Radim Skála

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (6) 11 b 180.
2018 4 (18) 161 b 114.
2017 6 (14) 305 b 69.
2016 7 (15) 361 b 68.
2015 1 (20) 40 b 210–212.
Celkem 19 0 (73)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 90. 11 00:55:20 17:39 (46%) 11 160.
5 čt 9. 5. Hostivař 11 176.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 11 180.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 49. 52 00:53:02 26:02 (96%) 52 87–88.
3 čt 26. 4. Krčák 81. 20 00:58:00 15:00 (34%) 72 86.
4 čt 3. 5. Vysočany 72 103.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 72 110.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 72 116.
7 čt 24. 5. Děvín 59. 42 01:02:52 14:57 (31%) 114 94.
8 čt 31. 5. Struhařov 114 97.
9 čt 7. 6. Juliána 114 105.
10 čt 14. 6. Točná 114 111.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 114 114.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 114 122.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 114 126.
14 čt 20. 9. Klánovice 54. 47 01:40:18 48:11 (92%) 161 107.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 161 107.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 161 111.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 161 113.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 161 114.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 36. 65 00:47:18 17:37 (59%) 65 89.
4 čt 25. 5. Kosoř 60. 41 02:13:06 67:10 (101%) 106 71.
5 čt 1. 6. Točná 43. 58 01:43:20 44:21 (75%) 164 58.
6 čt 8. 6. Lipence 49. 52 00:55:14 20:43 (60%) 216 51.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 57. 44 01:35:02 47:37 (100%) 260 47.
8 čt 22. 6. Zvole 260 56.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 260 60.
10 čt 7. 9. Hostivice 56. 45 00:54:16 22:20 (69%) 305 59.
11 čt 14. 9. Hostivař 305 62.
12 čt 21. 9. Zátiší 305 65.
13 čt 5. 10. Dobeška 305 67.
14 čt 12. 10. Ořechovka 305 69.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 53. 48 00:54:32 22:01 (67%) 48 56.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 42. 59 01:04:30 25:01 (63%) 107 39.
3 čt 5. 5. Bohnice 107 53.
4 čt 12. 5. Křeslice 68. 33 01:04:08 30:46 (92%) 140 63.
5 čt 19. 5. Novodvorská 140 77.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 140 80.
7 čt 2. 6. Ďáblice 140 87.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 140 94.
9 čt 16. 6. Valy 63. 38 01:51:44 63:28 (131%) 178 90.
10 út 21. 6. Čelákovice 44. 57 01:10:57 32:06 (82%) 235 76.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 43. 58 01:00:40 20:06 (49%) 293 64.
12 čt 22. 9. Klíčov 33. 68 00:44:33 17:53 (67%) 361 60.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 361 61.
14 st 5. 10. Malešice 361 65.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 361 68.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha
16 ne 20. 9. Krňany
17 čt 24. 9. Šeberák 61. 40 00:58:15 28:17 (94%) 40 204–206.
18 st 30. 9. Motol 40 208–210.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 40 210–212.
20 st 14. 10. Jižní město 40 210–212.