Příba

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 13 2 (18) 1181 b 11.
2018 17 1 (18) 1298 b 9.
2017 12 2 (14) 1022 b 10.
2016 12 2 (15) 995 b 13.
2015 16 2 (20) 1278 b 19.
2014 12 1 (14) 1013 b 9.
2013 10 2 (14) 1001 b 11.
2012 14 1 (17) 1130 b 13.
2011 12 1 (13) 440 b 6.
2010 11 (13) 332 b 12.
2009 6 (8) 324 b 9.
Celkem 135 14 (164)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 00:57:56 14:50 (34%) 1 91–104.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 32. 69 01:09:58 20:10 (40%) 70 84.
4 st 1. 5. Čelákovice 70 95.
5 čt 9. 5. Hostivař 30. 71 00:39:30 12:08 (44%) 141 63.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 141 70.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 22. 79 01:03:00 12:47 (25%) 220 53.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 32. 69 01:04:10 20:03 (45%) 289 46.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 14. 87 01:27:13 23:32 (36%) 376 34.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín (pořadatel) 100 476 26.
11 čt 20. 6. Sedlec 15. 86 01:07:27 18:01 (36%) 562 23.
12 čt 27. 6. Dubeč 13. 88 00:56:01 09:15 (19%) 650 22.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 12. 89 00:37:30 06:51 (22%) 739 20.
14 čt 12. 9. Krčák 16. 85 00:54:43 12:52 (30%) 824 19.
15 čt 19. 9. Kolovraty (pořadatel) 100 924 16.
16 čt 26. 9. Vítkov 12. 89 00:43:36 11:33 (36%) 1012 13.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 23. 78 00:57:28 19:43 (52%) 1090 12.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 10. 91 00:47:40 12:10 (34%) 1181 11.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 12. 89 00:38:04 08:14 (27%) 89 15.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 5. 96 00:32:31 05:31 (20%) 185 8.
3 čt 26. 4. Krčák 12. 89 00:53:30 10:30 (24%) 274 4.
4 čt 3. 5. Vysočany 23. 78 00:38:34 09:57 (34%) 352 4.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 16. 85 00:43:50 08:30 (24%) 359 10.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 16. 85 00:52:58 07:58 (17%) 444 11.
7 čt 24. 5. Děvín (pořadatel) 100 544 7.
8 čt 31. 5. Struhařov 23. 78 01:14:14 15:21 (26%) 544 10.
9 čt 7. 6. Juliána 33. 68 01:02:45 16:16 (34%) 622 13.
10 čt 14. 6. Točná 19. 82 01:18:30 23:45 (43%) 704 11.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 10. 91 01:17:59 15:35 (24%) 795 11.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 26. 75 00:58:24 16:02 (37%) 873 9.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 18. 83 01:33:00 28:20 (43%) 956 9.
14 čt 20. 9. Klánovice 33. 68 01:14:15 22:08 (42%) 1031 9.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 20. 81 00:39:31 06:01 (17%) 1037 11.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 17. 84 00:21:53 05:19 (32%) 1121 10.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 11. 90 06:04:34 90:39 (33%) 1211 10.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 14. 87 00:36:38 10:20 (39%) 1298 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 33. 68 00:53:15 16:26 (44%) 68 34.
2 čt 11. 5. Čimičák 27. 74 00:33:16 08:52 (36%) 142 19.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 19. 82 00:38:12 08:31 (28%) 224 15.
4 čt 25. 5. Kosoř 30. 71 01:39:46 33:50 (51%) 295 14.
5 čt 1. 6. Točná 21. 80 01:26:58 27:59 (47%) 307 18.
6 čt 8. 6. Lipence 30. 71 00:47:16 12:45 (36%) 378 19.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany (pořadatel) 100 478 14.
8 čt 22. 6. Zvole (pořadatel) 100 507 14.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 13. 88 00:49:37 12:28 (33%) 595 12.
10 čt 7. 9. Hostivice 20. 81 00:42:07 10:11 (31%) 676 11.
11 čt 14. 9. Hostivař 6. 95 00:56:06 11:34 (25%) 771 10.
12 čt 21. 9. Zátiší 7. 94 00:52:03 10:26 (25%) 865 9.
13 čt 5. 10. Dobeška 15. 86 00:30:16 05:10 (20%) 951 7.
14 čt 12. 10. Ořechovka 31. 70 00:52:09 20:36 (65%) 1022 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 15. 86 00:40:01 07:30 (23%) 86 18.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 23. 78 00:52:51 13:22 (33%) 164 17.
3 čt 5. 5. Bohnice 24. 77 01:12:30 20:29 (39%) 241 15.
4 čt 12. 5. Křeslice (pořadatel) 100 341 9.
5 čt 19. 5. Novodvorská 23. 78 00:35:30 09:13 (35%) 342 13.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 24. 77 00:50:24 13:06 (35%) 419 14.
7 čt 2. 6. Ďáblice 32. 69 00:45:53 14:39 (46%) 496 14.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 36. 65 01:02:55 22:12 (54%) 496 18.
9 čt 16. 6. Valy 83. 18 00:50:10 01:54 (3%) 565 17.
10 út 21. 6. Čelákovice 16. 85 00:50:34 11:43 (30%) 650 16.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 24. 77 00:52:52 12:18 (30%) 727 17.
12 čt 22. 9. Klíčov 14. 87 00:33:46 07:06 (26%) 814 14.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 20. 81 01:30:42 22:03 (32%) 895 13.
14 st 5. 10. Malešice 960 13.
15 st 12. 10. Kavčí Hory (pořadatel) 100 995 13.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 28. 73 01:00:21 17:25 (40%) 73 32–33.
2 čt 23. 4. Juliána 31. 70 00:50:27 13:43 (37%) 143 25.
3 st 29. 4. PrÚjezd 21. 80 00:55:09 11:14 (25%) 223 16.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 36. 65 00:56:05 16:53 (43%) 288 16.
5 čt 14. 5. Zátiší 37. 64 00:54:33 20:24 (59%) 288 21.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 33. 68 01:16:31 21:01 (37%) 356 18.
7 čt 28. 5. Babický muničák 28. 73 01:01:46 19:46 (47%) 429 18.
8 čt 4. 6. Říčany 22. 79 00:41:54 09:21 (28%) 443 20.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka (pořadatel) 100 543 18.
10 út 16. 6. Valy 20. 81 01:17:25 18:16 (30%) 624 17.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 22. 79 01:04:04 17:54 (38%) 703 17.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 768 18.
13 čt 3. 9. Uhříněves 58. 43 01:01:25 31:43 (106%) 832 19.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 875 20.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 43. 58 01:14:17 31:58 (75%) 890 19.
16 ne 20. 9. Krňany 39. 62 01:02:10 26:19 (73%) 952 19.
17 čt 24. 9. Šeberák 35. 66 00:43:18 13:20 (44%) 1018 19.
18 st 30. 9. Motol 22. 79 01:28:44 30:56 (53%) 1097 19.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 20. 81 00:53:42 17:21 (47%) 1178 19.
20 st 14. 10. Jižní město (pořadatel) 100 1278 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 33. 68 00:43:20 12:57 (42%) 68 36.
2 čt 15. 5. memoriál APM 16. 85 00:51:48 13:11 (34%) 153 19.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 25. 76 01:06:56 14:20 (27%) 229 18.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 10. 91 01:13:57 10:23 (16%) 320 16.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 37. 64 00:40:00 11:46 (41%) 320 16.
6 čt 12. 6. Čelákovice 21. 80 00:54:18 11:28 (26%) 400 17.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 17. 84 01:13:05 18:54 (34%) 484 16.
8 čt 26. 6. Hostavice 12. 89 01:05:15 15:42 (31%) 573 14.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 13. 88 01:18:20 20:58 (36%) 658 13.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 16. 85 00:19:49 04:40 (30%) 678 13.
11 čt 18. 9. Hostivař (pořadatel) 100 778 12.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 21. 80 00:59:51 15:19 (34%) 858 12.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 14. 87 01:00:14 11:26 (23%) 945 10.
14 čt 16. 10. Klánovice 1013 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 52. 49 49 54.
2 čt 18. 4. Milíčák 9. 92 00:39:49 07:08 (21%) 141 21.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 141 41.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 20. 81 07:22:00 -82:00 (-16%) 222 27.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) (pořadatel) 100 322 13.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 24. 77 00:35:37 06:57 (24%) 399 14.
7 čt 13. 6. Klánovice 19. 82 01:03:58 15:17 (31%) 481 12.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory (pořadatel) 100 581 11.
9 st 26. 6. Káraný 581 16.
10 čt 5. 9. Radotín 23. 78 08:40:00 -393:00 (-44%) 659 16.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 24. 77 01:16:45 30:50 (67%) 736 13.
12 čt 19. 9. Krčák 6. 95 00:45:17 03:41 (8%) 831 13.
13 st 25. 9. Čimice 18. 83 914 12.
14 čt 3. 10. Novodvorská 14. 87 00:38:53 11:18 (40%) 1001 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 24. 77 77 28.
2 st 11. 4. Hlubočepy 44. 57 01:24:50 33:40 (65%) 134 20.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař (pořadatel) 100 234 13.
4 st 25. 4. Modřany 44. 57 01:31:00 33:40 (58%) 291 15.
5 čt 3. 5. Mníšek 291 22.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 52. 49 00:33:35 08:26 (33%) 340 17.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 9. 92 00:56:20 10:19 (22%) 432 13.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 20. 81 19:16:00 1036:00 (863%) 513 13.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 12. 89 01:07:10 09:53 (17%) 602 12.
10 út 12. 6. Káraný 16. 85 01:05:14 10:09 (18%) 687 11.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 28. 73 00:54:25 16:06 (42%) 760 11.
12 st 8. 8. Řepy 20. 81 00:32:48 09:42 (41%) 841 10.
13 st 5. 9. Klánovice 53. 48 01:39:47 30:45 (44%) 889 12.
14 st 12. 9. Chabry 889 13.
15 st 19. 9. Hostivař 28. 73 01:05:23 18:35 (39%) 962 12.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 16. 85 00:56:46 10:45 (23%) 1047 13.
17 st 3. 10. Záběhlice 18. 83 00:27:26 06:27 (30%) 1130 13.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 25. 26 01:16:00 24:57 (48%) 26 28.
2 st 27. 4. Hodkovičky 18. 33 00:52:43 12:06 (29%) 59 16.
3 st 4. 5. Březová 13. 38 01:11:00 21:00 (42%) 97 10.
4 st 11. 5. Počernice 23. 28 01:11:50 19:21 (36%) 125 12.
5 st 18. 5. Ladronka (pořadatel) 50 175 10.
6 čt 26. 5. Motol 9. 42 01:55:12 17:22 (17%) 217 7.
7 st 1. 6. Komořany 13. 38 01:47:31 24:37 (29%) 255 5.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 11. 40 13:39:00 628:00 (328%) 295 3.
9 út 14. 6. Kladno 14. 37 01:43:56 16:18 (18%) 332 5.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 18. 33 01:07:56 15:18 (29%) 365 5.
11 st 14. 9. Chabry 19. 32 01:25:28 -1:59 (-1%) 397 5.
12 st 21. 9. Klánovice 41. 10 01:42:41 49:17 (92%) 407 7.
13 st 28. 9. Chodov 18. 33 00:20:27 05:49 (39%) 440 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 22. 29 00:58:47 13:05 (28%) 29 22.
2 st 28. 4. Říčany 31. 20 01:48:10 35:40 (49%) 49 17.
3 st 12. 5. Zbraslav 13. 38 01:27:29 19:56 (29%) 87 12.
4 st 19. 5. Ladronka 22. 29 01:29:10 28:10 (46%) 116 10.
5 čt 10. 6. Kamýk 24. 27 00:46:36 18:09 (63%) 143 9.
6 út 15. 6. Kejkol 23. 28 01:21:23 23:46 (41%) 171 8.
7 út 22. 6. Lhotka 40. 11 01:03:56 24:22 (61%) 182 13.
8 st 18. 8. Juliána 8. 36 02:22:00 32:25 (29%) 218 12.
9 st 25. 8. Hanspaulka 218 15.
10 st 1. 9. Jezírko 16. 35 01:18:42 19:02 (31%) 253 13.
11 út 7. 9. Hostivař 15. 36 00:54:37 13:08 (31%) 289 13.
12 út 14. 9. Valy 289 13.
13 st 22. 9. Prokopáč 8. 43 01:11:34 11:42 (19%) 332 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 17. 75 01:08:45 13:39 (24%) 75 18.
2 st 24. 6. Ďábličák 19. 66 00:59:55 15:15 (34%) 141 11.
3 st 15. 7. Halouny 141 15.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 29. 24 00:48:39 16:36 (51%) 165 13.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 32. 25 00:46:11 15:14 (49%) 190 11.
6 st 2. 9. Hostivař 15. 67 02:11:52 32:27 (32%) 257 7.
7 st 9. 9. Klánovice 257 10.
8 st 16. 9. Káraný 30. 67 00:55:00 13:37 (32%) 324 9.