Přibylová Eva

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2016 1 (15) 40 b 218–220. (55.)
2015 1 (20) 30 b 224–226. (61.)
2012 1 (17) 54 b 258–262. (61–62.)
2011 1 (13) 1 b 194–196. (52–53.)
Celkem 4 0 (65)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy 61. (16.) 40 01:14:18 33:44 (83%) 40 189–191. (45.)
12 čt 22. 9. Klíčov 40 193–195. (46.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 40 212–214. (53.)
14 st 5. 10. Malešice 40 214–216. (54.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 40 218–220. (55.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší 71. (16.) 30 01:17:27 43:18 (126%) 30 138–139. (37.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 30 145–146. (38.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 30 152–154. (40.)
8 čt 4. 6. Říčany 30 162–164. (41.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 30 171–173. (43.)
10 út 16. 6. Valy 30 179–181. (44.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 30 184–186. (44.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 30 186–188. (46.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 30 196–198. (50.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 30 198–200. (50.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 30 208–210. (53.)
16 ne 20. 9. Krňany 30 213–215. (56.)
17 čt 24. 9. Šeberák 30 218–220. (58.)
18 st 30. 9. Motol 30 222–224. (59.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 30 224–226. (61.)
20 st 14. 10. Jižní město 30 224–226. (61.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice
14 st 12. 9. Chabry
15 st 19. 9. Hostivař 47. (10.) 54 01:19:29 32:41 (69%) 54 252–256. (59–60.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 54 254–258. (59–60.)
17 st 3. 10. Záběhlice 54 258–262. (61–62.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 51. (8.) 1 01:54:20 16:30 (16%) 1 133. (31.)
7 st 1. 6. Komořany 1 139–140. (35–36.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 1 142–143. (36–37.)
9 út 14. 6. Kladno 1 159–161. (36–37.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 1 167–169. (41–42.)
11 st 14. 9. Chabry 1 176–178. (44–45.)
12 st 21. 9. Klánovice 1 183–185. (46–47.)
13 st 28. 9. Chodov 1 194–196. (52–53.)