Pavel Dvořák

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (14) 67 b 161.
2018 3 (18) 137 b 122.
2015 2 (20) 60 b 182.
2014 2 (14) 96 b 142.
2012 2 (17) 103 b 136.
2011 1 (13) 1 b 203–204.
2010 5 (13) 65 b 63.
Celkem 17 0 (109)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 71. 30 01:48:40 58:52 (118%) 30 116.
4 st 1. 5. Čelákovice 30 147–148.
5 čt 9. 5. Hostivař 30 162–164.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 30 167–169.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 30 175–177.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 30 180–182.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 30 182–184.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 64. 37 01:26:08 54:12 (169%) 67 142.
11 čt 20. 6. Sedlec 67 144.
12 čt 27. 6. Dubeč 67 149.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 67 155.
14 čt 12. 9. Krčák 67 161.
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín 58. 43 02:12:15 84:20 (176%) 43 164–165.
8 čt 31. 5. Struhařov 43 173–175.
9 čt 7. 6. Juliána 43 182–184.
10 čt 14. 6. Točná 43 192–194.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 43 198–200.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 61. 40 01:36:00 53:38 (126%) 83 149.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 47. 54 02:22:50 78:10 (120%) 137 111.
14 čt 20. 9. Klánovice 137 116.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 137 117.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 137 121.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 137 122.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 137 122.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 77. 24 01:15:01 38:17 (104%) 24 105.
3 st 29. 4. PrÚjezd 24 126.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 24 140.
5 čt 14. 5. Zátiší 24 147–148.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 24 153–154.
7 čt 28. 5. Babický muničák 24 162–163.
8 čt 4. 6. Říčany 24 174–175.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 65. 36 01:27:00 45:49 (111%) 60 145.
10 út 16. 6. Valy 60 151.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 60 153.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 60 155.
13 čt 3. 9. Uhříněves 60 159.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 60 162.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 60 166.
16 ne 20. 9. Krňany 60 171.
17 čt 24. 9. Šeberák 60 177.
18 st 30. 9. Motol 60 180.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 60 181.
20 st 14. 10. Jižní město 60 182.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 55. 46 01:51:51 57:40 (106%) 46 142.
8 čt 26. 6. Hostavice 46 145.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 46 163.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 46 170.
11 čt 18. 9. Hostivař 51. 50 01:29:00 44:47 (101%) 96 125.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 96 131.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 96 139.
14 čt 16. 10. Klánovice 96 142.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 64. 37 01:33:17 54:58 (143%) 37 266–271.
12 st 8. 8. Řepy 35. 66 00:42:37 19:31 (84%) 103 116.
13 st 5. 9. Klánovice 103 120.
14 st 12. 9. Chabry 103 125.
15 st 19. 9. Hostivař 103 130.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 103 135.
17 st 3. 10. Záběhlice 103 136.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 56. 1 02:08:00 30:10 (30%) 1 137–138.
7 st 1. 6. Komořany 1 143–144.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 1 146–147.
9 út 14. 6. Kladno 1 166–167.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 1 174–175.
11 st 14. 9. Chabry 1 183–184.
12 st 21. 9. Klánovice 1 192–193.
13 st 28. 9. Chodov 1 203–204.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav 30. 21 02:05:01 57:28 (85%) 21 58–60.
4 st 19. 5. Ladronka 21 66–68.
5 čt 10. 6. Kamýk 21 73–76.
6 út 15. 6. Kejkol 21 81–85.
7 út 22. 6. Lhotka 48. 3 01:14:17 34:43 (87%) 24 87.
8 st 18. 8. Juliána 24 92.
9 st 25. 8. Hanspaulka 40. 11 01:08:30 37:08 (118%) 35 78.
10 st 1. 9. Jezírko 27. 24 01:46:43 47:03 (78%) 59 58.
11 út 7. 9. Hostivař 45. 6 01:33:17 51:48 (124%) 65 59.
12 út 14. 9. Valy 65 61.
13 st 22. 9. Prokopáč 65 63.