Petra Kočárková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2017 1 (14) 54 b 160–162. (41–43.)
2015 2 (20) 112 b 137. (32.)
2014 11 (14) 758 b 19. (2.)
2013 6 (14) 364 b 62. (13.)
2012 12 1 (17) 781 b 28. (6.)
2011 6 (13) 75 b 69. (10.)
Celkem 38 1 (92)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 47. (12.) 54 01:22:11 34:46 (73%) 54 132. (34.)
8 čt 22. 6. Zvole 54 134–135. (34–35.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 54 137–138. (35–36.)
10 čt 7. 9. Hostivice 54 146. (37.)
11 čt 14. 9. Hostivař 54 152. (39.)
12 čt 21. 9. Zátiší 54 155–156. (39–40.)
13 čt 5. 10. Dobeška 54 156–157. (39–40.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 54 160–162. (41–43.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy 52. (7.) 49 01:38:23 39:14 (66%) 49 158. (38.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 49 163. (38.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 49 165. (40.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 49 171. (43.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 49 174. (43.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 49 180. (46.)
16 ne 20. 9. Krňany 49 185. (48.)
17 čt 24. 9. Šeberák 49 191. (49.)
18 st 30. 9. Motol 49 196. (51.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 49 198. (53.)
20 st 14. 10. Jižní město 38. (7.) 63 00:46:00 21:46 (89%) 112 137. (32.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 56. (8.) 45 00:53:18 22:55 (75%) 45 59. (11.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 35. (6.) 66 01:09:59 31:22 (81%) 111 34. (5.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 59. (6.) 42 01:27:36 35:00 (66%) 153 41. (8.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 24. (3.) 77 01:39:13 35:39 (56%) 230 27. (5.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 33. (4.) 68 00:38:38 10:24 (36%) 256 31. (5.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 298 33. (6.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 35. (5.) 66 01:26:13 32:02 (59%) 364 29. (4.)
8 čt 26. 6. Hostavice 17. (4.) 84 01:08:04 18:31 (37%) 448 26. (3.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 24. (3.) 77 01:31:17 33:55 (59%) 513 23. (2.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 36. (6.) 65 00:23:20 08:11 (54%) 548 21. (2.)
11 čt 18. 9. Hostivař 17. (3.) 84 01:02:30 18:17 (41%) 632 17. (2.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 674 20. (2.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 674 21. (2.)
14 čt 16. 10. Klánovice 17. (4.) 84 00:52:58 15:33 (41%) 758 19. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 32. 69 19:10:00 626:00 (119%) 69 98. (20.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 69 109. (23.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 57. (11.) 44 00:42:59 14:19 (49%) 113 81. (17.)
7 čt 13. 6. Klánovice 28. (5.) 73 01:10:55 22:14 (45%) 186 63. (11.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 236 60. (11.)
9 st 26. 6. Káraný 236 66. (13.)
10 čt 5. 9. Radotín 33. 68 13:22:00 -111:00 (-13%) 304 58. (11.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 304 60. (12.)
12 čt 19. 9. Krčák 304 65. (13.)
13 st 25. 9. Čimice 304 69. (13.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 41. 60 00:47:50 20:15 (73%) 364 62. (13.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 45. (10.) 56 56 49. (11.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 48. (9.) 53 01:30:04 38:54 (76%) 109 24. (4.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 29. (5.) 72 01:06:30 19:55 (42%) 181 23. (3.)
4 st 25. 4. Modřany 181 34. (5.)
5 čt 3. 5. Mníšek 181 40. (7.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 100. (20.) 1 00:42:14 17:05 (67%) 182 44. (9.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 32. (7.) 69 01:15:20 29:19 (63%) 251 38. (7.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 47. (7.) 54 09:59:00 479:00 (399%) 305 34. (7.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 46. (7.) 55 01:33:05 35:48 (62%) 360 34. (6.)
10 út 12. 6. Káraný 22. (5.) 79 01:10:34 15:29 (28%) 439 29. (4.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 39. (6.) 62 00:59:57 21:38 (56%) 501 28. (4.)
12 st 8. 8. Řepy 30. (3.) 71 00:37:32 14:26 (62%) 572 26. (4.)
13 st 5. 9. Klánovice 46. (8.) 55 01:36:43 27:41 (40%) 627 24. (3.)
14 st 12. 9. Chabry 627 27. (4.)
15 st 19. 9. Hostivař (pořadatel) 100 727 25. (3.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 727 30. (6.)
17 st 3. 10. Záběhlice 47. (8.) 54 00:38:45 17:46 (84%) 781 28. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 42. (14.) 9 01:40:40 48:11 (91%) 9 94–95. (27.)
5 st 18. 5. Ladronka 50. (6.) 1 10 114. (28.)
6 čt 26. 5. Motol 10 122. (28.)
7 st 1. 6. Komořany 37. (3.) 14 02:35:55 73:01 (88%) 24 99. (16.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 24 107. (21.)
9 út 14. 6. Kladno 24 117. (21.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 32. (6.) 19 01:26:27 33:49 (64%) 43 80. (14.)
11 st 14. 9. Chabry 31. (5.) 20 01:26:40 01:11 (1%) 63 65. (10.)
12 st 21. 9. Klánovice 39. (6.) 12 01:35:49 42:25 (79%) 75 65. (9.)
13 st 28. 9. Chodov 75 69. (10.)