Pakuo

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 100 b 140–142.
2016 2 (15) 200 b 101.
2014 1 2 (14) 271 b 73.
2013 3 1 (14) 336 b 67.
2012 3 1 (17) 336 b 70.
2011 6 1 (13) 190 b 28.
2010 6 (13) 197 b 25.
Celkem 19 8 (104)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda (pořadatel) 100 100 127–128.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 100 131–132.
14 čt 20. 9. Klánovice 100 135–136.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 100 137–138.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 100 139–141.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 100 139–141.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 100 140–142.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice (pořadatel) 100 100 60–65.
4 čt 12. 5. Křeslice 100 77–82.
5 čt 19. 5. Novodvorská 100 89–94.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 100 95–100.
7 čt 2. 6. Ďáblice 100 105–110.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka (pořadatel) 100 200 71.
9 čt 16. 6. Valy 200 84.
10 út 21. 6. Čelákovice 200 90.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 200 96.
12 čt 22. 9. Klíčov 200 98.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 200 100.
14 st 5. 10. Malešice 200 100.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 200 101.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky (pořadatel) 100 100 67–69.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 100 76–80.
6 čt 12. 6. Čelákovice 100 81–84.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 100 86–88.
8 čt 26. 6. Hostavice 100 91–93.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 171 75.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 30. 71 00:22:18 07:09 (47%) 171 84.
11 čt 18. 9. Hostivař 171 86.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 171 87.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka (pořadatel) 100 271 73.
14 čt 16. 10. Klánovice 271 73.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 22. 79 00:50:13 12:48 (34%) 79 96–97.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 79 109–110.
7 čt 13. 6. Klánovice 79 118–119.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 18. 83 162 82.
9 st 26. 6. Káraný 162 84.
10 čt 5. 9. Radotín 162 90.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 162 93.
12 čt 19. 9. Krčák 162 96.
13 st 25. 9. Čimice (pořadatel) 100 262 76.
14 čt 3. 10. Novodvorská 27. 74 00:43:00 15:25 (55%) 336 67.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 17. 84 01:00:40 14:39 (31%) 84 124–127.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 23. 78 20:46:00 1126:00 (938%) 162 72.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka (pořadatel) 100 262 45.
10 út 12. 6. Káraný 27. 74 01:12:47 17:42 (32%) 336 39.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 336 48.
12 st 8. 8. Řepy 336 50.
13 st 5. 9. Klánovice 336 56.
14 st 12. 9. Chabry 336 59.
15 st 19. 9. Hostivař 336 65.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 336 66.
17 st 3. 10. Záběhlice 336 70.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 21. 30 00:53:32 12:55 (31%) 30 38.
3 st 4. 5. Březová 15. 36 01:12:00 22:00 (44%) 66 25.
4 st 11. 5. Počernice 66 31.
5 st 18. 5. Ladronka (pořadatel) 50 116 17.
6 čt 26. 5. Motol 68. 1 00:50:15 -48:25 (-49%) 117 23.
7 st 1. 6. Komořany 16. 35 01:51:03 28:09 (33%) 152 20.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 13. 38 22:42:00 1171:00 (613%) 190 15.
9 út 14. 6. Kladno 190 19.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 190 21.
11 st 14. 9. Chabry 190 23.
12 st 21. 9. Klánovice MS 01:01:40 190 25.
13 st 28. 9. Chodov 190 28.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka 20. 31 01:27:12 26:12 (42%) 31 54–56.
5 čt 10. 6. Kamýk 31 62–64.
6 út 15. 6. Kejkol 19. 32 01:18:44 21:07 (36%) 63 39.
7 út 22. 6. Lhotka 63 43.
8 st 18. 8. Juliána 8. 36 02:22:00 32:25 (29%) 99 35.
9 st 25. 8. Hanspaulka 15. 36 00:39:30 08:08 (25%) 135 33.
10 st 1. 9. Jezírko 135 35.
11 út 7. 9. Hostivař 26. 25 01:03:15 21:46 (52%) 160 29.
12 út 14. 9. Valy 14. 37 01:27:18 27:43 (46%) 197 22.
13 st 22. 9. Prokopáč 197 25.