Robert Sedlecký

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 6 (10) 456 b 30.
2018 10 (18) 725 b 33.
2017 8 (14) 601 b 37.
2016 12 (15) 751 b 29.
2015 1 (20) 65 b 176.
Celkem 37 0 (77)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 19. 82 01:38:37 27:27 (38%) 82 21.
2 čt 11. 4. Veleslavín 82 41–42.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 39. 62 01:14:04 24:16 (48%) 144 27.
4 st 1. 5. Čelákovice 18. 83 00:44:56 07:15 (19%) 227 17.
5 čt 9. 5. Hostivař 18. 83 00:36:27 09:05 (33%) 310 13.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 310 19.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 30. 71 01:07:30 17:17 (34%) 381 21.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 26. 75 01:02:30 18:23 (41%) 456 19.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 456 26.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 456 30.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 33. 68 00:48:20 18:30 (62%) 68 36–37.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 68 65–67.
3 čt 26. 4. Krčák 68 90–92.
4 čt 3. 5. Vysočany 30. 71 00:40:00 11:23 (39%) 139 55.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 19. 82 00:44:54 09:34 (27%) 221 39.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 221 47.
7 čt 24. 5. Děvín 22. 79 01:09:27 21:32 (44%) 300 38.
8 čt 31. 5. Struhařov 300 44.
9 čt 7. 6. Juliána 38. 63 01:05:06 18:37 (40%) 363 35.
10 čt 14. 6. Točná 20. 81 01:21:21 26:36 (48%) 444 31.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 444 38.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 444 43.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 23. 78 01:41:45 37:05 (57%) 522 37.
14 čt 20. 9. Klánovice 65. 36 558 40.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 558 44.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 14. 87 00:21:07 04:33 (27%) 645 37.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 21. 80 06:48:50 134:55 (49%) 725 30.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 725 33.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 11. 90 00:45:12 08:23 (22%) 90 12.
2 čt 11. 5. Čimičák 22. 79 00:32:42 08:18 (34%) 169 12.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 23. 78 00:38:24 08:43 (29%) 247 10.
4 čt 25. 5. Kosoř 24. 77 01:33:20 27:24 (41%) 324 10.
5 čt 1. 6. Točná 37. 64 01:38:34 39:35 (67%) 324 16.
6 čt 8. 6. Lipence 33. 68 00:48:00 13:29 (39%) 392 15.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 456 20.
8 čt 22. 6. Zvole 456 22.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 24. 77 00:56:47 19:38 (52%) 533 21.
10 čt 7. 9. Hostivice 533 27.
11 čt 14. 9. Hostivař 533 31.
12 čt 21. 9. Zátiší 533 36.
13 čt 5. 10. Dobeška 33. 68 00:35:03 09:57 (39%) 601 35.
14 čt 12. 10. Ořechovka 601 37.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 61. 40 00:58:14 25:43 (79%) 40 64.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 40 92–93.
3 čt 5. 5. Bohnice 38. 63 01:19:56 27:55 (53%) 103 55.
4 čt 12. 5. Křeslice 30. 71 00:46:20 12:58 (38%) 174 48.
5 čt 19. 5. Novodvorská 174 64.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 30. 71 00:54:38 17:20 (46%) 245 49.
7 čt 2. 6. Ďáblice 72. 29 01:16:42 45:28 (145%) 274 54.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 48. 53 01:11:30 30:47 (75%) 327 43.
9 čt 16. 6. Valy 38. 63 01:18:42 30:26 (63%) 390 37.
10 út 21. 6. Čelákovice 31. 70 01:00:17 21:26 (55%) 460 34.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 27. 74 00:53:45 13:11 (32%) 534 33.
12 čt 22. 9. Klíčov 30. 71 00:42:38 15:58 (59%) 605 31.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 25. 76 01:38:15 29:36 (43%) 681 27.
14 st 5. 10. Malešice 681 31.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 31. 70 00:32:10 12:25 (62%) 751 29.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha
16 ne 20. 9. Krňany
17 čt 24. 9. Šeberák
18 st 30. 9. Motol 36. 65 01:51:29 53:41 (92%) 65 174.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 65 175.
20 st 14. 10. Jižní město 65 176.