RaMach

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (12) 278 b 66.
2018 9 (18) 620 b 46.
2017 2 (14) 111 b 125.
2016 6 (15) 372 b 65.
2015 9 (20) 658 b 52.
2014 2 (14) 168 b 98.
2013 5 (14) 352 b 63.
2012 6 1 (17) 516 b 48.
2011 4 1 (13) 204 b 25.
2010 5 1 (13) 187 b 27.
2009 3 (8) 250 b 15.
Celkem 55 3 (158)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 30. 71 01:04:29 21:23 (49%) 71 54–55.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 71 80–82.
4 st 1. 5. Čelákovice 35. 66 00:49:30 11:49 (31%) 137 52.
5 čt 9. 5. Hostivař 26. 75 00:38:09 10:47 (39%) 212 34.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 212 45.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 212 56.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 35. 66 01:05:17 21:10 (47%) 278 48.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 278 51.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 278 56.
11 čt 20. 6. Sedlec 278 62.
12 čt 27. 6. Dubeč 278 66.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 9. 92 00:35:14 08:14 (30%) 92 34–35.
3 čt 26. 4. Krčák 30. 71 01:02:20 19:20 (44%) 163 30.
4 čt 3. 5. Vysočany 163 45.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 163 56.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 66. 35 00:28:10 -17:10 (-38%) 198 54.
7 čt 24. 5. Děvín 198 58.
8 čt 31. 5. Struhařov 29. 72 01:18:30 19:37 (33%) 270 50.
9 čt 7. 6. Juliána 73. 28 02:03:00 76:31 (164%) 298 53.
10 čt 14. 6. Točná 22. 79 01:23:58 29:13 (53%) 377 41.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 19. 82 01:27:49 25:25 (40%) 459 36.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 459 41.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 459 48.
14 čt 20. 9. Klánovice 22. 79 01:08:15 16:08 (30%) 538 42.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 19. 82 00:39:30 06:00 (17%) 620 35.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 620 40.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 620 44.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 620 46.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná 70. 31 00:00:00 -59:01 (-100%) 31 143.
6 čt 8. 6. Lipence 31 148.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 21. 80 01:06:12 18:47 (39%) 111 100.
8 čt 22. 6. Zvole 111 101.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 111 102.
10 čt 7. 9. Hostivice 111 104.
11 čt 14. 9. Hostivař 111 106.
12 čt 21. 9. Zátiší 111 110.
13 čt 5. 10. Dobeška 111 120.
14 čt 12. 10. Ořechovka 111 125.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 41. 60 00:49:05 16:34 (50%) 60 44.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 29. 72 00:55:07 15:38 (39%) 132 29.
3 čt 5. 5. Bohnice 132 46.
4 čt 12. 5. Křeslice 132 66.
5 čt 19. 5. Novodvorská 93. 8 00:36:04 09:47 (37%) 140 76.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 140 79.
7 čt 2. 6. Ďáblice 140 86.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 140 93.
9 čt 16. 6. Valy 39. 62 01:19:30 31:14 (64%) 202 81.
10 út 21. 6. Čelákovice 202 89.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 202 95.
12 čt 22. 9. Klíčov 202 97.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 8. 93 01:20:37 11:58 (17%) 295 74.
14 st 5. 10. Malešice 295 74.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 24. 77 00:29:35 09:50 (49%) 372 65.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 35. 66 01:02:44 19:48 (46%) 66 39.
2 čt 23. 4. Juliána 66 69.
3 st 29. 4. PrÚjezd 33. 68 00:59:38 15:43 (35%) 134 47.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 134 64.
5 čt 14. 5. Zátiší 24. 77 00:50:02 15:53 (46%) 211 43.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 19. 82 01:07:52 12:22 (22%) 293 37.
7 čt 28. 5. Babický muničák 293 46.
8 čt 4. 6. Říčany 293 51.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 293 60.
10 út 16. 6. Valy 293 65.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 24. 77 01:05:55 19:45 (42%) 370 61.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 370 64.
13 čt 3. 9. Uhříněves 66. 35 00:43:00 13:18 (44%) 405 59.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 19. 82 01:21:45 19:48 (31%) 487 51.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 18. 83 00:58:13 15:54 (37%) 570 46.
16 ne 20. 9. Krňany 13. 88 00:48:35 12:44 (35%) 658 41.
17 čt 24. 9. Šeberák 658 44.
18 st 30. 9. Motol 658 46.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 658 51.
20 st 14. 10. Jižní město 658 52.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 27. 74 00:37:39 09:25 (33%) 74 95.
6 čt 12. 6. Čelákovice 74 101.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 74 106.
8 čt 26. 6. Hostavice 74 110.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 74 121–122.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 74 137.
11 čt 18. 9. Hostivař 74 142.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 74 150.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 74 159.
14 čt 16. 10. Klánovice 7. 94 00:45:01 07:36 (20%) 168 98.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 32. 69 69 34.
2 čt 18. 4. Milíčák 23. 78 00:44:00 11:19 (34%) 147 17.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 147 36.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 147 53.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 50. 51 00:59:29 22:04 (58%) 198 45.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 198 56.
7 čt 13. 6. Klánovice 24. 77 01:08:32 19:51 (40%) 275 47.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 275 53.
9 st 26. 6. Káraný 275 56.
10 čt 5. 9. Radotín 24. 77 09:02:00 -371:00 (-41%) 352 51.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 352 54.
12 čt 19. 9. Krčák 352 58.
13 st 25. 9. Čimice 352 59.
14 čt 3. 10. Novodvorská 352 63.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 16. 85 85 20.
2 st 11. 4. Hlubočepy 6. 95 00:55:35 04:25 (8%) 180 5.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 71. 30 210 16.
4 st 25. 4. Modřany 210 26.
5 čt 3. 5. Mníšek 210 31.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 210 36.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 210 44.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 210 50.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 210 59.
10 út 12. 6. Káraný 210 63.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 210 73.
12 st 8. 8. Řepy 26. 75 00:35:32 12:26 (53%) 285 57.
13 st 5. 9. Klánovice 32. 69 01:30:50 21:48 (31%) 354 52.
14 st 12. 9. Chabry (pořadatel) 100 454 42.
15 st 19. 9. Hostivař 39. 62 01:11:10 24:22 (52%) 516 42.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 516 45.
17 st 3. 10. Záběhlice 516 48.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 14. 37 01:59:55 22:05 (22%) 37 66–67.
7 st 1. 6. Komořany 9. 42 01:40:22 17:28 (21%) 79 42.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 79 47.
9 út 14. 6. Kladno 10. 41 01:39:58 12:20 (14%) 120 35.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 17. 34 01:05:44 13:06 (24%) 154 28.
11 st 14. 9. Chabry (pořadatel) 50 204 21.
12 st 21. 9. Klánovice 204 23.
13 st 28. 9. Chodov 204 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 15. 36 00:53:29 07:47 (17%) 36 15.
2 st 28. 4. Říčany 36 34.
3 st 12. 5. Zbraslav 36 43.
4 st 19. 5. Ladronka 36 49.
5 čt 10. 6. Kamýk (pořadatel) 0 36 56–57.
6 út 15. 6. Kejkol 16. 35 01:16:16 18:39 (32%) 71 37.
7 út 22. 6. Lhotka 13. 38 00:48:05 08:31 (21%) 109 29.
8 st 18. 8. Juliána 7. 38 02:11:15 21:40 (19%) 147 22.
9 st 25. 8. Hanspaulka 147 24.
10 st 1. 9. Jezírko 147 30.
11 út 7. 9. Hostivař 147 31.
12 út 14. 9. Valy 11. 40 01:21:09 21:34 (36%) 187 23.
13 st 22. 9. Prokopáč 187 27.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař 10. 79 02:00:20 20:55 (21%) 79 50.
7 st 9. 9. Klánovice 9. 78 00:52:26 09:36 (22%) 157 33.
8 st 16. 9. Káraný 4. 93 00:44:15 02:52 (6%) 250 15.