Ondřej Svoboda

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (12) 48 b 177.
2018 3 (18) 140 b 121.
2017 2 (14) 99 b 128.
Celkem 7 0 (44)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 65. 36 01:34:53 45:05 (90%) 36 114.
4 st 1. 5. Čelákovice 89. 12 00:53:58 16:17 (43%) 48 126.
5 čt 9. 5. Hostivař 48 141.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 48 147.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 48 155.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 48 159.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 48 163.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 48 172.
11 čt 20. 6. Sedlec 48 172.
12 čt 27. 6. Dubeč 48 177.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín 54. 47 02:00:06 72:11 (150%) 47 152–154.
8 čt 31. 5. Struhařov 47 158–161.
9 čt 7. 6. Juliána 65. 36 01:27:30 41:01 (88%) 83 125.
10 čt 14. 6. Točná 44. 57 01:54:37 59:52 (109%) 140 97.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 140 101.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 140 108.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 140 110.
14 čt 20. 9. Klánovice 140 115.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 140 116.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 140 120.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 140 121.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 140 121.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 48. 53 00:50:54 21:13 (71%) 53 103–104.
4 čt 25. 5. Kosoř 55. 46 01:57:10 51:14 (77%) 99 74.
5 čt 1. 6. Točná 99 89.
6 čt 8. 6. Lipence 99 100.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 99 106.
8 čt 22. 6. Zvole 99 107.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 99 108.
10 čt 7. 9. Hostivice 99 111.
11 čt 14. 9. Hostivař 99 115.
12 čt 21. 9. Zátiší 99 118.
13 čt 5. 10. Dobeška 99 124.
14 čt 12. 10. Ořechovka 99 128.