Svoby

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 10 1 (12) 810 b 10.
2018 17 1 (18) 1363 b 8.
2017 13 (14) 1070 b 6.
2016 12 1 (15) 1054 b 9.
2015 18 1 (20) 1529 b 8.
2014 12 2 (14) 1110 b 4.
2013 11 1 (14) 1048 b 7.
2012 15 1 (17) 1337 b 6.
2011 11 1 (13) 505 b 4.
2010 12 1 (13) 402 b 7.
2009 8 (8) 472 b 2.
Celkem 139 10 (158)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice (pořadatel) 100 100 2–3.
2 čt 11. 4. Veleslavín 100 22.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 13. 88 01:02:01 12:13 (24%) 188 10.
4 st 1. 5. Čelákovice 12. 89 00:43:15 05:34 (14%) 277 8.
5 čt 9. 5. Hostivař 15. 86 00:35:24 08:02 (29%) 363 8.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 18. 83 00:49:31 09:34 (23%) 363 10.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 21. 80 01:02:50 12:37 (25%) 446 10.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 15. 86 00:56:57 12:50 (29%) 532 10.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 13. 88 01:23:25 19:44 (30%) 620 10.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 11. 90 00:41:05 09:09 (28%) 710 11.
11 čt 20. 6. Sedlec 8. 93 01:02:01 12:35 (25%) 720 11.
12 čt 27. 6. Dubeč 11. 90 00:55:07 08:21 (17%) 810 10.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 14. 87 00:38:13 08:23 (28%) 87 17.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 187 7.
3 čt 26. 4. Krčák 23. 78 00:58:40 15:40 (36%) 265 5.
4 čt 3. 5. Vysočany 22. 79 00:38:29 09:52 (34%) 344 5.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 15. 86 00:43:30 08:10 (23%) 352 12.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 12. 89 00:51:26 06:26 (14%) 441 12.
7 čt 24. 5. Děvín 19. 82 01:04:44 16:49 (35%) 523 11.
8 čt 31. 5. Struhařov 13. 88 01:09:44 10:51 (18%) 532 13.
9 čt 7. 6. Juliána 16. 85 00:56:18 09:49 (21%) 617 14.
10 čt 14. 6. Točná 10. 91 01:11:46 17:01 (31%) 708 9.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 8. 93 01:17:34 15:10 (24%) 801 9.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 8. 93 00:46:41 04:19 (10%) 894 8.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 9. 92 01:22:05 17:25 (26%) 986 8.
14 čt 20. 9. Klánovice 9. 92 01:00:23 08:16 (15%) 1078 8.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 15. 86 00:38:51 05:21 (15%) 1082 8.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 7. 94 00:19:44 03:10 (19%) 1176 8.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 6. 95 05:25:08 51:13 (18%) 1271 8.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 9. 92 00:31:45 05:27 (20%) 1363 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 17. 84 00:46:29 09:40 (26%) 84 18.
2 čt 11. 5. Čimičák 13. 88 00:30:50 06:26 (26%) 172 10.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 13. 88 00:36:30 06:49 (22%) 260 8.
4 čt 25. 5. Kosoř 8. 93 01:16:18 10:22 (15%) 353 6.
5 čt 1. 6. Točná 19. 82 01:21:46 22:47 (38%) 353 11.
6 čt 8. 6. Lipence 20. 81 00:43:33 09:02 (26%) 435 11.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 8. 93 00:58:01 10:36 (22%) 528 8.
8 čt 22. 6. Zvole 8. 93 00:55:57 08:42 (18%) 539 9.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 17. 84 00:52:00 14:51 (39%) 623 8.
10 čt 7. 9. Hostivice 705 6.
11 čt 14. 9. Hostivař 9. 92 00:58:16 13:44 (30%) 797 6.
12 čt 21. 9. Zátiší 6. 95 00:50:47 09:10 (22%) 892 6.
13 čt 5. 10. Dobeška 17. 84 00:31:02 05:56 (23%) 976 6.
14 čt 12. 10. Ořechovka 7. 94 00:38:18 06:45 (21%) 1070 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 14. 87 00:39:58 07:27 (22%) 87 17.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 19. 82 00:51:33 12:04 (30%) 169 14.
3 čt 5. 5. Bohnice 169 34.
4 čt 12. 5. Křeslice 13. 88 00:39:32 06:10 (18%) 257 23.
5 čt 19. 5. Novodvorská 10. 91 00:32:43 06:26 (24%) 348 11.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 50. 51 01:05:33 28:15 (75%) 399 17.
7 čt 2. 6. Ďáblice 19. 82 00:41:35 10:21 (33%) 481 18.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 23. 78 00:56:45 16:02 (39%) 508 14.
9 čt 16. 6. Valy 559 18.
10 út 21. 6. Čelákovice 15. 86 00:50:12 11:21 (29%) 645 17.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 11. 90 00:49:30 08:56 (22%) 735 16.
12 čt 22. 9. Klíčov 10. 91 00:32:39 05:59 (22%) 826 11.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 926 10.
14 st 5. 10. Malešice 11. 90 00:31:18 06:33 (26%) 1016 10.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 12. 89 00:26:04 06:19 (31%) 1054 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň (pořadatel) 100 100 2–5.
2 čt 23. 4. Juliána 30. 71 00:50:25 13:41 (37%) 171 13.
3 st 29. 4. PrÚjezd 12. 89 00:52:30 08:35 (19%) 260 7.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 10. 91 00:47:57 08:45 (22%) 351 6.
5 čt 14. 5. Zátiší 10. 91 00:45:35 11:26 (33%) 371 7.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 9. 92 01:03:03 07:33 (13%) 463 8.
7 čt 28. 5. Babický muničák 16. 85 00:53:21 11:21 (27%) 548 7.
8 čt 4. 6. Říčany 11. 90 00:38:01 05:28 (16%) 553 8.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 22. 79 01:00:49 19:38 (47%) 638 7.
10 út 16. 6. Valy 15. 86 01:14:20 15:11 (25%) 724 7.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 803 8.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 8. 93 00:28:32 06:59 (32%) 896 8.
13 čt 3. 9. Uhříněves 23. 78 00:40:50 11:08 (37%) 974 8.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 7. 94 01:14:15 12:18 (19%) 1068 8.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 11. 90 00:52:02 09:43 (22%) 1080 8.
16 ne 20. 9. Krňany 11. 90 00:46:52 11:01 (30%) 1170 8.
17 čt 24. 9. Šeberák 15. 86 00:38:41 08:43 (29%) 1256 8.
18 st 30. 9. Motol 14. 87 01:15:20 17:32 (30%) 1343 8.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 9. 92 00:45:04 08:43 (23%) 1435 8.
20 st 14. 10. Jižní město 7. 94 00:28:00 03:46 (15%) 1529 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 14. 87 00:39:02 08:39 (28%) 87 17.
2 čt 15. 5. memoriál APM 13. 88 00:49:38 11:01 (28%) 175 12.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 12. 89 01:03:18 10:42 (20%) 264 12.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 11. 90 01:14:51 11:17 (17%) 354 9.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 9. 92 00:31:55 03:41 (13%) 359 12.
6 čt 12. 6. Čelákovice 9. 92 00:50:12 07:22 (17%) 451 11.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 13. 88 01:08:22 14:11 (26%) 539 9.
8 čt 26. 6. Hostavice 8. 93 00:59:39 10:06 (20%) 632 7.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long (pořadatel) 100 732 6.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint (pořadatel) 100 744 7.
11 čt 18. 9. Hostivař 4. 97 00:50:25 06:12 (14%) 841 5.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 13. 88 00:55:19 10:47 (24%) 929 5.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 11. 90 00:59:39 10:51 (22%) 1019 5.
14 čt 16. 10. Klánovice 10. 91 00:46:12 08:47 (23%) 1110 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 11. 90 00:40:08 07:27 (22%) 90 44.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 7. 94 01:09:56 09:10 (15%) 184 16.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 8. 93 22:06:00 802:00 (153%) 277 12.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 277 23.
6 čt 6. 6. Zdiměřice (pořadatel) 100 377 18.
7 čt 13. 6. Klánovice 10. 91 00:58:49 10:08 (20%) 468 14.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 5. 96 564 12.
9 st 26. 6. Káraný 19. 82 01:12:44 16:49 (30%) 646 10.
10 čt 5. 9. Radotín 5. 96 20:22:00 309:00 (33%) 742 4.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 6. 95 00:58:36 12:41 (27%) 837 4.
12 čt 19. 9. Krčák 19. 82 00:51:20 09:44 (23%) 919 5.
13 st 25. 9. Čimice 10. 91 1010 5.
14 čt 3. 10. Novodvorská 63. 38 00:35:11 07:36 (27%) 1048 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) (pořadatel) 100 100 2–5.
2 st 11. 4. Hlubočepy 13. 88 01:00:06 08:56 (17%) 188 3.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 188 20.
4 st 25. 4. Modřany 20. 81 01:11:16 13:56 (24%) 269 16.
5 čt 3. 5. Mníšek 28. 73 342 13.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 115. 1 00:49:09 24:00 (95%) 343 16.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 12. 89 00:59:00 12:59 (28%) 432 14.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 10. 91 09:43:00 463:00 (385%) 523 12.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 15. 86 01:08:23 11:06 (19%) 609 11.
10 út 12. 6. Káraný 5. 96 00:59:12 04:07 (7%) 705 10.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 8. 93 00:42:35 04:16 (11%) 798 10.
12 st 8. 8. Řepy 6. 95 00:25:52 02:46 (11%) 893 7.
13 st 5. 9. Klánovice 18. 83 01:25:32 16:30 (23%) 976 7.
14 st 12. 9. Chabry 2. 99 01:24:30 03:18 (4%) 1075 6.
15 st 19. 9. Hostivař 9. 92 00:55:45 08:57 (19%) 1167 6.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 24. 77 00:58:43 12:42 (27%) 1244 5.
17 st 3. 10. Záběhlice 8. 93 00:25:01 04:02 (19%) 1337 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 18. 33 01:08:42 17:39 (34%) 33 21.
2 st 27. 4. Hodkovičky 33 35.
3 st 4. 5. Březová 10. 41 01:04:00 14:00 (28%) 74 23.
4 st 11. 5. Počernice 8. 43 01:03:17 10:48 (20%) 117 14.
5 st 18. 5. Ladronka 9. 42 159 12.
6 čt 26. 5. Motol 11. 40 01:57:25 19:35 (20%) 199 8.
7 st 1. 6. Komořany 7. 44 01:38:54 16:00 (19%) 243 8.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 8. 43 12:40:00 569:00 (297%) 286 7.
9 út 14. 6. Kladno (pořadatel) 50 336 4.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 14. 37 01:03:20 10:42 (20%) 373 3.
11 st 14. 9. Chabry 6. 45 01:17:11 -9:42 (-10%) 418 3.
12 st 21. 9. Klánovice 14. 37 01:05:32 12:08 (22%) 455 4.
13 st 28. 9. Chodov 1. 50 00:14:38 505 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 25. 26 00:59:46 14:04 (30%) 26 25.
2 st 28. 4. Říčany 17. 34 01:32:45 20:15 (27%) 60 11–12.
3 st 12. 5. Zbraslav 16. 35 01:31:13 23:40 (35%) 95 8.
4 st 19. 5. Ladronka 18. 33 01:25:37 24:37 (40%) 128 9.
5 čt 10. 6. Kamýk 17. 34 00:40:35 12:08 (42%) 162 7.
6 út 15. 6. Kejkol (pořadatel) 0 162 10.
7 út 22. 6. Lhotka 15. 36 00:48:29 08:55 (22%) 198 7.
8 st 18. 8. Juliána 2. 48 01:52:52 03:17 (2%) 246 5.
9 st 25. 8. Hanspaulka 19. 32 00:40:35 09:13 (29%) 278 5.
10 st 1. 9. Jezírko 19. 32 01:26:07 26:27 (44%) 310 6.
11 út 7. 9. Hostivař 18. 33 00:55:42 14:13 (34%) 343 7.
12 út 14. 9. Valy 17. 35 01:42:17 42:42 (71%) 378 7.
13 st 22. 9. Prokopáč 27. 24 01:22:52 23:00 (38%) 402 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 21. 64 01:14:40 19:34 (35%) 64 22.
2 st 24. 6. Ďábličák 11. 76 00:55:10 10:30 (23%) 140 12.
3 st 15. 7. Halouny 20. 51 02:15:50 44:41 (49%) 191 5.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 37. 12 00:56:12 24:09 (75%) 203 6.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 20. 35 00:40:03 09:06 (29%) 238 6.
6 st 2. 9. Hostivař 6. 87 01:52:32 13:07 (13%) 325 3.
7 st 9. 9. Klánovice 12. 68 00:56:38 13:48 (32%) 393 1.
8 st 16. 9. Káraný 19. 79 00:49:56 08:33 (20%) 472 2.