Petr Vacek

Jméno Petr Vacek


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 16 (16) 864 b 26.
2019 9 (18) 623 b 46.
2018 9 (18) 668 b 38.
2017 13 1 (14) 929 b 16.
2016 15 (15) 918 b 19.
2015 17 (20) 1117 b 27.
2014 13 (14) 860 b 15.
2013 12 (14) 688 b 29.
Celkem 104 1 (129)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 30. 71 00:58:21 19:44 (20%) 71 32.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 37. 64 01:04:57 21:58 (21%) 135 27.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 46. 55 00:57:45 16:05 (15%) 135 40.
4 čt 28. 5. Juliána 41. 60 01:11:48 26:19 (24%) 195 38.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 38. 63 01:10:52 24:49 (23%) 258 33.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 24. 77 00:55:00 13:03 (12%) 275 34.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 32. 69 01:41:39 30:52 (23%) 344 29.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 51. 50 01:05:51 27:20 (27%) 404 31.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 28. 73 00:36:31 11:42 (13%) 477 29.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 39. 62 01:03:04 22:23 (22%) 539 28.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 22. 79 00:49:15 16:56 (18%) 558 28.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 21. 80 04:54:14 98:47 (38%) 638 27.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 31. 70 00:46:06 19:08 (22%) 708 27.
14 čt 24. 9. Kamýk 31. 70 00:53:12 19:13 (20%) 778 26.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 22. 79 00:46:55 12:32 (13%) 857 25.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 32. 69 00:44:35 14:49 (16%) 864 26.
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 35. 66 01:08:12 17:59 (16%) 66 129–130.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 38. 63 01:06:33 22:26 (21%) 129 89.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 129 91.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 40. 61 00:55:47 23:51 (25%) 190 82.
11 čt 20. 6. Sedlec 190 85.
12 čt 27. 6. Dubeč 190 87.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 31. 70 00:47:22 16:43 (18%) 260 77.
14 čt 12. 9. Krčák 27. 74 01:04:59 23:08 (22%) 334 62.
15 čt 19. 9. Kolovraty 14. 87 00:58:25 13:20 (12%) 421 53.
16 čt 26. 9. Vítkov 24. 77 00:49:30 17:27 (18%) 498 51.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 44. 57 01:40:45 63:00 (64%) 555 49.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 33. 68 01:04:35 29:05 (30%) 623 46.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně 27. 74 01:04:11 19:11 (18%) 74 113–115.
7 čt 24. 5. Děvín 74 121–123.
8 čt 31. 5. Struhařov 30. 71 01:18:52 19:59 (16%) 145 83.
9 čt 7. 6. Juliána 145 91.
10 čt 14. 6. Točná 38. 63 01:41:30 46:45 (40%) 208 75.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 28. 73 01:37:47 35:23 (28%) 281 66.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 281 68.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 20. 81 01:37:15 32:35 (26%) 362 58.
14 čt 20. 9. Klánovice 19. 82 01:06:00 13:53 (12%) 444 54.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 31. 70 00:45:13 11:43 (12%) 514 46.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 24. 77 00:24:31 07:57 (10%) 591 43.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 24. 77 07:15:04 161:09 (48%) 668 36.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 668 38.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 34. 67 00:54:37 17:48 (18%) 67 35.
2 čt 11. 5. Čimičák 29. 72 00:33:52 09:28 (11%) 139 21.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 24. 77 00:39:18 09:37 (10%) 216 16.
4 čt 25. 5. Kosoř 26. 75 01:35:09 29:13 (23%) 291 15.
5 čt 1. 6. Točná 28. 73 01:30:36 31:37 (26%) 297 20.
6 čt 8. 6. Lipence 40. 61 00:51:36 17:05 (18%) 364 22.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany (pořadatel) 100 464 16.
8 čt 22. 6. Zvole 42. 59 01:39:24 52:09 (48%) 464 20.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 21. 80 00:55:57 18:48 (19%) 544 20.
10 čt 7. 9. Hostivice 43. 58 00:49:57 18:01 (19%) 605 18.
11 čt 14. 9. Hostivař 10. 91 00:58:20 13:48 (13%) 696 17.
12 čt 21. 9. Zátiší 25. 76 01:00:41 19:04 (18%) 772 16.
13 čt 5. 10. Dobeška 25. 76 00:33:23 08:17 (9%) 848 17.
14 čt 12. 10. Ořechovka 20. 81 00:46:07 14:34 (15%) 929 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 23. 78 00:41:52 09:21 (10%) 78 26.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 31. 70 00:56:44 17:15 (17%) 148 25.
3 čt 5. 5. Bohnice 35. 66 01:16:33 24:32 (21%) 214 24.
4 čt 12. 5. Křeslice 16. 85 00:42:04 08:42 (9%) 299 15.
5 čt 19. 5. Novodvorská 32. 69 00:37:26 11:09 (12%) 302 20.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 26. 75 00:52:26 15:08 (15%) 377 21.
7 čt 2. 6. Ďáblice 27. 74 00:44:03 12:49 (14%) 451 20.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 40. 61 01:04:20 23:37 (23%) 451 23.
9 čt 16. 6. Valy 30. 71 01:15:43 27:27 (25%) 522 21.
10 út 21. 6. Čelákovice 24. 77 00:54:44 15:53 (16%) 599 20.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 25. 76 00:53:15 12:41 (12%) 675 20.
12 čt 22. 9. Klíčov 21. 80 00:36:38 09:58 (11%) 755 19.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 21. 80 01:30:44 22:05 (17%) 835 19.
14 st 5. 10. Malešice 18. 83 00:34:52 10:07 (11%) 918 16.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 34. 67 00:33:00 13:15 (16%) 918 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 26. 75 00:59:35 16:39 (16%) 75 30.
2 čt 23. 4. Juliána 43. 58 00:54:20 17:36 (18%) 133 28.
3 st 29. 4. PrÚjezd 23. 78 00:55:27 11:32 (11%) 211 19.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 49. 52 01:03:36 24:24 (24%) 263 20.
5 čt 14. 5. Zátiší 263 30.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 43. 58 01:19:42 24:12 (20%) 321 31.
7 čt 28. 5. Babický muničák 32. 69 01:04:38 22:38 (22%) 390 29.
8 čt 4. 6. Říčany 33. 68 00:47:07 14:34 (15%) 406 28.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 34. 67 01:04:18 23:07 (22%) 473 27.
10 út 16. 6. Valy 34. 67 01:29:50 30:41 (25%) 540 26.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 29. 72 01:11:28 25:18 (23%) 612 22.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 100. 1 01:17:21 55:48 (68%) 664 26.
13 čt 3. 9. Uhříněves 28. 73 00:42:22 12:40 (14%) 737 26.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 15. 86 01:20:34 18:37 (15%) 823 25.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 36. 65 01:08:31 26:12 (25%) 836 24.
16 ne 20. 9. Krňany 24. 77 00:52:34 16:43 (17%) 913 23.
17 čt 24. 9. Šeberák 27. 74 00:40:53 10:55 (12%) 987 23.
18 st 30. 9. Motol 24. 77 01:31:18 33:30 (28%) 1064 22.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 1116 22.
20 st 14. 10. Jižní město 1117 27.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 60. 41 00:55:10 24:47 (27%) 41 63.
2 čt 15. 5. memoriál APM 28. 73 01:03:28 24:51 (25%) 114 33.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 49. 52 01:19:57 27:21 (24%) 166 36.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 166 48.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 17. 84 00:34:48 06:34 (7%) 250 34.
6 čt 12. 6. Čelákovice 26. 75 00:58:46 15:56 (15%) 325 30.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 27. 74 01:22:00 27:49 (24%) 399 25.
8 čt 26. 6. Hostavice 24. 77 01:16:49 27:16 (24%) 476 23.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 41. 60 01:48:01 50:39 (43%) 555 19.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 22. 79 00:21:01 05:52 (7%) 574 18.
11 čt 18. 9. Hostivař 15. 86 00:57:52 13:39 (13%) 660 16.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 26. 75 01:05:50 21:18 (20%) 735 16.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 58. 43 01:06:06 17:18 (15%) 778 15.
14 čt 16. 10. Klánovice 19. 82 00:53:15 15:50 (16%) 860 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 61. 40 40 63.
2 čt 18. 4. Milíčák 61. 40 01:00:23 27:42 (29%) 80 55.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 53. 48 01:51:26 50:40 (41%) 128 45.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 47. 54 05:14:00 -210:00 (-36%) 182 40.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 182 51.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 49. 52 00:40:37 11:57 (13%) 234 48.
7 čt 13. 6. Klánovice 38. 63 01:16:25 27:44 (25%) 297 41.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 30. 71 368 39.
9 st 26. 6. Káraný 29. 72 01:23:19 27:24 (23%) 440 32.
10 čt 5. 9. Radotín 38. 63 16:01:00 48:00 (4%) 463 31.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 34. 67 01:31:45 45:50 (43%) 530 31.
12 čt 19. 9. Krčák 42. 59 01:05:22 23:46 (23%) 589 30.
13 st 25. 9. Čimice 42. 59 648 28.
14 čt 3. 10. Novodvorská 688 29.