Richard Wohanka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (10) 99 b 111.
2017 4 (14) 391 b 54.
2016 9 1 (15) 880 b 22.
2015 12 (20) 681 b 51.
Celkem 26 1 (59)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 2. 99 00:45:09 02:03 (4%) 99 23–24.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 99 50–51.
4 st 1. 5. Čelákovice 99 68.
5 čt 9. 5. Hostivař 99 81.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 99 91.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 99 96.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 99 101.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 99 106.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 99 111.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 3. 98 00:38:10 01:21 (3%) 98 4.
2 čt 11. 5. Čimičák 98 34.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 98 56–57.
4 čt 25. 5. Kosoř 5. 96 01:12:29 06:33 (9%) 194 38.
5 čt 1. 6. Točná 194 44.
6 čt 8. 6. Lipence 3. 98 00:37:58 03:27 (9%) 292 31.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 292 39.
8 čt 22. 6. Zvole 292 45.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 292 50.
10 čt 7. 9. Hostivice 2. 99 00:34:30 02:34 (8%) 391 38.
11 čt 14. 9. Hostivař 391 45.
12 čt 21. 9. Zátiší 391 52.
13 čt 5. 10. Dobeška 391 53.
14 čt 12. 10. Ořechovka 391 54.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 13. 88 00:39:52 07:21 (22%) 88 16.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 7. 94 00:47:20 07:51 (19%) 182 6.
3 čt 5. 5. Bohnice 10. 91 01:04:30 12:29 (23%) 273 5.
4 čt 12. 5. Křeslice 12. 89 00:39:30 06:08 (18%) 362 5.
5 čt 19. 5. Novodvorská 24. 77 00:35:38 09:21 (35%) 362 9.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 31. 70 00:57:20 20:02 (53%) 439 9.
7 čt 2. 6. Ďáblice 15. 86 00:40:00 08:46 (28%) 525 8.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 525 10.
9 čt 16. 6. Valy 9. 92 01:01:36 13:20 (27%) 617 9.
10 út 21. 6. Čelákovice 687 11.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 8. 93 00:46:52 06:18 (15%) 780 10.
12 čt 22. 9. Klíčov 780 16.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 880 14.
14 st 5. 10. Malešice 880 18.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 880 22.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 63. 38 01:14:08 31:12 (72%) 38 67.
2 čt 23. 4. Juliána 58. 43 01:01:04 24:20 (66%) 81 57.
3 st 29. 4. PrÚjezd 81 78.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 84. 17 00:57:29 18:17 (46%) 98 81.
5 čt 14. 5. Zátiší 44. 57 00:56:00 21:51 (63%) 155 67.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 68. 33 01:20:00 24:30 (44%) 188 62.
7 čt 28. 5. Babický muničák 188 68.
8 čt 4. 6. Říčany 58. 43 00:57:50 25:17 (77%) 231 69.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 28. 73 01:03:36 22:25 (54%) 304 57.
10 út 16. 6. Valy 28. 73 01:24:42 25:33 (43%) 377 52.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 26. 75 01:08:54 22:44 (49%) 452 44.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 452 46.
13 čt 3. 9. Uhříněves 21. 80 00:39:32 09:50 (33%) 532 42.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 532 45.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 532 48.
16 ne 20. 9. Krňany 532 53.
17 čt 24. 9. Šeberák 24. 77 00:40:41 10:43 (35%) 609 45.
18 st 30. 9. Motol 609 51.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 29. 72 00:56:45 20:24 (56%) 681 49.
20 st 14. 10. Jižní město 681 51.