TerKa

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2015 1 (20) 53 b 194–196. (51–52.)
2014 2 (14) 65 b 178. (40.)
2013 1 (14) 42 b 205–206. (54.)
2012 1 (17) 58 b 246–247. (53.)
2011 4 (13) 21 b 142. (32.)
Celkem 9 0 (78)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 48. (6.) 53 00:56:35 19:51 (54%) 53 78–79. (14–15.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 53 100–101. (21–22.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 53 113–114. (23–24.)
5 čt 14. 5. Zátiší 53 121. (29.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 53 129. (30.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 53 134. (31.)
8 čt 4. 6. Říčany 53 140. (32.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 53 152. (37.)
10 út 16. 6. Valy 53 156. (37.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 53 160–161. (37.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 53 162–163. (39.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 53 167–169. (41–42.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 53 169–172. (41–42.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 53 175–178. (44–45.)
16 ne 20. 9. Krňany 53 180–183. (46–47.)
17 čt 24. 9. Šeberák 53 187–189. (47–48.)
18 st 30. 9. Motol 53 192–194. (49–50.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 53 193–195. (50–51.)
20 st 14. 10. Jižní město 53 194–196. (51–52.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 72. (15.) 29 01:08:20 37:57 (124%) 29 75. (18.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 29 89. (20.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 65. (8.) 36 01:31:06 38:30 (73%) 65 86. (16.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 65 92. (19.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 65 108. (22.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 65 114. (26.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 65 122. (27.)
8 čt 26. 6. Hostavice 65 128. (28.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 65 140. (31.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 65 152. (37.)
11 čt 18. 9. Hostivař 65 156. (38.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 65 164. (40.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 65 173. (40.)
14 čt 16. 10. Klánovice 65 178. (40.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 59. 42 16:00:00 436:00 (83%) 42 125–126. (33.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 42 144–145. (36.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 42 159. (41.)
7 čt 13. 6. Klánovice 42 167–168. (46.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 42 172–173. (47.)
9 st 26. 6. Káraný 42 174–175. (47.)
10 čt 5. 9. Radotín 42 182–183. (51.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 42 188–189. (51.)
12 čt 19. 9. Krčák 42 192–193. (52.)
13 st 25. 9. Čimice 42 199–201. (53–54.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 42 205–206. (54.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 43. (8.) 58 58 47. (9.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 58 79–80. (20.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 58 99. (24.)
4 st 25. 4. Modřany 58 116. (32.)
5 čt 3. 5. Mníšek 58 143. (36.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 58 173–174. (39.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 58 180–181. (41.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 58 194–196. (42.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 58 209–211. (44.)
10 út 12. 6. Káraný 58 209–211. (44.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 58 215–216. (46.)
12 st 8. 8. Řepy 58 222–223. (47.)
13 st 5. 9. Klánovice 58 233–234. (49.)
14 st 12. 9. Chabry 58 238–239. (50.)
15 st 19. 9. Hostivař 58 240–241. (51.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 58 242–243. (51.)
17 st 3. 10. Záběhlice 58 246–247. (53.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 53. (10.) 1 01:16:42 36:05 (88%) 1 76. (18.)
3 st 4. 5. Březová 39. (8.) 11 01:44:00 54:00 (108%) 12 77. (17.)
4 st 11. 5. Počernice 43. (15.) 8 01:41:00 48:31 (92%) 20 78. (17.)
5 st 18. 5. Ladronka 55. (8.) 1 21 86. (16.)
6 čt 26. 5. Motol 21 94. (17.)
7 st 1. 6. Komořany 21 105. (19.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 21 113. (24.)
9 út 14. 6. Kladno 21 123. (24.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 21 129. (26.)
11 st 14. 9. Chabry 21 132. (27.)
12 st 21. 9. Klánovice 21 134. (28.)
13 st 28. 9. Chodov 21 142. (32.)