Šéba

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (18) 282 b 84.
2018 4 (18) 261 b 82.
2017 9 (14) 758 b 27.
2016 6 (15) 423 b 58.
2015 9 (20) 602 b 55.
2010 1 (13) 2 b 179.
Celkem 33 0 (98)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 79. 22 00:45:35 07:54 (20%) 22 154–155.
5 čt 9. 5. Hostivař 19. 82 00:36:28 09:06 (33%) 104 78.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 14. 87 00:48:35 08:38 (21%) 191 55.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 191 64.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 191 70.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 191 74.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 191 81.
11 čt 20. 6. Sedlec 191 84.
12 čt 27. 6. Dubeč 10. 91 00:54:42 07:56 (16%) 282 65.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 282 68.
14 čt 12. 9. Krčák 282 72.
15 čt 19. 9. Kolovraty 282 76.
16 čt 26. 9. Vítkov 282 78.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 282 82.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 282 84.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 92. 9 01:27:10 44:10 (102%) 9 164.
4 čt 3. 5. Vysočany 9 174.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 9 181.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 9 188.
7 čt 24. 5. Děvín 9 195.
8 čt 31. 5. Struhařov 22. 79 01:14:02 15:09 (25%) 88 110.
9 čt 7. 6. Juliána 17. 84 00:56:30 10:01 (21%) 172 81.
10 čt 14. 6. Točná 172 86.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 172 91.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 172 96.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 172 99.
14 čt 20. 9. Klánovice 12. 89 01:01:50 09:43 (18%) 261 76.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 261 77.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 261 77.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 261 80.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 261 82.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 10. 91 00:30:00 05:36 (22%) 91 42.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 14. 87 00:36:42 07:01 (23%) 178 28.
4 čt 25. 5. Kosoř 20. 81 01:29:55 23:59 (36%) 259 24.
5 čt 1. 6. Točná 259 29.
6 čt 8. 6. Lipence 259 39.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 17. 84 01:02:14 14:49 (31%) 343 31.
8 čt 22. 6. Zvole 21. 80 01:08:00 20:45 (43%) 423 25.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 423 32.
10 čt 7. 9. Hostivice 13. 88 00:40:30 08:34 (26%) 511 30.
11 čt 14. 9. Hostivař 18. 83 01:03:57 19:25 (43%) 594 25.
12 čt 21. 9. Zátiší 17. 84 00:57:05 15:28 (37%) 678 24.
13 čt 5. 10. Dobeška 678 27.
14 čt 12. 10. Ořechovka 21. 80 00:46:08 14:35 (46%) 758 27.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 36. 65 01:19:06 27:05 (52%) 65 93.
4 čt 12. 5. Křeslice 26. 75 00:44:54 11:32 (34%) 140 62.
5 čt 19. 5. Novodvorská 27. 74 00:36:05 09:48 (37%) 214 42.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 25. 76 00:52:05 14:47 (39%) 290 33.
7 čt 2. 6. Ďáblice 21. 80 00:41:53 10:39 (34%) 370 29.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 48. 53 01:11:30 30:47 (75%) 423 26.
9 čt 16. 6. Valy 423 30.
10 út 21. 6. Čelákovice 423 38.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 423 46.
12 čt 22. 9. Klíčov 423 51.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 423 53.
14 st 5. 10. Malešice 423 56.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 423 58.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 27. 74 00:48:34 11:50 (32%) 74 61.
3 st 29. 4. PrÚjezd 74 83.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 37. 64 00:56:41 17:29 (44%) 138 62.
5 čt 14. 5. Zátiší 41. 60 00:55:07 20:58 (61%) 198 47.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 13. 88 01:05:31 10:01 (18%) 286 40.
7 čt 28. 5. Babický muničák 11. 90 00:51:41 09:41 (23%) 376 31.
8 čt 4. 6. Říčany 83. 18 00:41:00 08:27 (25%) 394 32.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 25. 76 01:01:09 19:58 (48%) 470 28.
10 út 16. 6. Valy 26. 75 01:21:10 22:01 (37%) 545 24.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 545 33.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 545 37.
13 čt 3. 9. Uhříněves 44. 57 00:49:42 20:00 (67%) 602 36.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 602 39.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 602 43.
16 ne 20. 9. Krňany 602 45.
17 čt 24. 9. Šeberák 602 47.
18 st 30. 9. Motol 602 53.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 602 54.
20 st 14. 10. Jižní město 602 55.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 49. 2 00:52:02 -21:32 (-29%) 2 67.
3 st 12. 5. Zbraslav 2 76.
4 st 19. 5. Ladronka 2 88.
5 čt 10. 6. Kamýk 2 102.
6 út 15. 6. Kejkol 2 121.
7 út 22. 6. Lhotka 2 131.
8 st 18. 8. Juliána 2 142.
9 st 25. 8. Hanspaulka 2 148.
10 st 1. 9. Jezírko 2 154.
11 út 7. 9. Hostivař 2 165.
12 út 14. 9. Valy 2 165.
13 st 22. 9. Prokopáč 2 179.