Radim Tomeš

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2014 1 (14) 68 b 168.
2012 1 (17) 27 b 336–338.
2011 2 (13) 3 b 189.
2010 1 (13) 26 b 118–121.
Celkem 5 0 (57)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 33. 68 01:24:54 30:43 (56%) 68 113–114.
8 čt 26. 6. Hostavice 68 118–119.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 68 130.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 68 143.
11 čt 18. 9. Hostivař 68 148.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 68 156.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 68 165.
14 čt 16. 10. Klánovice 68 168.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 74. 27 06:00:00 240:00 (200%) 27 262–263.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 27 278–280.
10 út 12. 6. Káraný 27 287–289.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 27 295–297.
12 st 8. 8. Řepy 27 301–303.
13 st 5. 9. Klánovice 27 317–319.
14 st 12. 9. Chabry 27 321–323.
15 st 19. 9. Hostivař 27 328–330.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 27 331–333.
17 st 3. 10. Záběhlice 27 336–338.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 54. 1 02:02:05 24:15 (24%) 1 135–136.
7 st 1. 6. Komořany 1 142.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 1 145.
9 út 14. 6. Kladno 49. 2 02:31:18 63:40 (72%) 3 154.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 3 162.
11 st 14. 9. Chabry 3 171.
12 st 21. 9. Klánovice 3 176.
13 st 28. 9. Chodov 3 189.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka 25. 26 01:31:45 30:45 (50%) 26 61.
5 čt 10. 6. Kamýk 26 69–70.
6 út 15. 6. Kejkol 26 75–76.
7 út 22. 6. Lhotka 26 83–84.
8 st 18. 8. Juliána 26 87–88.
9 st 25. 8. Hanspaulka 26 96–98.
10 st 1. 9. Jezírko 26 104–106.
11 út 7. 9. Hostivař 26 111–114.
12 út 14. 9. Valy 26 112–115.
13 st 22. 9. Prokopáč 26 118–121.