Pavel Kurz

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 10 1 (12) 866 b 3.
2018 16 (18) 1455 b 3.
2017 10 (14) 959 b 15.
2016 9 (15) 844 b 24.
2015 16 (20) 1411 b 15.
2014 7 (14) 667 b 26.
2013 4 (14) 378 b 60.
2012 4 (17) 373 b 63.
2010 1 (13) 43 b 74–75.
2009 2 (8) 144 b 43.
Celkem 79 1 (145)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 4. 97 00:47:05 03:59 (9%) 97 25.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka (pořadatel) 100 197 4.
4 st 1. 5. Čelákovice 17. 84 00:44:32 06:51 (18%) 281 7.
5 čt 9. 5. Hostivař 2. 99 00:28:54 01:32 (5%) 380 6.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 3. 98 00:42:08 02:11 (5%) 394 3.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 8. 93 00:57:28 07:15 (14%) 487 4.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 4. 97 00:50:04 05:57 (13%) 584 3.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 10. 91 01:20:00 16:19 (25%) 675 3.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 6. 95 00:38:22 06:26 (20%) 770 3.
11 čt 20. 6. Sedlec 5. 96 00:58:18 08:52 (17%) 775 3.
12 čt 27. 6. Dubeč 19. 82 00:59:14 12:28 (26%) 866 3.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 3. 98 00:33:45 03:55 (13%) 98 6.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 98 27.
3 čt 26. 4. Krčák 4. 97 00:47:50 04:50 (11%) 195 16.
4 čt 3. 5. Vysočany 4. 97 00:32:02 03:25 (11%) 292 11.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 11. 90 00:42:13 06:53 (19%) 382 4.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 3. 98 00:47:22 02:22 (5%) 480 3.
7 čt 24. 5. Děvín 4. 97 00:50:25 02:30 (5%) 577 3.
8 čt 31. 5. Struhařov 3. 98 01:03:01 04:08 (7%) 585 3.
9 čt 7. 6. Juliána 21. 80 00:58:56 12:27 (26%) 675 3.
10 čt 14. 6. Točná 755 5.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 4. 97 01:11:13 08:49 (14%) 852 5.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 3. 98 00:43:50 01:28 (3%) 950 4.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 2. 99 01:10:50 06:10 (9%) 1049 4.
14 čt 20. 9. Klánovice 2. 99 00:55:30 03:23 (6%) 1148 3.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 6. 95 00:35:27 01:57 (5%) 1163 3.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 4. 97 00:18:55 02:21 (14%) 1260 3.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 2. 99 04:51:46 17:51 (6%) 1359 3.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 5. 96 00:29:04 02:46 (10%) 1455 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 7. 94 00:44:16 07:27 (20%) 94 8–9.
2 čt 11. 5. Čimičák 6. 95 00:27:59 03:35 (14%) 189 4.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 5. 96 00:31:22 01:41 (5%) 285 3.
4 čt 25. 5. Kosoř 4. 97 01:12:27 06:31 (9%) 382 3.
5 čt 1. 6. Točná 382 5.
6 čt 8. 6. Lipence 382 18.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 382 27.
8 čt 22. 6. Zvole 3. 98 00:50:31 03:16 (6%) 480 19.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 4. 97 00:44:55 07:46 (20%) 577 14.
10 čt 7. 9. Hostivice 7. 94 00:37:50 05:54 (18%) 671 12.
11 čt 14. 9. Hostivař 4. 97 00:51:02 06:30 (14%) 768 11.
12 čt 21. 9. Zátiší 768 17.
13 čt 5. 10. Dobeška 6. 95 00:27:25 02:19 (9%) 863 15.
14 čt 12. 10. Ořechovka 5. 96 00:35:20 03:47 (11%) 959 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 13. 88 00:50:25 10:56 (27%) 88 53.
3 čt 5. 5. Bohnice 7. 94 01:00:18 08:17 (15%) 182 32.
4 čt 12. 5. Křeslice 5. 96 00:35:43 02:21 (7%) 278 18.
5 čt 19. 5. Novodvorská 7. 94 00:31:54 05:37 (21%) 372 6.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 7. 94 00:44:43 07:25 (19%) 466 6.
7 čt 2. 6. Ďáblice 5. 96 00:35:14 04:00 (12%) 562 4.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 5. 96 00:48:10 07:27 (18%) 570 6.
9 čt 16. 6. Valy 658 5.
10 út 21. 6. Čelákovice 9. 92 00:47:55 09:04 (23%) 750 6.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 7. 94 00:46:35 06:01 (14%) 844 6.
12 čt 22. 9. Klíčov 844 10.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 844 18.
14 st 5. 10. Malešice 844 22.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 844 24.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 7. 94 00:48:57 06:01 (14%) 94 11.
2 čt 23. 4. Juliána 9. 92 00:43:25 06:41 (18%) 186 6.
3 st 29. 4. PrÚjezd 31. 70 00:58:36 14:41 (33%) 256 10.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 24. 77 00:50:53 11:41 (29%) 333 13.
5 čt 14. 5. Zátiší 333 17.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 11. 90 01:03:11 07:41 (13%) 423 13.
7 čt 28. 5. Babický muničák 8. 93 00:49:44 07:44 (18%) 516 11.
8 čt 4. 6. Říčany 516 14.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 16. 85 00:57:22 16:11 (39%) 601 12.
10 út 16. 6. Valy 15. 86 01:14:20 15:11 (25%) 687 11.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 8. 93 00:56:07 09:57 (21%) 780 11.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 780 16.
13 čt 3. 9. Uhříněves 14. 87 00:36:26 06:44 (22%) 867 16.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 6. 95 01:11:30 09:33 (15%) 962 16.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 13. 88 00:52:33 10:14 (24%) 1050 10.
16 ne 20. 9. Krňany 15. 86 00:49:17 13:26 (37%) 1136 11.
17 čt 24. 9. Šeberák 11. 90 00:37:38 07:40 (25%) 1226 9.
18 st 30. 9. Motol 13. 88 01:15:16 17:28 (30%) 1314 10.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 1314 15.
20 st 14. 10. Jižní město 4. 97 00:26:20 02:06 (8%) 1411 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 10. 91 00:37:57 07:34 (24%) 91 13.
2 čt 15. 5. memoriál APM 5. 96 00:45:00 06:23 (16%) 187 9.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 6. 95 01:01:32 08:56 (16%) 282 5.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 282 18.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 282 22.
6 čt 12. 6. Čelákovice 282 36.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 282 42.
8 čt 26. 6. Hostavice 3. 98 00:53:44 04:11 (8%) 380 36.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 380 38.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 380 44.
11 čt 18. 9. Hostivař 3. 98 00:50:05 05:52 (13%) 478 36.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 5. 96 00:48:45 04:13 (9%) 574 27.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 8. 93 00:57:09 08:21 (17%) 667 22.
14 čt 16. 10. Klánovice 667 26.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 5. 96 00:42:30 05:05 (13%) 96 79–80.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 96 89–91.
7 čt 13. 6. Klánovice 8. 93 00:56:46 08:05 (16%) 189 61.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 189 70.
9 st 26. 6. Káraný 189 73.
10 čt 5. 9. Radotín 189 76.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 189 78.
12 čt 19. 9. Krčák 189 85.
13 st 25. 9. Čimice 6. 95 284 72.
14 čt 3. 10. Novodvorská 7. 94 00:33:55 06:20 (22%) 378 60.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 5. 96 00:50:00 03:25 (7%) 96 54–55.
4 st 25. 4. Modřany 96 69–70.
5 čt 3. 5. Mníšek 96 80–81.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 96 93–95.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 96 100–102.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 96 107–109.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 96 114–116.
10 út 12. 6. Káraný 12. 89 01:03:36 08:31 (15%) 185 75.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 185 83.
12 st 8. 8. Řepy 185 84.
13 st 5. 9. Klánovice 185 86.
14 st 12. 9. Chabry 185 89.
15 st 19. 9. Hostivař 10. 91 00:55:56 09:08 (19%) 276 75.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 4. 97 00:48:27 02:26 (5%) 373 63.
17 st 3. 10. Záběhlice 373 63.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař 8. 43 00:50:14 08:45 (21%) 43 70–71.
12 út 14. 9. Valy 43 72–73.
13 st 22. 9. Prokopáč 43 74–75.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař 7. 84 01:55:32 16:07 (16%) 84 46.
7 st 9. 9. Klánovice 14. 60 01:00:00 17:10 (40%) 144 35.
8 st 16. 9. Káraný 144 43.