Smisek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 95 b 147–148.
2016 3 (15) 275 b 80.
2014 1 (14) 90 b 145.
2013 1 (14) 80 b 158.
2012 1 (17) 96 b 154–156.
Celkem 7 0 (78)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná 6. 95 01:03:02 08:17 (15%) 95 120–121.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 95 123–124.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 95 134–135.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 95 137–138.
14 čt 20. 9. Klánovice 95 140–141.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 95 143–144.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 95 146–147.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 95 146–147.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 95 147–148.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 5. 96 00:37:25 04:54 (15%) 96 8.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 96 49–50.
3 čt 5. 5. Bohnice 96 68.
4 čt 12. 5. Křeslice 96 83.
5 čt 19. 5. Novodvorská 15. 86 00:33:51 07:34 (28%) 182 57.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 182 67.
7 čt 2. 6. Ďáblice 182 72.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 182 78.
9 čt 16. 6. Valy 8. 93 00:58:58 10:42 (22%) 275 64.
10 út 21. 6. Čelákovice 275 66.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 275 70.
12 čt 22. 9. Klíčov 275 76.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 275 79.
14 st 5. 10. Malešice 275 80.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 275 80.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 11. 90 01:03:12 10:36 (20%) 90 64.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 90 71.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 90 84.
6 čt 12. 6. Čelákovice 90 90.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 90 93.
8 čt 26. 6. Hostavice 90 98.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 90 107.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 90 122.
11 čt 18. 9. Hostivař 90 127.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 90 133.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 90 142.
14 čt 16. 10. Klánovice 90 145.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 21. 80 01:20:01 19:15 (31%) 80 78.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 80 83.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 80 95.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 80 108.
7 čt 13. 6. Klánovice 80 117.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 80 124.
9 st 26. 6. Káraný 80 127.
10 čt 5. 9. Radotín 80 132.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 80 136.
12 čt 19. 9. Krčák 80 139.
13 st 25. 9. Čimice 80 149.
14 čt 3. 10. Novodvorská 80 158.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice
14 st 12. 9. Chabry
15 st 19. 9. Hostivař
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka
17 st 3. 10. Záběhlice 5. 96 00:24:50 03:51 (18%) 96 154–156.