pavla štěpánková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 2 (18) 69 b 192. (44.)
2017 5 (14) 157 b 111. (26.)
2016 4 (15) 117 b 131. (30.)
Celkem 11 0 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 78. (15.) 23 02:02:10 79:10 (184%) 23 153–154. (40.)
4 čt 3. 5. Vysočany 23 163–164. (45.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 23 170–171. (46.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 23 178–179. (51.)
7 čt 24. 5. Děvín 23 186–187. (52.)
8 čt 31. 5. Struhařov 23 196–197. (56.)
9 čt 7. 6. Juliána 23 207–209. (59–60.)
10 čt 14. 6. Točná 55. (10.) 46 03:02:15 127:30 (232%) 69 153. (37.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 69 158. (39.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 69 163. (39.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 69 169. (40.)
14 čt 20. 9. Klánovice 69 174. (42.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 69 186. (44.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 69 188. (44.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 69 190. (44.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 69 192. (44.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 76. (15.) 25 01:36:01 59:12 (160%) 25 77. (16.)
2 čt 11. 5. Čimičák 83. (24.) 18 01:04:42 40:18 (165%) 43 96. (21.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 68. (16.) 33 01:12:33 42:52 (144%) 76 77. (14.)
4 čt 25. 5. Kosoř 76 97. (22.)
5 čt 1. 6. Točná 76 106. (23.)
6 čt 8. 6. Lipence 76 113. (27.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 76 118. (30.)
8 čt 22. 6. Zvole 76 120. (30.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 76 122. (30.)
10 čt 7. 9. Hostivice 69. (19.) 32 01:20:44 48:48 (152%) 108 105. (27.)
11 čt 14. 9. Hostivař 108 107. (28.)
12 čt 21. 9. Zátiší 108 111. (29.)
13 čt 5. 10. Dobeška 52. (10.) 49 00:45:11 20:05 (80%) 157 108. (25.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 157 111. (26.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 71. (14.) 30 01:53:42 74:13 (187%) 30 102–103. (22.)
3 čt 5. 5. Bohnice 90. (22.) 11 02:37:00 104:59 (201%) 41 119. (27.)
4 čt 12. 5. Křeslice 75. (19.) 26 67 105. (19.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 67 115. (26.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 67 127. (29.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 67 134. (32.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 67 147. (33.)
9 čt 16. 6. Valy 67 150. (34.)
10 út 21. 6. Čelákovice 67 154. (34.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 67 158. (36.)
12 čt 22. 9. Klíčov 67 161. (37.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 67 170. (40.)
14 st 5. 10. Malešice 67 175. (42.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 51. (10.) 50 00:54:03 34:18 (173%) 117 131. (30.)