Pepa Goder

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (15) 95 b 128–129.
2018 1 (18) 89 b 157–158.
2017 3 (14) 214 b 93.
2016 8 (15) 667 b 37.
2015 9 (20) 778 b 43.
2014 1 (14) 54 b 191.
2013 2 (14) 180 b 95.
Celkem 25 0 (110)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 6. 95 00:57:01 07:13 (14%) 95 53–54.
4 st 1. 5. Čelákovice 95 70–72.
5 čt 9. 5. Hostivař 95 85–87.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 95 93–95.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 95 98–99.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 95 103–104.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 95 108–109.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 95 114–115.
11 čt 20. 6. Sedlec 95 116–117.
12 čt 27. 6. Dubeč 95 119–120.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 95 124–125.
14 čt 12. 9. Krčák 95 126–127.
15 čt 19. 9. Kolovraty 95 128–129.
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná 12. 89 01:13:37 18:52 (34%) 89 125.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 89 128.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 89 140.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 89 144–145.
14 čt 20. 9. Klánovice 89 147–148.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 89 153–154.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 89 156–157.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 89 156–157.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 89 157–158.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 8. 93 00:28:56 04:32 (18%) 93 40.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 93 63.
4 čt 25. 5. Kosoř 93 81.
5 čt 1. 6. Točná 93 95.
6 čt 8. 6. Lipence 15. 86 00:41:58 07:27 (21%) 179 68.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 66. 35 00:54:46 07:21 (15%) 214 62.
8 čt 22. 6. Zvole 214 68.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 214 72.
10 čt 7. 9. Hostivice 214 78.
11 čt 14. 9. Hostivař 214 81.
12 čt 21. 9. Zátiší 214 85.
13 čt 5. 10. Dobeška 214 88.
14 čt 12. 10. Ořechovka 214 93.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 10. 91 00:39:16 06:45 (20%) 91 13.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 17. 84 00:51:00 11:31 (29%) 175 10.
3 čt 5. 5. Bohnice 8. 93 01:01:00 08:59 (17%) 268 6.
4 čt 12. 5. Křeslice 268 20.
5 čt 19. 5. Novodvorská 268 27.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 17. 84 00:47:31 10:13 (27%) 352 23.
7 čt 2. 6. Ďáblice 352 33.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 352 38.
9 čt 16. 6. Valy 352 50.
10 út 21. 6. Čelákovice 352 53.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 11. 90 00:49:30 08:56 (22%) 442 43.
12 čt 22. 9. Klíčov 11. 90 00:33:25 06:45 (25%) 532 37.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 532 38.
14 st 5. 10. Malešice 14. 87 00:33:10 08:25 (34%) 619 36.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 53. 48 00:28:40 08:55 (45%) 667 37.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 15. 86 00:55:15 12:19 (28%) 86 19.
2 čt 23. 4. Juliána 21. 80 00:46:30 09:46 (26%) 166 16–17.
3 st 29. 4. PrÚjezd 166 34.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 12. 89 00:48:20 09:08 (23%) 255 23.
5 čt 14. 5. Zátiší 255 33.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 16. 85 01:06:36 11:06 (20%) 340 23.
7 čt 28. 5. Babický muničák 340 37.
8 čt 4. 6. Říčany 340 42.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 340 49.
10 út 16. 6. Valy 25. 76 01:18:42 19:33 (33%) 416 45.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 416 52.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 416 55.
13 čt 3. 9. Uhříněves 7. 94 00:34:30 04:48 (16%) 510 46.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 9. 92 01:15:36 13:39 (22%) 602 38.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 602 42.
16 ne 20. 9. Krňany 602 44.
17 čt 24. 9. Šeberák 16. 85 00:38:53 08:55 (29%) 687 42.
18 st 30. 9. Motol 10. 91 01:13:41 15:53 (27%) 778 39.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 778 42.
20 st 14. 10. Jižní město 778 43.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 47. 54 00:47:25 17:02 (56%) 54 50.
2 čt 15. 5. memoriál APM 54 78.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 54 94.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 54 98.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 54 113.
6 čt 12. 6. Čelákovice 54 119.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 54 133.
8 čt 26. 6. Hostavice 54 137.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 54 153.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 54 162.
11 čt 18. 9. Hostivař 54 169–170.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 54 176.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 54 184.
14 čt 16. 10. Klánovice 54 191.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 9. 92 92 110–111.
9 st 26. 6. Káraný 13. 88 01:09:48 13:53 (24%) 180 77.
10 čt 5. 9. Radotín 180 82.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 180 85.
12 čt 19. 9. Krčák 180 89.
13 st 25. 9. Čimice 180 93.
14 čt 3. 10. Novodvorská 180 95.