Radek Mudrc Netušil

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2014 1 (14) 52 b 193.
2013 2 (14) 102 b 130.
2012 3 (17) 143 b 120.
Celkem 6 0 (45)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice 49. 52 01:21:49 38:59 (91%) 52 122.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 52 136–137.
8 čt 26. 6. Hostavice 52 140–141.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 52 156–158.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 52 164–165.
11 čt 18. 9. Hostivař 52 172–173.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 52 178.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 52 186.
14 čt 16. 10. Klánovice 52 193.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 53. 48 00:55:15 22:34 (69%) 48 91–92.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 48 110–111.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 48 121–122.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 48 137–138.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 48 152–153.
7 čt 13. 6. Klánovice 47. 54 01:22:08 33:27 (68%) 102 92.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 102 99.
9 st 26. 6. Káraný 102 104.
10 čt 5. 9. Radotín 102 110.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 102 113.
12 čt 19. 9. Krčák 102 116.
13 st 25. 9. Čimice 102 121.
14 čt 3. 10. Novodvorská 102 130.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 41. 60 01:23:50 32:40 (63%) 60 76–77.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 60 97.
4 st 25. 4. Modřany 68. 33 01:51:05 53:45 (93%) 93 77.
5 čt 3. 5. Mníšek 93 88.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 93 102.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 93 109.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 93 115.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 93 123.
10 út 12. 6. Káraný 93 126.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 93 131.
12 st 8. 8. Řepy 93 134.
13 st 5. 9. Klánovice 51. 50 01:39:32 30:30 (44%) 143 103.
14 st 12. 9. Chabry 143 108.
15 st 19. 9. Hostivař 143 112.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 143 118.
17 st 3. 10. Záběhlice 143 120.