Ploutev

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (2) 0 b 105–107. (22–23.)
2018 9 (18) 617 b 48. (7.)
2017 2 (14) 125 b 121. (32.)
2015 14 (20) 997 b 33. (5.)
2014 6 (14) 432 b 52. (12.)
2013 3 (14) 170 b 101. (22.)
2012 4 (17) 249 b 84. (21.)
2011 1 (13) 24 b 130–132. (25–27.)
2010 2 (13) 65 b 62. (9.)
2009 1 (8) 83 b 60. (14.)
Celkem 42 1 (133)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař (pořadatel)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 41. (7.) 60 00:44:29 15:52 (55%) 60 116–117. (25.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 38. (6.) 63 00:54:40 19:20 (54%) 123 72. (17.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 24. (3.) 77 01:00:30 15:30 (34%) 200 53. (10.)
7 čt 24. 5. Děvín 29. (3.) 72 01:11:24 23:29 (49%) 272 44. (8.)
8 čt 31. 5. Struhařov 272 49. (10.)
9 čt 7. 6. Juliána 36. (4.) 65 01:04:15 17:46 (38%) 337 42. (10.)
10 čt 14. 6. Točná 337 49. (10.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 25. (3.) 76 01:32:32 30:08 (48%) 413 45. (9.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 17. (1.) 84 00:52:35 10:13 (24%) 497 35. (7.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 50. (10.) 51 01:08:30 03:50 (5%) 548 35. (7.)
14 čt 20. 9. Klánovice 32. (4.) 69 01:14:10 22:03 (42%) 617 34. (6.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 617 36. (6.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 617 41. (7.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 617 46. (7.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 617 48. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence 36. (3.) 65 00:48:50 14:19 (41%) 65 116–117. (29.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 65 122–124. (32–33.)
8 čt 22. 6. Zvole 65 125–127. (32–33.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 65 127–129. (33–34.)
10 čt 7. 9. Hostivice 65 134–136. (34–35.)
11 čt 14. 9. Hostivař 65 139–141. (35–36.)
12 čt 21. 9. Zátiší 65 141–143. (35–36.)
13 čt 5. 10. Dobeška 65 143–145. (36–37.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 41. (7.) 60 00:58:45 27:12 (86%) 125 121. (32.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 56. (12.) 45 01:09:46 26:50 (62%) 45 60. (12.)
2 čt 23. 4. Juliána 40. (4.) 61 00:53:30 16:46 (45%) 106 41. (5.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 106 59. (10.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 32. (3.) 69 00:53:55 14:43 (37%) 175 48. (7.)
5 čt 14. 5. Zátiší 47. (5.) 54 00:56:19 22:10 (64%) 229 40. (4.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 22. (2.) 79 01:09:17 13:47 (24%) 308 34. (3.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 308 42. (4.)
8 čt 4. 6. Říčany 31. (4.) 70 00:46:11 13:38 (41%) 378 35. (3.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 30. (3.) 71 01:03:39 22:28 (54%) 449 32. (3.)
10 út 16. 6. Valy 36. (3.) 65 01:30:34 31:25 (53%) 514 31. (3.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 34. (4.) 67 01:14:53 28:43 (62%) 581 28. (3.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 13. (2.) 88 00:31:49 10:16 (47%) 669 25. (3.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 16. (1.) 85 00:37:21 07:39 (25%) 754 23. (3.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 16. (1.) 85 01:20:43 18:46 (30%) 839 22. (3.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 839 23. (3.)
16 ne 20. 9. Krňany 839 29. (3.)
17 čt 24. 9. Šeberák 839 32. (4.)
18 st 30. 9. Motol 23. (1.) 78 01:29:04 31:16 (54%) 917 31. (4.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 21. (2.) 80 00:54:20 17:59 (49%) 997 31. (4.)
20 st 14. 10. Jižní město 997 33. (5.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 25. (3.) 76 00:36:35 08:21 (29%) 76 93. (20.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 76 99. (23.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 44. (9.) 57 01:35:58 41:47 (77%) 133 77. (17.)
8 čt 26. 6. Hostavice 16. (3.) 85 01:08:02 18:29 (37%) 218 60. (14.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 218 64. (14.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 218 70. (15.)
11 čt 18. 9. Hostivař 37. (7.) 64 01:15:29 31:16 (70%) 282 62. (13.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 34. (3.) 67 01:13:40 29:08 (65%) 349 55. (12.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 18. (2.) 83 01:03:18 14:30 (29%) 432 49. (9.)
14 čt 16. 10. Klánovice 432 52. (12.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 81. (21.) 20 20 176–177. (49.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 20 190–191. (54.)
7 čt 13. 6. Klánovice 20 203–204. (60.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 20 207–208. (60.)
9 st 26. 6. Káraný 20 207–208. (60.)
10 čt 5. 9. Radotín 14. 87 04:42:00 -631:00 (-70%) 107 107. (23.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 107 110. (23.)
12 čt 19. 9. Krčák 107 113. (25.)
13 st 25. 9. Čimice 107 117. (27.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 38. 63 00:45:55 18:20 (66%) 170 101. (22.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 31. (7.) 70 01:07:00 20:25 (43%) 70 80–81. (18.)
4 st 25. 4. Modřany 37. (6.) 64 01:25:48 28:28 (49%) 134 53. (14.)
5 čt 3. 5. Mníšek 49. (8.) 52 186 39. (6.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 186 42. (7.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 186 53. (12.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 186 59. (13.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 186 66. (13.)
10 út 12. 6. Káraný 186 73. (15.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 186 81. (20.)
12 st 8. 8. Řepy 186 81. (20.)
13 st 5. 9. Klánovice 186 85. (21.)
14 st 12. 9. Chabry 186 88. (23.)
15 st 19. 9. Hostivař 186 93. (25.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 38. (6.) 63 01:09:00 22:59 (49%) 249 81. (21.)
17 st 3. 10. Záběhlice 249 84. (21.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 27. (3.) 24 24 79–80. (14.)
6 čt 26. 5. Motol 24 86–87. (14.)
7 st 1. 6. Komořany 24 95–96. (15.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 24 102–104. (19–20.)
9 út 14. 6. Kladno 24 112–114. (19–20.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 24 119–120. (21–22.)
11 st 14. 9. Chabry 24 123–124. (23–24.)
12 st 21. 9. Klánovice 24 124–125. (23–24.)
13 st 28. 9. Chodov 24 130–132. (25–27.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař 12. 39 00:52:26 10:57 (26%) 39 78–80. (12–13.)
12 út 14. 9. Valy 39 80–82. (12–13.)
13 st 22. 9. Prokopáč 25. 26 01:22:33 22:41 (37%) 65 62. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař
7 st 9. 9. Klánovice
8 st 16. 9. Káraný 12. 83 00:48:16 06:53 (16%) 83 60. (14.)