Petr Müller

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 45 b 240–242.
2017 6 (14) 307 b 68.
2016 6 (15) 246 b 91.
2015 13 (20) 650 b 53.
2014 7 (14) 446 b 51.
2013 11 (14) 667 b 33.
2012 14 (17) 890 b 23.
2011 8 (13) 153 b 39.
2010 10 (13) 188 b 26.
2009 2 (8) 113 b 48.
Celkem 78 0 (146)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 56. 45 01:15:35 32:35 (75%) 45 125–126.
4 čt 3. 5. Vysočany 45 133–135.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 45 139–141.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 45 151–153.
7 čt 24. 5. Děvín 45 157–159.
8 čt 31. 5. Struhařov 45 165–167.
9 čt 7. 6. Juliána 45 174–176.
10 čt 14. 6. Točná 45 184–186.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 45 190–192.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 45 196–198.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 45 201–203.
14 čt 20. 9. Klánovice 45 206–208.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 45 231–233.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 45 236–238.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 45 239–241.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 45 240–242.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 55. 46 01:04:11 27:22 (74%) 46 56.
2 čt 11. 5. Čimičák 46 89–90.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 41. 60 00:49:09 19:28 (65%) 106 55.
4 čt 25. 5. Kosoř 46. 55 01:50:05 44:09 (66%) 161 51.
5 čt 1. 6. Točná 69. 32 01:19:10 20:11 (34%) 193 45.
6 čt 8. 6. Lipence 39. 62 00:51:12 16:41 (48%) 255 42.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 255 49.
8 čt 22. 6. Zvole 255 57.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 255 63.
10 čt 7. 9. Hostivice 255 67.
11 čt 14. 9. Hostivař 255 73.
12 čt 21. 9. Zátiší 49. 52 01:26:09 44:32 (107%) 307 64.
13 čt 5. 10. Dobeška 307 66.
14 čt 12. 10. Ořechovka 307 68.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 63. 38 00:59:36 27:05 (83%) 38 66.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 38 95–96.
3 čt 5. 5. Bohnice 65. 36 01:36:44 44:43 (85%) 74 80.
4 čt 12. 5. Křeslice 47. 54 00:50:53 17:31 (52%) 128 70.
5 čt 19. 5. Novodvorská 67. 34 00:51:25 25:08 (95%) 162 66.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 162 73.
7 čt 2. 6. Ďáblice 162 78.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 78. 23 01:45:40 64:57 (159%) 185 77.
9 čt 16. 6. Valy 185 88.
10 út 21. 6. Čelákovice 185 95.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 185 100.
12 čt 22. 9. Klíčov 40. 61 00:48:40 22:00 (82%) 246 85.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 246 88.
14 st 5. 10. Malešice 246 89.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 246 91.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 45. 56 01:04:35 21:39 (50%) 56 49.
2 čt 23. 4. Juliána 59. 42 01:01:25 24:41 (67%) 98 46.
3 st 29. 4. PrÚjezd 52. 49 01:13:04 29:09 (66%) 147 43.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 68. 33 01:12:46 33:34 (85%) 180 46.
5 čt 14. 5. Zátiší 68. 33 01:14:19 40:10 (117%) 180 54.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 53. 48 01:29:42 34:12 (61%) 228 53.
7 čt 28. 5. Babický muničák 52. 49 01:18:14 36:14 (86%) 277 52.
8 čt 4. 6. Říčany 55. 46 00:55:34 23:01 (70%) 290 53.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 323 55.
10 út 16. 6. Valy 55. 46 01:42:30 43:21 (73%) 369 55.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 402 56.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 402 59.
13 čt 3. 9. Uhříněves 402 61.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 31. 70 01:33:04 31:07 (50%) 472 57.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 472 57.
16 ne 20. 9. Krňany 44. 57 01:04:15 28:24 (79%) 529 54.
17 čt 24. 9. Šeberák 50. 51 00:48:09 18:11 (60%) 580 53.
18 st 30. 9. Motol 31. 70 01:45:50 48:02 (83%) 650 47.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 650 52.
20 st 14. 10. Jižní město 650 53.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 44. 57 00:46:20 15:57 (52%) 57 47–48.
2 čt 15. 5. memoriál APM 57 75–76.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 50. 51 01:20:48 28:12 (53%) 108 55.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 108 64.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 23. 78 00:36:29 08:15 (29%) 186 51.
6 čt 12. 6. Čelákovice 33. 68 01:01:20 18:30 (43%) 254 43.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 254 50.
8 čt 26. 6. Hostavice 254 53.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 254 55.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 254 59.
11 čt 18. 9. Hostivař 38. 63 01:15:50 31:37 (71%) 317 55.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 32. 69 01:12:00 27:28 (61%) 386 50.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 41. 60 01:29:01 40:13 (82%) 446 48.
14 čt 16. 10. Klánovice 446 51.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 54. 47 47 56.
2 čt 18. 4. Milíčák 50. 51 00:52:24 19:43 (60%) 98 33.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 98 61.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 35. 66 23:44:00 900:00 (171%) 164 48.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 46. 55 00:58:53 21:28 (57%) 219 38.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 72. 29 00:39:51 11:11 (39%) 248 42.
7 čt 13. 6. Klánovice 248 52.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 248 58.
9 st 26. 6. Káraný 22. 79 01:18:34 22:39 (40%) 327 47.
10 čt 5. 9. Radotín 20. 81 06:53:00 -500:00 (-55%) 408 43.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 28. 73 01:25:45 39:50 (86%) 481 35.
12 čt 19. 9. Krčák 41. 60 01:04:50 23:14 (55%) 541 33.
13 st 25. 9. Čimice 37. 64 605 33.
14 čt 3. 10. Novodvorská 39. 62 00:46:22 18:47 (68%) 667 33.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 38. 63 01:19:41 28:31 (55%) 63 70–71.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 41. 60 01:14:08 27:33 (59%) 123 40.
4 st 25. 4. Modřany 40. 61 01:27:33 30:13 (52%) 184 33.
5 čt 3. 5. Mníšek 62. 39 223 29.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 223 32.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 28. 73 01:11:30 25:29 (55%) 296 27.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 36. 65 03:13:00 73:00 (60%) 361 28.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 47. 54 01:33:12 35:55 (62%) 415 27.
10 út 12. 6. Káraný 24. 77 01:12:12 17:07 (31%) 492 26.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 35. 66 00:57:19 19:00 (49%) 558 25.
12 st 8. 8. Řepy 29. 72 00:37:01 13:55 (60%) 630 23.
13 st 5. 9. Klánovice 44. 57 01:35:45 26:43 (38%) 687 21.
14 st 12. 9. Chabry 687 23.
15 st 19. 9. Hostivař 26. 75 01:05:00 18:12 (38%) 762 23.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 43. 58 01:10:27 24:26 (53%) 820 23.
17 st 3. 10. Záběhlice 31. 70 00:30:56 09:57 (47%) 890 23.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 22. 29 01:13:27 22:24 (43%) 29 25.
2 st 27. 4. Hodkovičky 61. 1 01:22:02 41:25 (101%) 30 39.
3 st 4. 5. Březová 20. 31 01:21:00 31:00 (62%) 61 28.
4 st 11. 5. Počernice 28. 23 01:16:40 24:11 (46%) 84 24.
5 st 18. 5. Ladronka 45. 6 90 27.
6 čt 26. 5. Motol 29. 22 02:37:20 59:30 (60%) 112 26.
7 st 1. 6. Komořany 24. 27 02:06:37 43:43 (52%) 139 23.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 139 24.
9 út 14. 6. Kladno 37. 14 02:13:42 46:04 (52%) 153 25.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 153 30.
11 st 14. 9. Chabry 153 36.
12 st 21. 9. Klánovice 153 37.
13 st 28. 9. Chodov 153 39.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 27. 24 01:01:26 15:44 (34%) 24 27.
2 st 28. 4. Říčany 38. 13 01:56:40 44:10 (60%) 37 33.
3 st 12. 5. Zbraslav 35. 0 01:37:19 29:46 (44%) 37 42.
4 st 19. 5. Ladronka 37 48.
5 čt 10. 6. Kamýk 34. 17 01:01:45 33:18 (117%) 54 37.
6 út 15. 6. Kejkol 25. 26 01:23:17 25:40 (44%) 80 35.
7 út 22. 6. Lhotka 80 39.
8 st 18. 8. Juliána 10. 32 02:26:05 36:30 (33%) 112 32.
9 st 25. 8. Hanspaulka 27. 24 00:49:02 17:40 (56%) 136 31.
10 st 1. 9. Jezírko 32. 19 01:33:36 33:56 (56%) 155 27.
11 út 7. 9. Hostivař 31. 20 01:06:20 24:51 (59%) 175 27.
12 út 14. 9. Valy 175 29.
13 st 22. 9. Prokopáč 38. 13 01:55:15 55:23 (92%) 188 26.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 27. 52 01:21:20 26:14 (47%) 52 29.
2 st 24. 6. Ďábličák 52 41.
3 st 15. 7. Halouny 52 52.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 52 55.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 52 66.
6 st 2. 9. Hostivař 52 72.
7 st 9. 9. Klánovice 52 75.
8 st 16. 9. Káraný 35. 61 00:57:36 16:13 (39%) 113 48.