Svoby

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 16 1 (18) 1280 b 7.
2018 17 1 (18) 1363 b 8.
2017 13 (14) 1070 b 6.
2016 12 1 (15) 1054 b 9.
2015 18 1 (20) 1529 b 8.
2014 12 2 (14) 1110 b 4.
2013 11 1 (14) 1048 b 7.
2012 15 1 (17) 1337 b 6.
2011 11 1 (13) 505 b 4.
2010 12 1 (13) 402 b 7.
2009 8 (8) 472 b 2.
Celkem 145 10 (164)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice (pořadatel) 100 100 2–3.
2 čt 11. 4. Veleslavín 100 22.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 13. 88 01:02:01 12:13 (24%) 188 10.
4 st 1. 5. Čelákovice 12. 89 00:43:15 05:34 (14%) 277 8.
5 čt 9. 5. Hostivař 15. 86 00:35:24 08:02 (29%) 363 8.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 18. 83 00:49:31 09:34 (23%) 363 10.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 21. 80 01:02:50 12:37 (25%) 446 10.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 15. 86 00:56:57 12:50 (29%) 532 10.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 13. 88 01:23:25 19:44 (30%) 620 10.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 11. 90 00:41:05 09:09 (28%) 710 11.
11 čt 20. 6. Sedlec 8. 93 01:02:01 12:35 (25%) 720 11.
12 čt 27. 6. Dubeč 11. 90 00:55:07 08:21 (17%) 810 10.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 6. 95 00:34:33 03:54 (12%) 905 9.
14 čt 12. 9. Krčák 9. 92 00:51:11 09:20 (22%) 997 8.
15 čt 19. 9. Kolovraty 10. 91 00:55:52 10:47 (23%) 1088 7.
16 čt 26. 9. Vítkov 17. 84 00:45:04 13:01 (40%) 1088 8.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 5. 96 00:43:53 06:08 (16%) 1184 7.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 5. 96 00:45:00 09:30 (26%) 1280 7.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 14. 87 00:38:13 08:23 (28%) 87 17.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 187 7.
3 čt 26. 4. Krčák 23. 78 00:58:40 15:40 (36%) 265 5.
4 čt 3. 5. Vysočany 22. 79 00:38:29 09:52 (34%) 344 5.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 15. 86 00:43:30 08:10 (23%) 352 12.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 12. 89 00:51:26 06:26 (14%) 441 12.
7 čt 24. 5. Děvín 19. 82 01:04:44 16:49 (35%) 523 11.
8 čt 31. 5. Struhařov 13. 88 01:09:44 10:51 (18%) 532 13.
9 čt 7. 6. Juliána 16. 85 00:56:18 09:49 (21%) 617 14.
10 čt 14. 6. Točná 10. 91 01:11:46 17:01 (31%) 708 9.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 8. 93 01:17:34 15:10 (24%) 801 9.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 8. 93 00:46:41 04:19 (10%) 894 8.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 9. 92 01:22:05 17:25 (26%) 986 8.
14 čt 20. 9. Klánovice 9. 92 01:00:23 08:16 (15%) 1078 8.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 15. 86 00:38:51 05:21 (15%) 1082 8.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 7. 94 00:19:44 03:10 (19%) 1176 8.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 6. 95 05:25:08 51:13 (18%) 1271 8.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 9. 92 00:31:45 05:27 (20%) 1363 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 17. 84 00:46:29 09:40 (26%) 84 18.
2 čt 11. 5. Čimičák 13. 88 00:30:50 06:26 (26%) 172 10.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 13. 88 00:36:30 06:49 (22%) 260 8.
4 čt 25. 5. Kosoř 8. 93 01:16:18 10:22 (15%) 353 6.
5 čt 1. 6. Točná 19. 82 01:21:46 22:47 (38%) 353 11.
6 čt 8. 6. Lipence 20. 81 00:43:33 09:02 (26%) 435 11.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 8. 93 00:58:01 10:36 (22%) 528 8.
8 čt 22. 6. Zvole 8. 93 00:55:57 08:42 (18%) 539 9.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 17. 84 00:52:00 14:51 (39%) 623 8.
10 čt 7. 9. Hostivice 705 6.
11 čt 14. 9. Hostivař 9. 92 00:58:16 13:44 (30%) 797 6.
12 čt 21. 9. Zátiší 6. 95 00:50:47 09:10 (22%) 892 6.
13 čt 5. 10. Dobeška 17. 84 00:31:02 05:56 (23%) 976 6.
14 čt 12. 10. Ořechovka 7. 94 00:38:18 06:45 (21%) 1070 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 14. 87 00:39:58 07:27 (22%) 87 17.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 19. 82 00:51:33 12:04 (30%) 169 14.
3 čt 5. 5. Bohnice 169 34.
4 čt 12. 5. Křeslice 13. 88 00:39:32 06:10 (18%) 257 23.
5 čt 19. 5. Novodvorská 10. 91 00:32:43 06:26 (24%) 348 11.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 50. 51 01:05:33 28:15 (75%) 399 17.
7 čt 2. 6. Ďáblice 19. 82 00:41:35 10:21 (33%) 481 18.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 23. 78 00:56:45 16:02 (39%) 508 14.
9 čt 16. 6. Valy 559 18.
10 út 21. 6. Čelákovice 15. 86 00:50:12 11:21 (29%) 645 17.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 11. 90 00:49:30 08:56 (22%) 735 16.
12 čt 22. 9. Klíčov 10. 91 00:32:39 05:59 (22%) 826 11.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 926 10.
14 st 5. 10. Malešice 11. 90 00:31:18 06:33 (26%) 1016 10.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 12. 89 00:26:04 06:19 (31%) 1054 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň (pořadatel) 100 100 2–5.
2 čt 23. 4. Juliána 30. 71 00:50:25 13:41 (37%) 171 13.
3 st 29. 4. PrÚjezd 12. 89 00:52:30 08:35 (19%) 260 7.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 10. 91 00:47:57 08:45 (22%) 351 6.
5 čt 14. 5. Zátiší 10. 91 00:45:35 11:26 (33%) 371 7.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 9. 92 01:03:03 07:33 (13%) 463 8.
7 čt 28. 5. Babický muničák 16. 85 00:53:21 11:21 (27%) 548 7.
8 čt 4. 6. Říčany 11. 90 00:38:01 05:28 (16%) 553 8.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 22. 79 01:00:49 19:38 (47%) 638 7.
10 út 16. 6. Valy 15. 86 01:14:20 15:11 (25%) 724 7.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 803 8.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 8. 93 00:28:32 06:59 (32%) 896 8.
13 čt 3. 9. Uhříněves 23. 78 00:40:50 11:08 (37%) 974 8.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 7. 94 01:14:15 12:18 (19%) 1068 8.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 11. 90 00:52:02 09:43 (22%) 1080 8.
16 ne 20. 9. Krňany 11. 90 00:46:52 11:01 (30%) 1170 8.
17 čt 24. 9. Šeberák 15. 86 00:38:41 08:43 (29%) 1256 8.
18 st 30. 9. Motol 14. 87 01:15:20 17:32 (30%) 1343 8.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 9. 92 00:45:04 08:43 (23%) 1435 8.
20 st 14. 10. Jižní město 7. 94 00:28:00 03:46 (15%) 1529 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 14. 87 00:39:02 08:39 (28%) 87 17.
2 čt 15. 5. memoriál APM 13. 88 00:49:38 11:01 (28%) 175 12.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 12. 89 01:03:18 10:42 (20%) 264 12.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 11. 90 01:14:51 11:17 (17%) 354 9.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 9. 92 00:31:55 03:41 (13%) 359 12.
6 čt 12. 6. Čelákovice 9. 92 00:50:12 07:22 (17%) 451 11.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 13. 88 01:08:22 14:11 (26%) 539 9.
8 čt 26. 6. Hostavice 8. 93 00:59:39 10:06 (20%) 632 7.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long (pořadatel) 100 732 6.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint (pořadatel) 100 744 7.
11 čt 18. 9. Hostivař 4. 97 00:50:25 06:12 (14%) 841 5.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 13. 88 00:55:19 10:47 (24%) 929 5.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 11. 90 00:59:39 10:51 (22%) 1019 5.
14 čt 16. 10. Klánovice 10. 91 00:46:12 08:47 (23%) 1110 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 11. 90 00:40:08 07:27 (22%) 90 44.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 7. 94 01:09:56 09:10 (15%) 184 16.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 8. 93 22:06:00 802:00 (153%) 277 12.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 277 23.
6 čt 6. 6. Zdiměřice (pořadatel) 100 377 18.
7 čt 13. 6. Klánovice 10. 91 00:58:49 10:08 (20%) 468 14.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 5. 96 564 12.
9 st 26. 6. Káraný 19. 82 01:12:44 16:49 (30%) 646 10.
10 čt 5. 9. Radotín 5. 96 20:22:00 309:00 (33%) 742 4.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 6. 95 00:58:36 12:41 (27%) 837 4.
12 čt 19. 9. Krčák 19. 82 00:51:20 09:44 (23%) 919 5.
13 st 25. 9. Čimice 10. 91 1010 5.
14 čt 3. 10. Novodvorská 63. 38 00:35:11 07:36 (27%) 1048 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) (pořadatel) 100 100 2–5.
2 st 11. 4. Hlubočepy 13. 88 01:00:06 08:56 (17%) 188 3.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 188 20.
4 st 25. 4. Modřany 20. 81 01:11:16 13:56 (24%) 269 16.
5 čt 3. 5. Mníšek 28. 73 342 13.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 115. 1 00:49:09 24:00 (95%) 343 16.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 12. 89 00:59:00 12:59 (28%) 432 14.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 10. 91 09:43:00 463:00 (385%) 523 12.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 15. 86 01:08:23 11:06 (19%) 609 11.
10 út 12. 6. Káraný 5. 96 00:59:12 04:07 (7%) 705 10.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 8. 93 00:42:35 04:16 (11%) 798 10.
12 st 8. 8. Řepy 6. 95 00:25:52 02:46 (11%) 893 7.
13 st 5. 9. Klánovice 18. 83 01:25:32 16:30 (23%) 976 7.
14 st 12. 9. Chabry 2. 99 01:24:30 03:18 (4%) 1075 6.
15 st 19. 9. Hostivař 9. 92 00:55:45 08:57 (19%) 1167 6.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 24. 77 00:58:43 12:42 (27%) 1244 5.
17 st 3. 10. Záběhlice 8. 93 00:25:01 04:02 (19%) 1337 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 18. 33 01:08:42 17:39 (34%) 33 21.
2 st 27. 4. Hodkovičky 33 35.
3 st 4. 5. Březová 10. 41 01:04:00 14:00 (28%) 74 23.
4 st 11. 5. Počernice 8. 43 01:03:17 10:48 (20%) 117 14.
5 st 18. 5. Ladronka 9. 42 159 12.
6 čt 26. 5. Motol 11. 40 01:57:25 19:35 (20%) 199 8.
7 st 1. 6. Komořany 7. 44 01:38:54 16:00 (19%) 243 8.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 8. 43 12:40:00 569:00 (297%) 286 7.
9 út 14. 6. Kladno (pořadatel) 50 336 4.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 14. 37 01:03:20 10:42 (20%) 373 3.
11 st 14. 9. Chabry 6. 45 01:17:11 -9:42 (-10%) 418 3.
12 st 21. 9. Klánovice 14. 37 01:05:32 12:08 (22%) 455 4.
13 st 28. 9. Chodov 1. 50 00:14:38 505 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 25. 26 00:59:46 14:04 (30%) 26 25.
2 st 28. 4. Říčany 17. 34 01:32:45 20:15 (27%) 60 11–12.
3 st 12. 5. Zbraslav 16. 35 01:31:13 23:40 (35%) 95 8.
4 st 19. 5. Ladronka 18. 33 01:25:37 24:37 (40%) 128 9.
5 čt 10. 6. Kamýk 17. 34 00:40:35 12:08 (42%) 162 7.
6 út 15. 6. Kejkol (pořadatel) 0 162 10.
7 út 22. 6. Lhotka 15. 36 00:48:29 08:55 (22%) 198 7.
8 st 18. 8. Juliána 2. 48 01:52:52 03:17 (2%) 246 5.
9 st 25. 8. Hanspaulka 19. 32 00:40:35 09:13 (29%) 278 5.
10 st 1. 9. Jezírko 19. 32 01:26:07 26:27 (44%) 310 6.
11 út 7. 9. Hostivař 18. 33 00:55:42 14:13 (34%) 343 7.
12 út 14. 9. Valy 17. 35 01:42:17 42:42 (71%) 378 7.
13 st 22. 9. Prokopáč 27. 24 01:22:52 23:00 (38%) 402 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 21. 64 01:14:40 19:34 (35%) 64 22.
2 st 24. 6. Ďábličák 11. 76 00:55:10 10:30 (23%) 140 12.
3 st 15. 7. Halouny 20. 51 02:15:50 44:41 (49%) 191 5.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 37. 12 00:56:12 24:09 (75%) 203 6.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 20. 35 00:40:03 09:06 (29%) 238 6.
6 st 2. 9. Hostivař 6. 87 01:52:32 13:07 (13%) 325 3.
7 st 9. 9. Klánovice 12. 68 00:56:38 13:48 (32%) 393 1.
8 st 16. 9. Káraný 19. 79 00:49:56 08:33 (20%) 472 2.