Petr Zloský

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 14 1 (18) 896 b 29.
2018 12 1 (18) 764 b 31.
2017 6 (14) 327 b 64.
2016 9 (15) 394 b 61.
2015 3 (20) 140 b 124.
Celkem 44 2 (85)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 43. 58 01:10:45 27:39 (64%) 58 74–75.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 52. 49 01:24:13 34:25 (69%) 107 44.
4 st 1. 5. Čelákovice 52. 49 00:58:11 20:30 (54%) 156 44.
5 čt 9. 5. Hostivař 54. 47 00:47:08 19:46 (72%) 203 38.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 36. 65 00:58:40 18:43 (46%) 221 42.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 45. 56 01:15:07 24:54 (49%) 277 38.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 324 37.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 28. 73 02:05:00 61:19 (96%) 397 30.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 50. 51 01:00:45 28:49 (90%) 448 32.
11 čt 20. 6. Sedlec 44. 1 01:23:51 34:25 (69%) 448 36.
12 čt 27. 6. Dubeč 38. 63 01:14:15 27:29 (58%) 511 33.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 30. 71 00:46:43 16:04 (52%) 582 32.
14 čt 12. 9. Krčák 30. 71 01:07:26 25:35 (61%) 653 31.
15 čt 19. 9. Kolovraty (pořadatel) 100 753 26.
16 čt 26. 9. Vítkov 29. 72 00:52:50 20:47 (64%) 778 30.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 30. 71 01:07:40 29:55 (79%) 849 27.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 896 29.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice 59. 42 01:10:38 35:18 (99%) 42 147–149.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 52. 49 01:25:05 40:05 (89%) 91 97.
7 čt 24. 5. Děvín 46. 55 01:31:19 43:24 (90%) 146 78.
8 čt 31. 5. Struhařov 43. 58 01:37:18 38:25 (65%) 204 68.
9 čt 7. 6. Juliána 57. 44 01:22:22 35:53 (77%) 248 65.
10 čt 14. 6. Točná 40. 61 01:44:05 49:20 (90%) 309 59.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 49. 53 02:05:55 63:31 (101%) 362 53.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 50. 51 01:13:25 31:03 (73%) 413 49.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 40. 61 02:00:55 56:15 (86%) 474 45.
14 čt 20. 9. Klánovice 51. 50 01:30:15 38:08 (73%) 524 43.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 34. 67 00:48:03 14:33 (43%) 591 38.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory (pořadatel) 100 691 30.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 28. 73 08:36:20 242:25 (88%) 764 29.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 764 31.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 41. 60 00:56:30 19:41 (53%) 60 42.
2 čt 11. 5. Čimičák 72. 29 00:52:30 28:06 (115%) 89 44.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 44. 57 00:50:10 20:29 (69%) 146 41.
4 čt 25. 5. Kosoř 146 54.
5 čt 1. 6. Točná 146 68.
6 čt 8. 6. Lipence 146 81.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 146 87.
8 čt 22. 6. Zvole 36. 65 01:24:51 37:36 (79%) 211 71.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 211 75.
10 čt 7. 9. Hostivice 211 80.
11 čt 14. 9. Hostivař 42. 59 01:35:12 50:40 (113%) 270 69.
12 čt 21. 9. Zátiší 270 70.
13 čt 5. 10. Dobeška 44. 57 00:40:22 15:16 (60%) 327 63.
14 čt 12. 10. Ořechovka 327 64.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 76. 25 01:15:52 43:21 (133%) 25 79.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 64. 37 01:33:31 54:02 (136%) 62 70.
3 čt 5. 5. Bohnice 74. 27 01:47:00 54:59 (105%) 89 71.
4 čt 12. 5. Křeslice 59. 42 00:57:25 24:03 (72%) 131 67.
5 čt 19. 5. Novodvorská 131 82.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 131 85.
7 čt 2. 6. Ďáblice 76. 25 01:23:30 52:16 (167%) 156 82.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 15. 86 00:53:06 12:23 (30%) 242 63.
9 čt 16. 6. Valy 59. 42 01:45:10 56:54 (117%) 284 60.
10 út 21. 6. Čelákovice 53. 48 01:24:26 45:35 (117%) 332 54.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 332 58.
12 čt 22. 9. Klíčov 332 65.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 332 66.
14 st 5. 10. Malešice 332 69.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 39. 62 00:34:45 15:00 (75%) 394 61.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves 55. 46 00:57:23 27:41 (93%) 46 175.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 47. 54 02:08:37 66:40 (107%) 100 120.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 100 128.
16 ne 20. 9. Krňany 100 134.
17 čt 24. 9. Šeberák 61. 40 00:58:15 28:17 (94%) 140 121.
18 st 30. 9. Motol 140 122.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 140 123.
20 st 14. 10. Jižní město 140 124.