Stano Nosál

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 49 b 230–234.
2017 1 (14) 18 b 196.
2014 2 (14) 84 b 151.
2013 2 (14) 60 b 184.
2012 12 (17) 438 b 56.
2011 8 1 (13) 132 b 42.
2010 1 (13) 12 b 159–160.
Celkem 27 1 (103)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 52. 49 01:28:30 61:30 (227%) 49 92–93.
3 čt 26. 4. Krčák 49 117–118.
4 čt 3. 5. Vysočany 49 126–127.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 49 132–133.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 49 144–145.
7 čt 24. 5. Děvín 49 148–149.
8 čt 31. 5. Struhařov 49 154–155.
9 čt 7. 6. Juliána 49 164–165.
10 čt 14. 6. Točná 49 174–176.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 49 180–182.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 49 187–189.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 49 192–194.
14 čt 20. 9. Klánovice 49 197–199.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 49 221–225.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 49 226–230.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 49 229–233.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 49 230–234.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 83. 18 01:23:45 46:56 (127%) 18 84.
2 čt 11. 5. Čimičák 18 117.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 18 130.
4 čt 25. 5. Kosoř 18 138.
5 čt 1. 6. Točná 18 146.
6 čt 8. 6. Lipence 18 152.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 18 161.
8 čt 22. 6. Zvole 18 163.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 18 165.
10 čt 7. 9. Hostivice 18 181.
11 čt 14. 9. Hostivař 18 184.
12 čt 21. 9. Zátiší 18 189.
13 čt 5. 10. Dobeška 18 191.
14 čt 12. 10. Ořechovka 18 196.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 62. 39 02:36:00 101:49 (187%) 39 145.
8 čt 26. 6. Hostavice 39 148.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 39 170–171.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 39 175.
11 čt 18. 9. Hostivař 39 186.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 39 191.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 56. 45 02:24:40 95:52 (196%) 84 148.
14 čt 16. 10. Klánovice 84 151.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 73. 28 01:28:38 51:13 (136%) 28 169.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 69. 32 00:53:37 24:57 (87%) 60 140.
7 čt 13. 6. Klánovice 60 147.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 60 152.
9 st 26. 6. Káraný 60 154.
10 čt 5. 9. Radotín 60 159.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 60 166.
12 čt 19. 9. Krčák 60 170.
13 st 25. 9. Čimice 60 179.
14 čt 3. 10. Novodvorská 60 184.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 60. 41 41 99.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 41 122.
4 st 25. 4. Modřany 41 143.
5 čt 3. 5. Mníšek 107. 1 42 175.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 134. 1 02:15:33 110:24 (438%) 43 211.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 48. 53 01:45:30 59:29 (129%) 96 103.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 67. 34 21:52:00 1192:00 (993%) 130 87.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 65. 36 02:05:57 68:40 (119%) 166 74.
10 út 12. 6. Káraný 42. 59 01:40:28 45:23 (82%) 225 61.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 225 69.
12 st 8. 8. Řepy 46. 55 01:00:10 37:04 (160%) 280 61.
13 st 5. 9. Klánovice 76. 25 02:14:45 65:43 (95%) 305 63.
14 st 12. 9. Chabry 305 67.
15 st 19. 9. Hostivař 57. 44 01:50:23 63:35 (135%) 349 61.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 55. 46 01:35:58 49:57 (108%) 395 59.
17 st 3. 10. Záběhlice 58. 43 00:49:26 28:27 (135%) 438 56.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 63. 1 01:54:18 73:41 (181%) 1 81.
3 st 4. 5. Březová 32. 18 01:56:00 66:00 (132%) 19 66.
4 st 11. 5. Počernice 46. 5 01:56:00 63:31 (121%) 24 71.
5 st 18. 5. Ladronka 61. 1 25 76.
6 čt 26. 5. Motol 25 84.
7 st 1. 6. Komořany 45. 6 01:39:31 16:37 (20%) 31 83.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 29. 22 22:38:00 1167:00 (610%) 53 57.
9 út 14. 6. Kladno (pořadatel) 50 103 38.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 103 42.
11 st 14. 9. Chabry 35. 16 01:20:38 -5:09 (-6%) 119 41.
12 st 21. 9. Klánovice 38. 13 01:35:15 41:51 (78%) 132 40.
13 st 28. 9. Chodov 132 42.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol 39. 12 02:09:24 71:47 (124%) 12 107–108.
7 út 22. 6. Lhotka 12 114–115.
8 st 18. 8. Juliána 12 125–126.
9 st 25. 8. Hanspaulka 12 132–133.
10 st 1. 9. Jezírko 12 139–140.
11 út 7. 9. Hostivař 12 148–149.
12 út 14. 9. Valy 12 148–149.
13 st 22. 9. Prokopáč 12 159–160.