Petr Klimeš

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2017 1 (14) 39 b 184–185.
2016 5 (15) 131 b 125.
2014 1 (14) 56 b 189–190.
2012 1 (17) 34 b 320–322.
Celkem 8 0 (60)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná 62. 39 02:43:00 104:01 (176%) 39 131–133.
6 čt 8. 6. Lipence 39 137–138.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 39 147–148.
8 čt 22. 6. Zvole 39 149–150.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 39 152–153.
10 čt 7. 9. Hostivice 39 163–165.
11 čt 14. 9. Hostivař 39 170–171.
12 čt 21. 9. Zátiší 39 176–177.
13 čt 5. 10. Dobeška 39 179–180.
14 čt 12. 10. Ořechovka 39 184–185.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 67. 34 01:43:54 64:25 (163%) 34 98–99.
3 čt 5. 5. Bohnice 34 122–123.
4 čt 12. 5. Křeslice 34 133–134.
5 čt 19. 5. Novodvorská 83. 18 01:04:51 38:34 (146%) 52 129.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 69. 32 01:25:30 48:12 (129%) 84 111.
7 čt 2. 6. Ďáblice 84 120.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 55. 46 01:14:35 33:52 (83%) 130 101.
9 čt 16. 6. Valy 130 107.
10 út 21. 6. Čelákovice 62. 1 131 111.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 131 115.
12 čt 22. 9. Klíčov 131 115.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 131 120.
14 st 5. 10. Malešice 131 124.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 131 125.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 45. 56 01:41:50 57:18 (128%) 56 173–174.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 56 182–183.
14 čt 16. 10. Klánovice 56 189–190.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 67. 34 02:07:25 70:08 (122%) 34 262–264.
10 út 12. 6. Káraný 34 271–273.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 34 279–281.
12 st 8. 8. Řepy 34 285–287.
13 st 5. 9. Klánovice 34 300–302.
14 st 12. 9. Chabry 34 305–307.
15 st 19. 9. Hostivař 34 312–314.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 34 315–317.
17 st 3. 10. Záběhlice 34 320–322.