Petr Bašus

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 (12) 111 b 113.
2018 5 (18) 210 b 96.
2015 6 (20) 270 b 87.
2013 2 (14) 97 b 135.
2012 4 (17) 202 b 96.
2011 2 (13) 24 b 134.
2010 2 (13) 36 b 93.
Celkem 24 0 (107)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 01:27:38 44:32 (103%) 1 91–104.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 63. 38 01:33:48 44:00 (88%) 39 113.
4 st 1. 5. Čelákovice 39 140.
5 čt 9. 5. Hostivař 39 152.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 39 158.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 39 165.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 39 170.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 29. 72 02:08:25 64:44 (101%) 111 100.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 111 107.
11 čt 20. 6. Sedlec 111 111.
12 čt 27. 6. Dubeč 111 113.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 66. 35 01:31:00 48:00 (111%) 35 143–144.
4 čt 3. 5. Vysočany 63. 38 00:58:22 29:45 (103%) 73 101.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 53. 48 01:02:35 27:15 (77%) 121 73.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 62. 39 01:40:20 55:20 (122%) 160 65.
7 čt 24. 5. Děvín 160 73.
8 čt 31. 5. Struhařov 160 79.
9 čt 7. 6. Juliána 160 85.
10 čt 14. 6. Točná 51. 50 02:15:10 80:25 (146%) 210 73.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 210 78.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 210 82.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 210 85.
14 čt 20. 9. Klánovice 210 88.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 210 90.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 210 91.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 210 93.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 210 96.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 62. 39 01:13:11 30:15 (70%) 39 66.
2 čt 23. 4. Juliána 39 93.
3 st 29. 4. PrÚjezd 53. 48 01:13:33 29:38 (67%) 87 75.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 87 91.
5 čt 14. 5. Zátiší 87 101.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 58. 43 01:38:18 42:48 (77%) 130 88.
7 čt 28. 5. Babický muničák 56. 45 01:24:34 42:34 (101%) 175 75.
8 čt 4. 6. Říčany 175 83.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 175 90.
10 út 16. 6. Valy 70. 31 02:24:26 85:17 (144%) 206 84.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 206 85.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 206 87.
13 čt 3. 9. Uhříněves 206 91.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 37. 64 01:43:58 42:01 (67%) 270 81.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 270 85.
16 ne 20. 9. Krňany 270 86.
17 čt 24. 9. Šeberák 270 87.
18 st 30. 9. Motol 270 87.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 270 87.
20 st 14. 10. Jižní město 270 87.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 69. 32 01:08:44 36:03 (110%) 32 109.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 32 129–130.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 32 141–142.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 32 163–164.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 32 176–177.
7 čt 13. 6. Klánovice 32 186–187.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 32 191–192.
9 st 26. 6. Káraný 32 191–192.
10 čt 5. 9. Radotín 32 203–204.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 32 207–208.
12 čt 19. 9. Krčák 36. 65 01:01:07 19:31 (46%) 97 119.
13 st 25. 9. Čimice 97 126.
14 čt 3. 10. Novodvorská 97 135.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 46. 55 01:21:37 35:02 (75%) 55 101.
4 st 25. 4. Modřany 62. 39 01:42:10 44:50 (78%) 94 74.
5 čt 3. 5. Mníšek 94 85.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 94 99.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 94 107.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 94 113.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 94 121.
10 út 12. 6. Káraný 94 125.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 94 130.
12 st 8. 8. Řepy 94 133.
13 st 5. 9. Klánovice 94 142.
14 st 12. 9. Chabry 94 146.
15 st 19. 9. Hostivař 94 150.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 52. 49 01:28:52 42:51 (93%) 143 119.
17 st 3. 10. Záběhlice 42. 59 00:35:40 14:41 (69%) 202 96.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová 33. 17 01:58:00 68:00 (136%) 17 69.
4 st 11. 5. Počernice 17 81.
5 st 18. 5. Ladronka 17 93.
6 čt 26. 5. Motol 17 103.
7 st 1. 6. Komořany 44. 7 01:35:53 12:59 (15%) 24 98.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 24 106.
9 út 14. 6. Kladno 24 116.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 24 122.
11 st 14. 9. Chabry 24 126.
12 st 21. 9. Klánovice 24 127.
13 st 28. 9. Chodov 24 134.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána 14. 24 02:45:44 56:09 (51%) 24 90.
9 st 25. 8. Hanspaulka 24 100.
10 st 1. 9. Jezírko 24 108.
11 út 7. 9. Hostivař 39. 12 01:17:16 35:47 (86%) 36 88.
12 út 14. 9. Valy 36 89.
13 st 22. 9. Prokopáč 36 93.