Terka Hnátková

Jméno Terka Hnátková
Terinka Květinka
Tereza Hnátková
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2021 5 (13) 312 b 62. (12.)
zima 2020-2021 1 (7) 81 b 47–48. (10.)
2020 2 (16) 160 b 118. (29.)
2019 1 (18) 85 b 143. (31.)
2018 3 (18) 230 b 91. (23.)
Celkem 12 0 (72)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav 47. (11.) 54 01:12:42 24:12 (22%) 54 49. (12.)
2 čt 13. 5. Radotín 54 78. (19.)
3 čt 20. 5. Řeporyje 44. (5.) 57 01:28:22 35:45 (31%) 111 42. (9.)
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 51. (11.) 50 01:11:08 25:44 (24%) 161 40. (7.)
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 35. (7.) 66 01:04:41 22:38 (22%) 227 34. (4.)
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 227 41. (6.)
7 čt 17. 6. Jevany 227 49. (7.)
8 čt 24. 6. Písnice 227 61. (10.)
9 čt 2. 9. Klecany 227 63. (11.)
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 227 68. (14.)
11 čt 16. 9. Aloisov 227 72. (16.)
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 16. (1.) 85 01:43:08 27:37 (20%) 312 61. (11.)
13 čt 30. 9. Bohnice 312 62. (12.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař)
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy)
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely)
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák)
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1.
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 20. (3.) 81 01:17:48 23:39 (20%) 81 47–48. (10.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 20. (2.) 81 00:48:27 16:08 (17%) 81 155. (41.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 22. (5.) 79 04:58:40 103:13 (40%) 160 98. (24.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 160 104. (25.)
14 čt 24. 9. Kamýk 160 107. (26.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 160 113. (28.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 160 118. (29.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 16. (3.) 85 01:31:00 19:50 (15%) 85 18. (3.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 85 37. (7.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 85 69. (10.)
4 st 1. 5. Čelákovice 85 85. (11.)
5 čt 9. 5. Hostivař 85 100. (20.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 85 108. (22.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 85 111. (24.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 85 114. (25.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 85 120. (26.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 85 124. (26.)
11 čt 20. 6. Sedlec 85 126. (26.)
12 čt 27. 6. Dubeč 85 129. (28.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 85 134. (28.)
14 čt 12. 9. Krčák 85 138. (29.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 85 139. (30.)
16 čt 26. 9. Vítkov 85 139. (30.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 85 142. (31.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 85 143. (31.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 26. (4.) 75 01:43:35 38:55 (31%) 75 161–162. (38.)
14 čt 20. 9. Klánovice 75 167–168. (40.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 24. (1.) 77 00:41:52 08:22 (8%) 152 111. (26.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 152 116. (27.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 23. (4.) 78 06:57:20 143:25 (42%) 230 88. (22.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 230 91. (23.)