Rambo

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (10) 177 b 88.
2018 12 (18) 578 b 51.
2017 6 (14) 221 b 91.
2016 5 (15) 98 b 148.
2015 3 (20) 125 b 130.
Celkem 30 0 (77)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 55. 46 01:27:12 44:06 (102%) 46 85.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 46 102–103.
4 st 1. 5. Čelákovice 46 128–129.
5 čt 9. 5. Hostivař 46 142.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 54. 47 01:12:57 33:00 (82%) 93 99.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 57. 44 01:41:55 51:42 (102%) 137 81.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 137 87.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 137 89.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 61. 40 01:19:52 47:56 (150%) 177 88.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 59. 42 01:07:05 37:15 (124%) 42 62.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 42 102–103.
3 čt 26. 4. Krčák 75. 26 01:52:57 69:57 (162%) 68 93.
4 čt 3. 5. Vysočany 66. 35 01:03:28 34:51 (121%) 103 67.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 55. 46 01:05:41 30:21 (85%) 149 59.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 48. 53 01:16:06 31:06 (69%) 202 52.
7 čt 24. 5. Děvín 202 57.
8 čt 31. 5. Struhařov 51. 50 01:54:37 55:44 (94%) 252 57.
9 čt 7. 6. Juliána 68. 33 01:52:30 66:01 (142%) 285 58.
10 čt 14. 6. Točná 53. 48 02:34:15 99:30 (181%) 333 52.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 38. 64 01:44:10 41:46 (66%) 397 47.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 397 53.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 48. 53 02:29:10 84:30 (130%) 450 49.
14 čt 20. 9. Klánovice 450 53.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 450 55.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 38. 63 00:32:22 15:48 (95%) 513 52.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 36. 65 04:24:15 -10:20 (-4%) 578 49.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 578 51.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 84. 17 01:30:56 54:07 (146%) 17 85.
2 čt 11. 5. Čimičák 17 118.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 63. 38 01:01:00 31:19 (105%) 55 101.
4 čt 25. 5. Kosoř 55 114.
5 čt 1. 6. Točná 61. 40 02:32:15 93:16 (158%) 95 94.
6 čt 8. 6. Lipence 68. 33 01:16:33 42:02 (121%) 128 87.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 59. 42 01:39:52 52:27 (110%) 170 81.
8 čt 22. 6. Zvole 50. 51 221 65.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 221 70.
10 čt 7. 9. Hostivice 221 76.
11 čt 14. 9. Hostivař 221 79.
12 čt 21. 9. Zátiší 221 83.
13 čt 5. 10. Dobeška 221 86.
14 čt 12. 10. Ořechovka 221 91.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 84. 17 01:25:47 53:16 (163%) 17 87.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 17 111.
3 čt 5. 5. Bohnice 89. 12 02:23:34 91:33 (176%) 29 125.
4 čt 12. 5. Křeslice 29 136.
5 čt 19. 5. Novodvorská 29 147.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 29 159.
7 čt 2. 6. Ďáblice 79. 22 01:28:45 57:31 (184%) 51 151.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 80. 21 01:50:04 69:21 (170%) 72 140.
9 čt 16. 6. Valy 75. 26 02:24:08 95:52 (198%) 98 124.
10 út 21. 6. Čelákovice 98 129.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 98 133.
12 čt 22. 9. Klíčov 98 133.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 98 138.
14 st 5. 10. Malešice 98 146.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 98 148.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha 67. 34 02:00:24 78:05 (184%) 34 203.
16 ne 20. 9. Krňany 34 209.
17 čt 24. 9. Šeberák 68. 33 01:07:31 37:33 (125%) 67 170.
18 st 30. 9. Motol 43. 58 02:12:13 74:25 (128%) 125 128.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 125 129.
20 st 14. 10. Jižní město 125 130.