Ondřej Šňupárek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 84 b 165–167.
2016 1 (15) 79 b 164–165.
2014 1 (14) 78 b 158.
2010 1 (13) 29 b 111–112.
2009 4 1 (8) 221 b 21.
Celkem 8 1 (68)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov 17. 84 01:12:15 13:22 (22%) 84 114.
9 čt 7. 6. Juliána 84 123.
10 čt 14. 6. Točná 84 133–134.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 84 136–137.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 84 146–147.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 84 151–152.
14 čt 20. 9. Klánovice 84 153–154.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 84 161–163.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 84 164–166.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 84 164–166.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 84 165–167.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 22. 79 00:56:09 15:26 (37%) 79 132.
9 čt 16. 6. Valy 79 138.
10 út 21. 6. Čelákovice 79 143.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 79 146.
12 čt 22. 9. Klíčov 79 147.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 79 154–155.
14 st 5. 10. Malešice 79 162–163.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 79 164–165.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 23. 78 01:06:35 13:59 (26%) 78 71.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 78 78.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 78 92.
6 čt 12. 6. Čelákovice 78 98.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 78 103.
8 čt 26. 6. Hostavice 78 108.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 78 118–119.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 78 133.
11 čt 18. 9. Hostivař 78 138.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 78 146.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 78 155.
14 čt 16. 10. Klánovice 78 158.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka 22. 29 00:51:58 12:24 (31%) 29 79–80.
8 st 18. 8. Juliána 29 82–83.
9 st 25. 8. Hanspaulka 29 90–91.
10 st 1. 9. Jezírko 29 97–98.
11 út 7. 9. Hostivař 29 104–105.
12 út 14. 9. Valy 29 105–106.
13 st 22. 9. Prokopáč 29 111–112.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 8. 92 00:59:40 04:34 (8%) 92 9.
2 st 24. 6. Ďábličák 16. 67 00:59:15 14:35 (32%) 159 7.
3 st 15. 7. Halouny (pořadatel) 159 13.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 24. 30 00:44:50 12:47 (39%) 189 8.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 23. 32 00:42:13 11:16 (36%) 221 7.
6 st 2. 9. Hostivař 221 10.
7 st 9. 9. Klánovice 221 14.
8 st 16. 9. Káraný 221 21.