Pavlína Zemková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 3 (9) 107 b 119. (31.)
2018 2 (18) 79 b 176. (41.)
2017 1 (14) 29 b 193. (53.)
2016 1 (15) 50 b 203–206. (50–51.)
Celkem 7 0 (56)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána 66. (12.) 35 01:31:40 26:40 (41%) 35 142–144. (37–38.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 35 158–161. (42–43.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 35 170–173. (43–44.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 35 176–178. (43–44.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 64. (12.) 37 01:23:16 52:43 (172%) 72 141. (37.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 66. (12.) 35 00:58:21 36:38 (168%) 107 119. (31.)
10 čt 3. 9. Zvole-Károv
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka
12 ne 13. 9. XL Velbloud (jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec + Vrabec
14 čt 24. 9. rezervováno
15 čt 1. 10. Prokopské údolí
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 53. (14.) 48 00:24:16 -3:16 (-11%) 48 94. (20.)
3 čt 26. 4. Krčák 48 119–120. (25–26.)
4 čt 3. 5. Vysočany 48 128. (28.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 48 134. (29.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 48 146–147. (36.)
7 čt 24. 5. Děvín 48 150–151. (37.)
8 čt 31. 5. Struhařov 48 156–157. (37.)
9 čt 7. 6. Juliána 70. (18.) 31 01:57:25 70:56 (152%) 79 131. (34.)
10 čt 14. 6. Točná 79 141. (35.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 79 145. (37.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 79 153. (37.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 79 157. (37.)
14 čt 20. 9. Klánovice 79 162. (38.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 79 172. (41.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 79 175. (41.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 79 175. (41.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 79 176. (41.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice 72. (22.) 29 01:26:42 54:46 (171%) 29 177. (46.)
11 čt 14. 9. Hostivař 29 181. (48.)
12 čt 21. 9. Zátiší 29 186. (50.)
13 čt 5. 10. Dobeška 29 188. (50.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 29 193. (53.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy
12 čt 22. 9. Klíčov
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 51. (13.) 50 50 195–198. (47–48.)
14 st 5. 10. Malešice 50 199–202. (49–50.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 50 203–206. (50–51.)