Simona Karochová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (2) 84 b 39. (8.)
2018 6 (18) 505 b 55. (11.)
2017 9 (14) 734 b 28. (2.)
2016 10 (15) 772 b 27. (2.)
2015 19 1 (20) 1485 b 10. (1.)
2014 7 (14) 584 b 37. (6.)
2013 5 (14) 322 b 71. (14.)
Celkem 57 1 (97)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 17. (2.) 84 00:54:26 11:20 (26%) 84 39. (8.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 6. (1.) 95 00:36:52 07:02 (23%) 95 9. (2.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 95 29–30. (10.)
3 čt 26. 4. Krčák 22. (1.) 79 00:58:18 15:18 (35%) 174 24. (6.)
4 čt 3. 5. Vysočany 18. (1.) 83 00:36:34 07:57 (27%) 257 19. (4.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 257 31. (6.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 22. (2.) 79 00:57:02 12:02 (26%) 336 27. (5.)
7 čt 24. 5. Děvín 336 32. (6.)
8 čt 31. 5. Struhařov 336 35. (6.)
9 čt 7. 6. Juliána 22. (1.) 79 00:59:10 12:41 (27%) 415 29. (6.)
10 čt 14. 6. Točná 415 35. (6.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 415 42. (8.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 415 48. (10.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 11. (1.) 90 01:27:15 22:35 (34%) 505 40. (8.)
14 čt 20. 9. Klánovice 505 45. (9.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 505 47. (9.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 505 53. (10.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 505 54. (11.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 505 55. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 21. (2.) 80 00:32:37 08:13 (33%) 80 56. (8.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 11. (1.) 90 00:35:42 06:01 (20%) 170 30. (2.)
4 čt 25. 5. Kosoř 170 46. (8.)
5 čt 1. 6. Točná 16. (2.) 85 01:19:08 20:09 (34%) 255 30. (2.)
6 čt 8. 6. Lipence 255 40. (5.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 38. (8.) 63 01:16:58 29:33 (62%) 318 35. (5.)
8 čt 22. 6. Zvole 318 40. (6.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 10. (1.) 91 00:48:25 11:16 (30%) 409 34. (4.)
10 čt 7. 9. Hostivice 19. (1.) 82 00:41:56 10:00 (31%) 491 32. (2.)
11 čt 14. 9. Hostivař 16. (2.) 85 01:02:28 17:56 (40%) 576 28. (2.)
12 čt 21. 9. Zátiší 576 32. (4.)
13 čt 5. 10. Dobeška 32. (2.) 69 00:34:58 09:52 (39%) 645 31. (4.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 12. (1.) 89 00:42:44 11:11 (35%) 734 28. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 22. (1.) 79 00:41:22 08:51 (27%) 79 25. (3.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 32. (1.) 69 00:57:14 17:45 (44%) 148 24. (3.)
3 čt 5. 5. Bohnice 31. (2.) 70 01:15:00 22:59 (44%) 218 23. (3.)
4 čt 12. 5. Křeslice 218 33. (4.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 218 40. (5.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 28. (2.) 73 00:52:30 15:12 (40%) 291 32. (4.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 14. (1.) 87 00:39:54 08:40 (27%) 378 27. (2.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 14. (1.) 87 00:52:20 11:37 (28%) 465 20. (2.)
9 čt 16. 6. Valy 465 28. (2.)
10 út 21. 6. Čelákovice 465 32. (3.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 28. (1.) 73 00:54:05 13:31 (33%) 538 32. (3.)
12 čt 22. 9. Klíčov 23. (2.) 78 00:37:06 10:26 (39%) 616 29. (2.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 616 33. (5.)
14 st 5. 10. Malešice 20. (1.) 81 00:35:10 10:25 (42%) 697 29. (4.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 26. (2.) 75 00:30:40 10:55 (55%) 772 27. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 21. (2.) 80 00:58:37 15:41 (36%) 80 25. (2.)
2 čt 23. 4. Juliána 15. (1.) 86 00:45:00 08:16 (22%) 166 16–17. (1.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 11. (2.) 90 00:51:23 07:28 (17%) 256 12. (1.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 18. (2.) 83 00:49:56 10:44 (27%) 339 11. (1.)
5 čt 14. 5. Zátiší 6. (1.) 95 00:43:53 09:44 (28%) 354 10. (1.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 20. (1.) 81 01:08:16 12:46 (23%) 435 11. (1.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 13. (1.) 88 00:52:10 10:10 (24%) 523 10. (1.)
8 čt 4. 6. Říčany 12. (1.) 89 00:38:49 06:16 (19%) 531 10. (1.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 13. (1.) 88 00:56:14 15:03 (36%) 619 9. (1.)
10 út 16. 6. Valy 22. (1.) 79 01:18:06 18:57 (32%) 700 9. (1.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 10. (1.) 91 00:58:30 12:20 (26%) 791 9. (1.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 10. (1.) 91 00:28:54 07:21 (34%) 882 9. (1.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 19. (2.) 82 00:39:18 09:36 (32%) 964 9. (1.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 20. (2.) 81 01:23:31 21:34 (34%) 1045 9. (1.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 48. (10.) 53 01:18:22 36:03 (85%) 1045 13. (1.)
16 ne 20. 9. Krňany 22. (2.) 79 00:50:45 14:54 (41%) 1125 13. (1.)
17 čt 24. 9. Šeberák 18. (2.) 83 00:39:16 09:18 (31%) 1208 13. (1.)
18 st 30. 9. Motol (pořadatel) 100 1308 11. (1.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 11. (1.) 90 00:48:05 11:44 (32%) 1398 10. (1.)
20 st 14. 10. Jižní město 14. (1.) 87 00:32:06 07:52 (32%) 1485 10. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 31. (2.) 70 00:43:00 12:37 (41%) 70 34–35. (5.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 70 62–63. (12.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 70 77. (14.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 70 82. (16.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 16. (1.) 85 00:33:40 05:26 (19%) 155 60. (11.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 23. (2.) 78 00:56:09 13:19 (31%) 233 47. (8.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 18. (2.) 83 01:13:50 19:39 (36%) 316 39. (8.)
8 čt 26. 6. Hostavice 316 44. (8.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 316 48. (10.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 316 51. (10.)
11 čt 18. 9. Hostivař 12. (2.) 89 00:56:20 12:07 (27%) 405 46. (9.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 405 48. (9.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 12. (1.) 89 00:59:48 11:00 (22%) 494 43. (6.)
14 čt 16. 10. Klánovice 11. (2.) 90 00:46:18 08:53 (23%) 584 37. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 51. (12.) 50 50 53. (13.)
2 čt 18. 4. Milíčák 50 89–90. (20–21.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 50 108–109. (23–24.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 50 119–120. (28–29.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 38. (4.) 63 00:55:14 17:49 (47%) 113 71. (15.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 35. (3.) 66 00:37:44 09:04 (31%) 179 61. (11.)
7 čt 13. 6. Klánovice 179 66. (12.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 179 74. (14.)
9 st 26. 6. Káraný 179 78. (15.)
10 čt 5. 9. Radotín 179 83. (16.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 179 86. (16.)
12 čt 19. 9. Krčák 30. 71 00:56:06 14:30 (34%) 250 76. (14.)
13 st 25. 9. Čimice 250 80. (14.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 29. 72 00:43:30 15:55 (57%) 322 71. (14.)