Raďoch

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 3 (4) 83 b 85.
2019 14 (18) 791 b 34.
2018 15 (18) 870 b 26.
Celkem 32 0 (40)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 73. 28 01:28:03 45:04 (104%) 28 118–119.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 90. 11 01:24:44 43:04 (103%) 39 119.
4 čt 28. 5. Juliána 57. 44 01:21:33 16:33 (25%) 83 85.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. Middle (Drnek)
9 čt 25. 6. Midlo-sprint (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Károv
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka
12 ne 13. 9. XL Velbloud (jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec + Vrabec
14 čt 24. 9. rezervováno
15 čt 1. 10. Prokopské údolí
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 25. 76 01:49:46 38:36 (54%) 76 27.
2 čt 11. 4. Veleslavín 45. 56 01:11:37 28:31 (66%) 132 17.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 62. 39 01:32:32 42:44 (85%) 132 34.
4 st 1. 5. Čelákovice 171 35.
5 čt 9. 5. Hostivař 66. 35 00:52:31 25:09 (91%) 206 36.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 47. 54 01:07:25 27:28 (68%) 225 41.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 41. 60 01:13:07 22:54 (45%) 285 37.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 49. 52 01:18:45 34:38 (78%) 337 35.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 372 36.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 62. 39 01:21:45 49:49 (156%) 411 36.
11 čt 20. 6. Sedlec 29. 72 01:25:39 36:13 (73%) 448 35.
12 čt 27. 6. Dubeč 42. 59 01:19:03 32:17 (69%) 507 34.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 41. 60 00:56:04 25:25 (82%) 567 33.
14 čt 12. 9. Krčák 36. 65 01:12:18 30:27 (72%) 632 33.
15 čt 19. 9. Kolovraty 667 33.
16 čt 26. 9. Vítkov 48. 53 01:06:17 34:14 (106%) 685 34.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 720 35.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 30. 71 01:03:23 27:53 (78%) 791 34.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 57. 44 01:16:11 33:11 (77%) 44 128–130.
4 čt 3. 5. Vysočany 55. 46 00:51:10 22:33 (78%) 90 83.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 57. 44 01:07:52 32:32 (92%) 134 67.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 134 76.
7 čt 24. 5. Děvín 43. 58 01:28:59 41:04 (85%) 192 62.
8 čt 31. 5. Struhařov 50. 51 01:51:42 52:49 (89%) 243 61.
9 čt 7. 6. Juliána 54. 47 01:20:31 34:02 (73%) 290 56.
10 čt 14. 6. Točná 31. 70 01:33:55 39:10 (71%) 360 46.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 33. 69 01:40:06 37:42 (60%) 429 40.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 56. 45 01:19:23 37:01 (87%) 474 38.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 42. 59 02:02:35 57:55 (89%) 533 36.
14 čt 20. 9. Klánovice 49. 52 01:26:50 34:43 (66%) 585 36.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 22. 79 00:39:53 06:23 (19%) 664 30.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 45. 56 00:40:00 23:26 (141%) 720 27.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 29. 72 08:38:05 244:10 (89%) 792 27.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 23. 78 00:43:44 17:26 (66%) 870 26.