Petr Jakovec

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 3 (9) 185 b 81.
2019 7 (18) 455 b 56.
2018 5 (18) 317 b 72.
Celkem 15 0 (45)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána 46. 55 01:14:18 09:18 (14%) 55 115.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 55 126.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 55 143.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 55 150.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 37. 64 00:57:34 27:01 (88%) 119 108.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 35. 66 00:37:58 16:15 (74%) 185 81.
10 čt 3. 9. Zvole-Károv
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka
12 ne 13. 9. XL Velbloud (jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec + Vrabec
14 čt 24. 9. rezervováno
15 čt 1. 10. Prokopské údolí
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 34. 67 01:07:05 23:59 (55%) 67 60–61.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 43. 58 01:16:02 26:14 (52%) 125 36.
4 st 1. 5. Čelákovice 125 56.
5 čt 9. 5. Hostivař 40. 61 00:42:10 14:48 (54%) 186 45.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 41. 60 00:59:40 19:43 (49%) 246 34.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 28. 73 01:06:55 16:42 (33%) 319 30.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 319 39.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 319 45.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 19. 82 00:46:53 14:57 (46%) 401 37.
11 čt 20. 6. Sedlec 401 38.
12 čt 27. 6. Dubeč 401 46.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 401 47.
14 čt 12. 9. Krčák 401 52.
15 čt 19. 9. Kolovraty 401 54.
16 čt 26. 9. Vítkov 47. 54 01:05:12 33:09 (103%) 455 54.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 455 54.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 455 56.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo 51. 51 02:13:00 70:36 (113%) 51 179.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 65. 36 00:34:00 -9:38 (-20%) 87 143.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 87 148.
14 čt 20. 9. Klánovice 40. 61 01:18:45 26:38 (51%) 148 112.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 148 113.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 20. 81 00:23:05 06:31 (39%) 229 85.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 13. 88 06:10:32 96:37 (35%) 317 72.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 317 72.