Petr Marusič

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (6) 226 b 41.
2018 12 (18) 878 b 25.
2017 2 (14) 122 b 123–124.
Celkem 18 0 (38)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 33. 68 01:10:22 20:34 (41%) 68 85–86.
4 st 1. 5. Čelákovice 82. 19 00:47:26 09:45 (25%) 87 83.
5 čt 9. 5. Hostivař 37. 64 00:40:59 13:37 (49%) 151 60.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 26. 75 00:52:46 12:49 (32%) 226 41.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 30. 71 00:47:34 17:44 (59%) 71 33.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 71 62–63.
3 čt 26. 4. Krčák 36. 65 01:04:58 21:58 (51%) 136 38.
4 čt 3. 5. Vysočany 136 57.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 31. 70 00:51:24 16:04 (45%) 206 45.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 38. 63 01:11:26 26:26 (58%) 269 39.
7 čt 24. 5. Děvín 28. 73 01:11:00 23:05 (48%) 342 31.
8 čt 31. 5. Struhařov 342 34.
9 čt 7. 6. Juliána 41. 60 01:05:21 18:52 (40%) 402 31.
10 čt 14. 6. Točná 402 38.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 26. 75 01:32:37 30:13 (48%) 477 32.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 36. 65 01:02:24 20:02 (47%) 542 31.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 17. 84 01:30:50 26:10 (40%) 626 29.
14 čt 20. 9. Klánovice 21. 80 01:07:56 15:49 (30%) 706 26.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 706 26.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 706 28.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 14. 87 06:11:49 97:54 (35%) 793 26.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 16. 85 00:37:54 11:36 (44%) 878 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší 43. 58 01:09:14 27:37 (66%) 58 153–154.
13 čt 5. 10. Dobeška 58 154–155.
14 čt 12. 10. Ořechovka 37. 64 00:56:22 24:49 (78%) 122 123–124.