Petr Majner

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 9 (10) 428 b 34.
2018 16 (18) 766 b 29.
2017 2 (14) 73 b 146.
2016 1 (15) 29 b 229–231.
Celkem 28 0 (57)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 56. 45 01:27:24 44:18 (102%) 45 86.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 67. 34 01:40:19 50:31 (101%) 79 75.
4 st 1. 5. Čelákovice 40. 61 00:53:14 15:33 (41%) 140 51.
5 čt 9. 5. Hostivař 55. 46 00:47:19 19:57 (72%) 186 46.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 45. 56 01:04:32 24:35 (61%) 208 46.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 49. 52 01:19:57 29:44 (59%) 260 44.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 47. 54 01:16:55 32:48 (74%) 314 40.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 30. 71 02:15:07 71:26 (112%) 385 32.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 58. 43 01:14:00 42:04 (131%) 428 34.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 67. 34 01:12:19 42:29 (142%) 34 70.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 34 115.
3 čt 26. 4. Krčák 71. 30 01:41:00 58:00 (134%) 64 97.
4 čt 3. 5. Vysočany 60. 41 00:52:45 24:08 (84%) 105 66.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 58. 43 01:10:30 35:10 (99%) 148 60.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 61. 40 01:39:35 54:35 (121%) 188 58.
7 čt 24. 5. Děvín 51. 50 01:45:11 57:16 (119%) 238 51.
8 čt 31. 5. Struhařov 45. 56 01:40:26 41:33 (70%) 264 51.
9 čt 7. 6. Juliána 60. 41 01:24:15 37:46 (81%) 305 51.
10 čt 14. 6. Točná 46. 55 02:03:48 69:03 (126%) 360 47.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 47. 55 02:02:40 60:16 (96%) 415 43.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 58. 43 01:22:48 40:26 (95%) 458 42.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 45. 56 02:13:50 69:10 (106%) 514 39.
14 čt 20. 9. Klánovice 48. 53 01:25:30 33:23 (64%) 567 39.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 39. 62 00:52:21 18:51 (56%) 595 37.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 37. 64 00:31:55 15:21 (92%) 659 34.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 693 33.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 28. 73 00:47:20 21:02 (79%) 766 29.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 74. 27 01:29:45 52:56 (143%) 27 75.
2 čt 11. 5. Čimičák 27 111.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 55. 46 00:55:10 25:29 (85%) 73 82.
4 čt 25. 5. Kosoř 73 101.
5 čt 1. 6. Točná 73 109.
6 čt 8. 6. Lipence 73 115.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 73 121.
8 čt 22. 6. Zvole 73 123.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 73 124.
10 čt 7. 9. Hostivice 73 131.
11 čt 14. 9. Hostivař 73 137.
12 čt 21. 9. Zátiší 73 139.
13 čt 5. 10. Dobeška 73 141.
14 čt 12. 10. Ořechovka 73 146.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy 72. 29 02:10:10 81:54 (169%) 29 184.
10 út 21. 6. Čelákovice 29 192.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 29 200–202.
12 čt 22. 9. Klíčov 29 204–206.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 29 223–225.
14 st 5. 10. Malešice 29 225–227.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 29 229–231.