Pavel Štáfek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 2 (18) 170 b 109.
2017 1 (14) 75 b 145.
2016 1 (15) 62 b 182.
2015 2 (20) 136 b 125.
2013 1 (14) 73 b 165.
2012 1 (17) 83 b 181–183.
2011 1 (13) 31 b 111–113.
Celkem 9 0 (111)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 8. 93 00:35:01 08:01 (29%) 93 32–33.
3 čt 26. 4. Krčák 93 58–59.
4 čt 3. 5. Vysočany 93 78.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 93 89.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 93 94.
7 čt 24. 5. Děvín 93 102.
8 čt 31. 5. Struhařov 93 106.
9 čt 7. 6. Juliána 24. 77 00:59:18 12:49 (27%) 170 82.
10 čt 14. 6. Točná 170 87.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 170 92.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 170 97.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 170 100.
14 čt 20. 9. Klánovice 170 103.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 170 103.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 170 106.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 170 108.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 170 109.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší
13 čt 5. 10. Dobeška
14 čt 12. 10. Ořechovka 26. 75 00:48:20 16:47 (53%) 75 145.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 39. 62 00:48:20 15:49 (48%) 62 42.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 62 69.
3 čt 5. 5. Bohnice 62 98.
4 čt 12. 5. Křeslice 62 110.
5 čt 19. 5. Novodvorská 62 121–122.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 62 131–133.
7 čt 2. 6. Ďáblice 62 137–139.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 62 151.
9 čt 16. 6. Valy 62 153.
10 út 21. 6. Čelákovice 62 157.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 62 162.
12 čt 22. 9. Klíčov 62 165.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 62 175.
14 st 5. 10. Malešice 62 180.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 62 182.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 46. 55 01:05:35 22:39 (52%) 55 50.
2 čt 23. 4. Juliána 55 77.
3 st 29. 4. PrÚjezd 55 99.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 55 111–112.
5 čt 14. 5. Zátiší 55 119–120.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 55 127–128.
7 čt 28. 5. Babický muničák 55 131–132.
8 čt 4. 6. Říčany 55 136–137.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 55 147–148.
10 út 16. 6. Valy 55 152–153.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 55 155–157.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 55 157–159.
13 čt 3. 9. Uhříněves 55 162–164.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 55 165–167.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 55 171–173.
16 ne 20. 9. Krňany 20. 81 00:50:17 14:26 (40%) 136 120.
17 čt 24. 9. Šeberák 136 122.
18 st 30. 9. Motol 136 123.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 136 124.
20 st 14. 10. Jižní město 136 125.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín 28. 73 09:50:00 -323:00 (-36%) 73 138.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 73 143.
12 čt 19. 9. Krčák 73 146.
13 st 25. 9. Čimice 73 158.
14 čt 3. 10. Novodvorská 73 165.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy 18. 83 00:32:25 09:19 (40%) 83 156–158.
13 st 5. 9. Klánovice 83 165–167.
14 st 12. 9. Chabry 83 169–171.
15 st 19. 9. Hostivař 83 173–175.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 83 177–179.
17 st 3. 10. Záběhlice 83 181–183.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno 20. 31 01:48:35 20:57 (23%) 31 92–95.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 31 97–100.
11 st 14. 9. Chabry 31 107–108.
12 st 21. 9. Klánovice 31 109–110.
13 st 28. 9. Chodov 31 111–113.