Petr Šimek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (6) 171 b 63.
2018 1 (18) 74 b 182–185.
2017 1 (14) 92 b 133–134.
2016 5 (15) 414 b 60.
2015 5 (20) 274 b 86.
2014 7 (14) 631 b 31.
2013 1 (14) 50 b 192–194.
2012 1 (17) 75 b 204–206.
2011 5 (13) 121 b 45.
Celkem 28 0 (131)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 11. 90 01:00:04 10:16 (20%) 90 61–62.
4 st 1. 5. Čelákovice 90 78.
5 čt 9. 5. Hostivař 90 93.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 20. 81 00:50:50 10:53 (27%) 171 63.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice 27. 74 00:48:55 13:35 (38%) 74 108–109.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 74 113–115.
7 čt 24. 5. Děvín 74 121–123.
8 čt 31. 5. Struhařov 74 126–127.
9 čt 7. 6. Juliána 74 138–139.
10 čt 14. 6. Točná 74 148–149.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 74 153–154.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 74 158–159.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 74 163–164.
14 čt 20. 9. Klánovice 74 169–170.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 74 179–181.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 74 181–183.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 74 181–184.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 74 182–185.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 9. 92 00:29:51 05:27 (22%) 92 41.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 92 64.
4 čt 25. 5. Kosoř 92 82.
5 čt 1. 6. Točná 92 96.
6 čt 8. 6. Lipence 92 103.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 92 107.
8 čt 22. 6. Zvole 92 109.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 92 111.
10 čt 7. 9. Hostivice 92 115–116.
11 čt 14. 9. Hostivař 92 120–121.
12 čt 21. 9. Zátiší 92 123–124.
13 čt 5. 10. Dobeška 92 129–130.
14 čt 12. 10. Ořechovka 92 133–134.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 27. 74 00:54:45 15:16 (38%) 74 62.
3 čt 5. 5. Bohnice 9. 92 01:03:37 11:36 (22%) 166 36.
4 čt 12. 5. Křeslice 166 49.
5 čt 19. 5. Novodvorská 19. 82 00:34:10 07:53 (29%) 248 30.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 248 46.
7 čt 2. 6. Ďáblice 18. 83 00:41:18 10:04 (32%) 331 39.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 18. 83 00:55:00 14:17 (35%) 414 28.
9 čt 16. 6. Valy 414 32.
10 út 21. 6. Čelákovice 414 40.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 414 47.
12 čt 22. 9. Klíčov 414 52.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 414 54.
14 st 5. 10. Malešice 414 57.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 414 60.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 100. 1 1 84–91.
2 čt 23. 4. Juliána 1 110–113.
3 st 29. 4. PrÚjezd 1 132–133.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 27. 74 00:52:11 12:59 (33%) 75 97.
5 čt 14. 5. Zátiší 19. 82 00:48:48 14:39 (42%) 157 65.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 157 74.
7 čt 28. 5. Babický muničák 73. 28 00:53:10 11:10 (26%) 185 69.
8 čt 4. 6. Říčany 12. 89 00:38:43 06:10 (18%) 274 57.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 274 65.
10 út 16. 6. Valy 274 67.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 274 75.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 274 75.
13 čt 3. 9. Uhříněves 274 78.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 274 80.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 274 83.
16 ne 20. 9. Krňany 274 84.
17 čt 24. 9. Šeberák 274 85.
18 st 30. 9. Motol 274 85.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 274 86.
20 st 14. 10. Jižní město 274 86.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 7. 94 00:37:35 07:12 (23%) 94 10.
2 čt 15. 5. memoriál APM 94 43–44.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 9. 92 01:02:17 09:41 (18%) 186 27.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 186 40.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 19. 82 00:35:12 06:58 (24%) 268 27.
6 čt 12. 6. Čelákovice 268 39.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 15. 86 01:09:10 14:59 (27%) 354 32.
8 čt 26. 6. Hostavice 6. 95 00:57:39 08:06 (16%) 449 25.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 449 28.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 449 31.
11 čt 18. 9. Hostivař 11. 90 00:55:43 11:30 (26%) 539 26.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 9. 92 00:51:50 07:18 (16%) 631 22.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 631 26.
14 čt 16. 10. Klánovice 631 31.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 50 161–162.
9 st 26. 6. Káraný 50 163–164.
10 čt 5. 9. Radotín 50 170–171.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 50 176–177.
12 čt 19. 9. Krčák 50 179–180.
13 st 25. 9. Čimice 50 187–188.
14 čt 3. 10. Novodvorská 50 192–194.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice 26. 75 01:27:08 18:06 (26%) 75 192–194.
14 st 12. 9. Chabry 75 194–197.
15 st 19. 9. Hostivař 75 197–199.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 75 200–202.
17 st 3. 10. Záběhlice 75 204–206.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 36. 15 01:16:50 -21:00 (-22%) 15 107.
7 st 1. 6. Komořany 32. 19 02:21:02 58:08 (70%) 34 74.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 34 82.
9 út 14. 6. Kladno 34 88.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 4. 47 00:54:45 02:07 (4%) 81 49.
11 st 14. 9. Chabry 27. 24 01:22:35 -3:06 (-4%) 105 44.
12 st 21. 9. Klánovice 35. 16 01:30:19 36:55 (69%) 121 43.
13 st 28. 9. Chodov 121 45.