Ondřej kupsa

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 35 b 264–265.
2017 1 (14) 58 b 159.
2016 3 (15) 100 b 138.
2015 12 (20) 508 b 65.
2014 2 (14) 114 b 126.
Celkem 19 0 (81)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána 66. 35 01:41:00 54:31 (117%) 35 197–198.
10 čt 14. 6. Točná 35 207–208.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 35 212–213.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 35 219–220.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 35 224–225.
14 čt 20. 9. Klánovice 35 230–231.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 35 255–256.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 35 260–261.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 35 263–264.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 35 264–265.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 43. 58 00:50:05 20:24 (68%) 58 97.
4 čt 25. 5. Kosoř 58 111.
5 čt 1. 6. Točná 58 117.
6 čt 8. 6. Lipence 58 122.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 58 130–131.
8 čt 22. 6. Zvole 58 133.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 58 136.
10 čt 7. 9. Hostivice 58 145.
11 čt 14. 9. Hostivař 58 151.
12 čt 21. 9. Zátiší 58 153–154.
13 čt 5. 10. Dobeška 58 154–155.
14 čt 12. 10. Ořechovka 58 159.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 62. 39 00:58:54 26:23 (81%) 39 65.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 58. 43 01:16:55 37:26 (94%) 82 59.
3 čt 5. 5. Bohnice 83. 18 02:03:33 71:32 (137%) 100 59.
4 čt 12. 5. Křeslice 100 76.
5 čt 19. 5. Novodvorská 100 88.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 100 94.
7 čt 2. 6. Ďáblice 100 104.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 100 113.
9 čt 16. 6. Valy 100 117.
10 út 21. 6. Čelákovice 100 122.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 100 126.
12 čt 22. 9. Klíčov 100 126.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 100 131.
14 st 5. 10. Malešice 100 137.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 100 138.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 57. 44 01:09:56 27:00 (62%) 44 61.
2 čt 23. 4. Juliána 79. 22 01:17:45 41:01 (111%) 66 70.
3 st 29. 4. PrÚjezd 61. 40 01:20:59 37:04 (84%) 106 60.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 64. 37 01:12:07 32:55 (83%) 143 60.
5 čt 14. 5. Zátiší 58. 43 01:04:31 30:22 (88%) 164 60.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 48. 53 01:27:38 32:08 (57%) 217 57.
7 čt 28. 5. Babický muničák 59. 42 01:33:57 51:57 (123%) 259 57.
8 čt 4. 6. Říčany 66. 35 01:06:33 34:00 (104%) 259 60.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 63. 38 01:26:01 44:50 (108%) 297 58.
10 út 16. 6. Valy 60. 41 01:54:40 55:31 (93%) 338 57.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 373 59.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 395 60.
13 čt 3. 9. Uhříněves 395 63.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 395 65.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 395 65.
16 ne 20. 9. Krňany 395 68.
17 čt 24. 9. Šeberák 395 73.
18 st 30. 9. Motol 52. 49 03:00:00 122:12 (211%) 444 67.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 444 69.
20 st 14. 10. Jižní město 37. 64 00:45:20 21:06 (87%) 508 65.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 55. 46 02:07:05 78:17 (160%) 46 194.
14 čt 16. 10. Klánovice 33. 68 01:08:05 30:40 (81%) 114 126.