Přibyl Ivan

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2016 2 (15) 142 b 119.
2015 2 (20) 119 b 134.
2014 1 (14) 73 b 162.
2013 1 (14) 72 b 166–167.
2012 3 (17) 192 b 98.
2011 4 (13) 106 b 50.
Celkem 13 0 (93)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy 42. 59 01:00:38 20:04 (49%) 59 166.
12 čt 22. 9. Klíčov 59 169.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 18. 83 01:27:20 18:41 (27%) 142 116.
14 st 5. 10. Malešice 142 118.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 142 119.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší 40. 61 00:55:03 20:54 (61%) 61 116–117.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 61 122–124.
7 čt 28. 5. Babický muničák 61 126–128.
8 čt 4. 6. Říčany 61 131–133.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 61 141–143.
10 út 16. 6. Valy 61 147–149.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 61 149–151.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 61 151–153.
13 čt 3. 9. Uhříněves 61 155–157.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 61 158–160.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 61 162–164.
16 ne 20. 9. Krňany 61 167–169.
17 čt 24. 9. Šeberák 43. 58 00:44:51 14:53 (49%) 119 130.
18 st 30. 9. Motol 119 132.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 119 133.
20 st 14. 10. Jižní město 119 134.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař 28. 73 01:08:30 24:17 (54%) 73 143.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 73 151.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 73 160.
14 čt 16. 10. Klánovice 73 162.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 29. 72 01:24:17 23:31 (38%) 72 83–85.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 72 91–93.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 72 100–102.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 72 115–118.
7 čt 13. 6. Klánovice 72 126–128.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 72 132–134.
9 st 26. 6. Káraný 72 134–136.
10 čt 5. 9. Radotín 72 139–141.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 72 144–146.
12 čt 19. 9. Krčák 72 147–149.
13 st 25. 9. Čimice 72 159–160.
14 čt 3. 10. Novodvorská 72 166–167.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 39. 62 01:13:11 26:36 (57%) 62 94–95.
4 st 25. 4. Modřany 62 112–114.
5 čt 3. 5. Mníšek 62 137–139.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 62 165–167.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 62 173–175.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 52. 49 15:02:00 782:00 (651%) 111 91.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 111 98.
10 út 12. 6. Káraný 111 107.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 111 110.
12 st 8. 8. Řepy 111 111.
13 st 5. 9. Klánovice 111 115.
14 st 12. 9. Chabry 111 120.
15 st 19. 9. Hostivař 111 125.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 20. 81 00:57:32 11:31 (25%) 192 92.
17 st 3. 10. Záběhlice 192 98.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 29. 22 00:58:15 17:38 (43%) 22 50.
3 st 4. 5. Březová 12. 39 01:08:00 18:00 (36%) 61 27.
4 st 11. 5. Počernice 61 34.
5 st 18. 5. Ladronka 61 40.
6 čt 26. 5. Motol 26. 25 02:25:35 47:45 (48%) 86 33.
7 st 1. 6. Komořany 86 38.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 86 41.
9 út 14. 6. Kladno 86 45.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 86 46.
11 st 14. 9. Chabry 86 50.
12 st 21. 9. Klánovice 31. 20 01:24:20 30:56 (57%) 106 47.
13 st 28. 9. Chodov 106 50.