:42 61:09 (123%) 319 43.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 60. 41 01:18:18 20:56 (36%) 362 41.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 58. 43 00:36:07 20:58 (138%) 382 42.
11 čt 18. 9. Hostivař 58. 43 01:36:20 52:07 (117%) 425 43.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 446 44.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 51. 50 01:47:06 58:18 (119%) 496 42.
14 čt 16. 10. Klánovice 35. 66 01:15:35 38:10 (102%) 562 39.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 67. 34 00:00:00 34 69.
2 čt 18. 4. Milíčák 52. 49 00:54:17 21:36 (66%) 83 51.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 58. 43 02:08:21 67:35 (111%) 126 47.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 49. 52 12:25:00 221:00 (42%) 178 42.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 178 54.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 67. 34 00:48:59 20:19 (70%) 212 53.
7 čt 13. 6. Klánovice 63. 38 01:51:20 62:39 (128%) 250 51.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 45. 56 306 47.
9 st 26. 6. Káraný 40. 61 01:52:07 56:12 (100%) 367 44.
10 čt 5. 9. Radotín 56. 45 20:39:00 326:00 (35%) 378 48.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 37. 64 01:37:10 51:15 (111%) 442 43.
12 čt 19. 9. Krčák 53. 48 01:29:01 47:25 (113%) 490 42.
13 st 25. 9. Čimice 53. 48 538 39.
14 čt 3. 10. Novodvorská 53. 48 00:59:28 31:53 (115%) 586 37.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 67. 34 01:22:30 35:55 (77%) 34 130–131.
4 st 25. 4. Modřany 77. 24 02:08:18 70:58 (123%) 58 117.
5 čt 3. 5. Mníšek 103. 1 59 142.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 130. 1 00:59:08 33:59 (135%) 60 170.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 49. 52 01:51:00 64:59 (141%) 112 83.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 65. 36 20:03:00 1083:00 (902%) 148 78.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 66. 35 02:06:34 69:17 (120%) 183 67.
10 út 12. 6. Káraný 183 76.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 59. 42 01:21:20 43:01 (112%) 225 70.
12 st 8. 8. Řepy 42. 59 00:52:24 29:18 (126%) 284 58.
13 st 5. 9. Klánovice 284 68.
14 st 12. 9. Chabry 284 72.
15 st 19. 9. Hostivař 284 73.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 57. 44 01:50:41 64:40 (140%) 328 68.
17 st 3. 10. Záběhlice 61. 40 00:54:50 33:51 (161%) 368 65.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 42. 9 01:58:24 67:21 (131%) 9 45.
2 st 27. 4. Hodkovičky 56. 1 01:19:09 38:32 (94%) 10 67.
3 st 4. 5. Březová 29. 21 01:44:00 54:00 (108%) 31 49.
4 st 11. 5. Počernice 45. 6 01:44:50 52:21 (99%) 37 53.
5 st 18. 5. Ladronka 57. 1 38 58.
6 čt 26. 5. Motol 52. 1 02:01:25 23:35 (24%) 39 64.
7 st 1. 6. Komořany 47. 4 02:22:26 59:32 (71%) 43 62.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 28. 23 14:47:00 696:00 (364%) 66 53.
9 út 14. 6. Kladno 56. 1 03:04:57 97:19 (111%) 67 55.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 67 56.
11 st 14. 9. Chabry 36. 15 01:25:00 -1:31 (-1%) 82 53.
12 st 21. 9. Klánovice 45. 6 01:52:12 58:48 (110%) 88 53.
13 st 28. 9. Chodov 21. 30 00:23:32 08:54 (60%) 118 46.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 40. 11 01:27:50 42:08 (92%) 11 40.
2 st 28. 4. Říčany 48. 3 02:43:26 90:56 (125%) 14 57.
3 st 12. 5. Zbraslav 14 69.
4 st 19. 5. Ladronka 40. 11 02:24:03 83:03 (136%) 25 62.
5 čt 10. 6. Kamýk 38. 13 01:06:02 37:35 (132%) 38 53.
6 út 15. 6. Kejkol 36. 15 01:53:50 56:13 (97%) 53 42.
7 út 22. 6. Lhotka 52. 1 01:34:37 55:03 (139%) 54 47.
8 st 18. 8. Juliána 18. 16 03:23:52 94:17 (86%) 70 49.
9 st 25. 8. Hanspaulka 42. 9 01:23:40 52:18 (166%) 79 45.
10 st 1. 9. Jezírko 29. 21 02:06:30 66:50 (112%) 100 42.
11 út 7. 9. Hostivař 44. 7 01:31:44 50:15 (121%) 107 43.
12 út 14. 9. Valy 19. 32 02:33:01 93:26 (156%) 139 34.
13 st 22. 9. Prokopáč 39. 12 02:07:32 67:40 (113%) 151 34.