Richard Řada

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 65 b 196–197.
2016 1 (15) 27 b 234–236.
2015 2 (20) 91 b 156.
2014 2 (14) 97 b 141.
2013 2 (14) 91 b 146.
2012 1 (17) 75 b 204–206.
Celkem 9 0 (98)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 36. 65 01:10:43 43:43 (161%) 65 69–70.
3 čt 26. 4. Krčák 65 95–96.
4 čt 3. 5. Vysočany 65 111–112.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 65 118–119.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 65 123–125.
7 čt 24. 5. Děvín 65 130–131.
8 čt 31. 5. Struhařov 65 136–137.
9 čt 7. 6. Juliána 65 147.
10 čt 14. 6. Točná 65 157.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 65 161.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 65 166.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 65 172.
14 čt 20. 9. Klánovice 65 177.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 65 190.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 65 192–193.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 65 194–195.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 65 196–197.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy 74. 27 01:53:30 72:56 (179%) 27 205–207.
12 čt 22. 9. Klíčov 27 209–211.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 27 228–230.
14 st 5. 10. Malešice 27 230–232.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 27 234–236.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves 60. 41 01:05:29 35:47 (120%) 41 181–183.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 51. 50 02:47:31 105:34 (170%) 91 132.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 91 139.
16 ne 20. 9. Krňany 91 146.
17 čt 24. 9. Šeberák 91 151.
18 st 30. 9. Motol 91 153.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 91 154.
20 st 14. 10. Jižní město 91 156.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 57. 44 02:40:00 102:38 (178%)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 44 171–172.
11 čt 18. 9. Hostivař 44 180–181.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 44 185–186.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 48. 53 01:37:48 49:00 (100%) 97 138.
14 čt 16. 10. Klánovice 97 141.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín 57. 44 12:39:00 -154:00 (-17%) 44 179–180.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 44 185–186.
12 čt 19. 9. Krčák 44 189–190.
13 st 25. 9. Čimice 54. 47 91 138.
14 čt 3. 10. Novodvorská 91 146.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice
14 st 12. 9. Chabry 26. 75 01:23:36 02:24 (2%) 75 194–197.
15 st 19. 9. Hostivař 75 197–199.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 75 200–202.
17 st 3. 10. Záběhlice 75 204–206.