Pavel Müller

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (15) 166 b 106.
2018 4 (18) 325 b 71.
2017 6 (14) 436 b 49.
2016 6 (15) 440 b 57.
2015 11 (20) 792 b 41.
2014 11 (14) 967 b 11.
2013 11 (14) 973 b 13.
2012 13 (17) 1060 b 15.
2011 8 (13) 323 b 14.
2010 11 (13) 438 b 4.
2009 6 (8) 394 b 5.
Celkem 89 0 (161)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 18. 83 00:59:15 15:08 (34%) 83 118.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 83 124.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 18. 83 00:46:31 14:35 (45%) 166 92.
11 čt 20. 6. Sedlec 166 95.
12 čt 27. 6. Dubeč 166 97.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 166 100.
14 čt 12. 9. Krčák 166 102.
15 čt 19. 9. Kolovraty 166 106.
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 15. 86 00:54:55 11:55 (27%) 86 65–66.
4 čt 3. 5. Vysočany 86 85–86.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 86 94–95.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 86 100–101.
7 čt 24. 5. Děvín 21. 80 01:07:06 19:11 (40%) 166 71.
8 čt 31. 5. Struhařov 14. 87 01:09:52 10:59 (18%) 253 55.
9 čt 7. 6. Juliána 29. 72 01:00:23 13:54 (29%) 325 44.
10 čt 14. 6. Točná 325 56.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 325 58.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 325 60.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 325 64.
14 čt 20. 9. Klánovice 325 66.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 325 67.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 325 68.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 325 71.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 325 71.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 27. 74 00:42:12 12:31 (42%) 74 80.
4 čt 25. 5. Kosoř 74 100.
5 čt 1. 6. Točná 65. 36 01:19:45 20:46 (35%) 110 84.
6 čt 8. 6. Lipence 13. 88 00:41:31 07:00 (20%) 198 58.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 12. 89 01:00:35 13:10 (27%) 287 40.
8 čt 22. 6. Zvole 287 47.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 287 52.
10 čt 7. 9. Hostivice 25. 76 00:43:14 11:18 (35%) 363 49.
11 čt 14. 9. Hostivař 363 55.
12 čt 21. 9. Zátiší 28. 73 01:02:09 20:32 (49%) 436 44.
13 čt 5. 10. Dobeška 436 48.
14 čt 12. 10. Ořechovka 436 49.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 34. 67 00:58:26 18:57 (47%) 67 66.
3 čt 5. 5. Bohnice 26. 75 01:12:50 20:49 (40%) 142 43.
4 čt 12. 5. Křeslice 142 58.
5 čt 19. 5. Novodvorská 142 73.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 35. 66 00:58:07 20:49 (55%) 208 58.
7 čt 2. 6. Ďáblice 208 61.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 208 69.
9 čt 16. 6. Valy 208 79.
10 út 21. 6. Čelákovice 208 86.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 20. 81 00:52:15 11:41 (28%) 289 65.
12 čt 22. 9. Klíčov 11. 90 00:33:25 06:45 (25%) 379 56.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 40. 61 440 51.
14 st 5. 10. Malešice 440 54.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 440 57.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 39. 62 01:02:59 19:04 (43%) 62 92–93.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 62 104–105.
5 čt 14. 5. Zátiší 50. 51 00:56:37 22:28 (65%) 113 88.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 113 92.
7 čt 28. 5. Babický muničák 9. 92 00:50:35 08:35 (20%) 205 62.
8 čt 4. 6. Říčany 18. 83 00:40:17 07:44 (23%) 288 55.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 26. 75 01:01:25 20:14 (49%) 363 44.
10 út 16. 6. Valy 24. 77 01:18:35 19:26 (32%) 440 40.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 440 46.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 100. 1 01:17:25 55:52 (259%) 441 49.
13 čt 3. 9. Uhříněves 17. 84 00:38:34 08:52 (29%) 525 43.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 525 46.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 19. 82 00:58:15 15:56 (37%) 607 41.
16 ne 20. 9. Krňany 9. 92 00:46:15 10:24 (29%) 699 36.
17 čt 24. 9. Šeberák 8. 93 00:36:35 06:37 (22%) 792 35.
18 st 30. 9. Motol 792 38.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 792 40.
20 st 14. 10. Jižní město 792 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 15. 86 00:39:07 08:44 (28%) 86 18.
2 čt 15. 5. memoriál APM 15. 86 00:51:08 12:31 (32%) 172 13.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 7. 94 01:02:07 09:31 (18%) 266 10.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 15. 86 01:18:24 14:50 (23%) 352 10.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 7. 94 00:31:32 03:18 (11%) 360 11.
6 čt 12. 6. Čelákovice 10. 91 00:50:17 07:27 (17%) 451 10.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 24. 77 01:18:00 23:49 (43%) 537 10.
8 čt 26. 6. Hostavice 11. 90 01:00:52 11:19 (22%) 627 9.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 704 9.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 704 12.
11 čt 18. 9. Hostivař 14. 87 00:57:17 13:04 (29%) 791 10.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 17. 84 00:58:28 13:56 (31%) 875 10.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 9. 92 00:57:54 09:06 (18%) 967 8.
14 čt 16. 10. Klánovice 967 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 6. 95 95 8.
2 čt 18. 4. Milíčák 13. 88 00:40:44 08:03 (24%) 183 4.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 11. 90 01:12:06 11:20 (18%) 273 4.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 13. 88 01:14:00 -450:00 (-86%) 361 4.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 10. 91 00:44:09 06:44 (17%) 364 4.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 22. 79 00:35:03 06:23 (22%) 452 4.
7 čt 13. 6. Klánovice 14. 87 01:02:22 13:41 (28%) 539 5.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 22. 79 618 5.
9 st 26. 6. Káraný 697 5.
10 čt 5. 9. Radotín 697 9.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 9. 92 01:00:43 14:48 (32%) 789 9.
12 čt 19. 9. Krčák 9. 92 00:48:08 06:32 (15%) 881 8.
13 st 25. 9. Čimice 881 14.
14 čt 3. 10. Novodvorská 9. 92 00:35:07 07:32 (27%) 973 13.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 20. 81 00:58:39 12:04 (25%) 81 67–68.
4 st 25. 4. Modřany 16. 85 01:07:53 10:33 (18%) 166 41.
5 čt 3. 5. Mníšek 16. 85 251 27.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 28. 73 00:30:04 04:55 (19%) 324 20.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 14. 87 00:59:30 13:29 (29%) 411 17.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 9. 92 09:21:00 441:00 (367%) 503 14.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 30. 71 01:19:48 22:31 (39%) 574 13.
10 út 12. 6. Káraný 56. 45 01:10:01 14:56 (27%) 619 14.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 619 19.
12 st 8. 8. Řepy 13. 88 00:30:19 07:13 (31%) 707 18.
13 st 5. 9. Klánovice 5. 96 01:16:51 07:49 (11%) 803 16.
14 st 12. 9. Chabry 803 18.
15 st 19. 9. Hostivař 8. 93 00:55:24 08:36 (18%) 896 17.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 21. 80 00:57:32 11:31 (25%) 976 16.
17 st 3. 10. Záběhlice 17. 84 00:27:25 06:26 (30%) 1060 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 8. 43 01:03:05 12:02 (23%) 43 11.
2 st 27. 4. Hodkovičky 10. 41 00:46:49 06:12 (15%) 84 6.
3 st 4. 5. Březová 84 17.
4 st 11. 5. Počernice 84 23.
5 st 18. 5. Ladronka 84 30.
6 čt 26. 5. Motol 10. 41 01:57:08 19:18 (19%) 125 20.
7 st 1. 6. Komořany 2. 49 01:29:43 06:49 (8%) 174 18.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 9. 42 12:58:00 587:00 (307%) 216 14.
9 út 14. 6. Kladno 21. 30 01:50:07 22:29 (25%) 246 12.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 15. 36 01:04:26 11:48 (22%) 282 11.
11 st 14. 9. Chabry 282 14.
12 st 21. 9. Klánovice 282 19.
13 st 28. 9. Chodov 10. 41 00:17:07 02:29 (16%) 323 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 12. 39 00:51:36 05:54 (12%) 39 12.
2 st 28. 4. Říčany 24. 27 01:38:40 26:10 (36%) 66 9.
3 st 12. 5. Zbraslav 18. 33 01:31:37 24:04 (35%) 99 5.
4 st 19. 5. Ladronka 13. 38 01:20:00 19:00 (31%) 137 5.
5 čt 10. 6. Kamýk 13. 38 00:37:13 08:46 (30%) 175 6.
6 út 15. 6. Kejkol 175 7.
7 út 22. 6. Lhotka 8. 43 00:45:29 05:55 (14%) 218 6.
8 st 18. 8. Juliána 3. 46 02:00:15 10:40 (9%) 264 3.
9 st 25. 8. Hanspaulka 16. 35 00:40:05 08:43 (27%) 299 3.
10 st 1. 9. Jezírko 2. 49 01:01:53 02:13 (3%) 348 2.
11 út 7. 9. Hostivař 5. 46 00:49:01 07:32 (18%) 394 2.
12 út 14. 9. Valy 7. 44 01:16:20 16:45 (28%) 438 2.
13 st 22. 9. Prokopáč 438 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 7. 92 00:59:20 04:14 (7%) 92 8.
2 st 24. 6. Ďábličák 18. 66 00:59:50 15:10 (33%) 158 8.
3 st 15. 7. Halouny 7. 76 01:53:19 22:10 (24%) 234 3.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 30. 22 00:49:42 17:39 (55%) 256 2.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 7. 46 00:33:12 02:15 (7%) 302 2.
6 st 2. 9. Hostivař 302 4.
7 st 9. 9. Klánovice 302 6.
8 st 16. 9. Káraný 5. 92 00:44:50 03:27 (8%) 394 5.