Tomáš Bezouška

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 15 1 (18) 1317 b 4.
2018 11 1 (18) 1068 b 18.
2017 12 (14) 1133 b 3.
2016 12 (15) 1104 b 6.
2015 17 (20) 1584 b 5.
2014 13 (14) 1094 b 5.
2013 9 (14) 727 b 25.
Celkem 89 2 (113)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 9. 92 01:21:25 10:15 (14%) 92 11.
2 čt 11. 4. Veleslavín (pořadatel) 100 192 4.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 192 6.
4 st 1. 5. Čelákovice 5. 96 00:39:13 01:32 (4%) 288 5.
5 čt 9. 5. Hostivař 6. 95 00:30:09 02:47 (10%) 383 5.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 8. 93 00:43:03 03:06 (7%) 384 6.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 4. 97 00:55:03 04:50 (9%) 481 6.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 5. 96 00:51:07 07:00 (15%) 577 5.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 4. 97 01:11:42 08:01 (12%) 674 5.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 9. 92 00:40:04 08:08 (25%) 766 5.
11 čt 20. 6. Sedlec 14. 87 01:06:39 17:13 (34%) 766 6.
12 čt 27. 6. Dubeč 16. 85 00:57:33 10:47 (23%) 858 5.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 15. 86 00:39:24 08:45 (28%) 945 6.
14 čt 12. 9. Krčák 4. 97 00:47:54 06:03 (14%) 1042 5.
15 čt 19. 9. Kolovraty 4. 97 00:50:58 05:53 (13%) 1139 3.
16 čt 26. 9. Vítkov 9. 92 00:40:24 08:21 (26%) 1144 4.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 26. 75 01:03:30 25:45 (68%) 1231 4.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 1317 4.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 18. 83 00:40:49 10:59 (36%) 83 21.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 83 47.
3 čt 26. 4. Krčák 83 69–70.
4 čt 3. 5. Vysočany 17. 84 00:35:18 06:41 (23%) 167 43.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 4. 97 00:40:05 04:45 (13%) 264 30.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 8. 93 00:50:19 05:19 (11%) 357 21.
7 čt 24. 5. Děvín 12. 89 00:57:57 10:02 (20%) 446 19.
8 čt 31. 5. Struhařov 446 21.
9 čt 7. 6. Juliána 31. 70 01:00:43 14:14 (30%) 516 21.
10 čt 14. 6. Točná 7. 94 01:08:40 13:55 (25%) 610 18.
11 čt 21. 6. Okrouhlo (pořadatel) 100 710 16.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 18. 83 00:52:38 10:16 (24%) 793 16.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 4. 97 01:19:10 14:30 (22%) 890 15.
14 čt 20. 9. Klánovice 16. 85 01:03:25 11:18 (21%) 975 13.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 8. 93 00:36:42 03:12 (9%) 1068 10.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 1068 13.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1068 16.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1068 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 4. 97 00:27:52 03:28 (14%) 97 35–36.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 7. 94 00:33:42 04:01 (13%) 191 23.
4 čt 25. 5. Kosoř 9. 92 01:16:26 10:30 (15%) 283 18.
5 čt 1. 6. Točná 4. 97 01:04:33 05:34 (9%) 380 6.
6 čt 8. 6. Lipence 4. 97 00:38:08 03:37 (10%) 477 4.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 5. 96 00:54:29 07:04 (14%) 573 4.
8 čt 22. 6. Zvole 7. 94 00:55:10 07:55 (16%) 575 4.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 3. 98 00:42:28 05:19 (14%) 673 3.
10 čt 7. 9. Hostivice 3. 98 00:35:48 03:52 (12%) 771 3.
11 čt 14. 9. Hostivař 8. 93 00:57:15 12:43 (28%) 864 3.
12 čt 21. 9. Zátiší 9. 92 00:53:03 11:26 (27%) 956 3.
13 čt 5. 10. Dobeška 16. 85 00:30:38 05:32 (22%) 1048 3.
14 čt 12. 10. Ořechovka 1133 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 7. 94 00:38:10 05:39 (17%) 94 10.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 6. 95 00:47:11 07:42 (19%) 189 5.
3 čt 5. 5. Bohnice 189 30.
4 čt 12. 5. Křeslice 7. 94 00:36:44 03:22 (10%) 283 17.
5 čt 19. 5. Novodvorská 9. 92 00:32:13 05:56 (22%) 375 5.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 9. 92 00:45:28 08:10 (21%) 467 5.
7 čt 2. 6. Ďáblice 22. 79 00:41:57 10:43 (34%) 546 6.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 12. 89 00:51:11 10:28 (25%) 556 8.
9 čt 16. 6. Valy 6. 95 00:55:49 07:33 (15%) 651 7.
10 út 21. 6. Čelákovice 6. 95 00:45:38 06:47 (17%) 746 7.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 825 7.
12 čt 22. 9. Klíčov 825 12.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 11. 90 01:21:47 13:08 (19%) 915 11.
14 st 5. 10. Malešice 9. 92 00:30:46 06:01 (24%) 1007 11.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 4. 97 00:24:26 04:41 (23%) 1104 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 9. 92 00:50:48 07:52 (18%) 92 13.
2 čt 23. 4. Juliána 6. 95 00:40:18 03:34 (9%) 187 5.
3 st 29. 4. PrÚjezd 7. 94 00:48:47 04:52 (11%) 281 6.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 7. 94 00:45:56 06:44 (17%) 375 5.
5 čt 14. 5. Zátiší 8. 93 00:44:31 10:22 (30%) 376 6.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 3. 98 00:57:35 02:05 (3%) 474 6.
7 čt 28. 5. Babický muničák 13. 88 00:52:10 10:10 (24%) 566 6.
8 čt 4. 6. Říčany 9. 92 00:36:13 03:40 (11%) 566 7.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 5. 96 00:51:18 10:07 (24%) 662 6.
10 út 16. 6. Valy 8. 93 01:07:09 08:00 (13%) 755 6.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 9. 92 00:57:00 10:50 (23%) 847 6.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 9. 92 00:28:51 07:18 (33%) 939 6.
13 čt 3. 9. Uhříněves 1031 6.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 1119 6.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 4. 97 00:48:09 05:50 (13%) 1128 6.
16 ne 20. 9. Krňany 1216 6.
17 čt 24. 9. Šeberák 10. 91 00:37:34 07:36 (25%) 1307 6.
18 st 30. 9. Motol 7. 94 01:13:00 15:12 (26%) 1401 6.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 7. 94 00:44:45 08:24 (23%) 1495 6.
20 st 14. 10. Jižní město 12. 89 00:31:10 06:56 (28%) 1584 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 12. 89 00:38:41 08:18 (27%) 89 15.
2 čt 15. 5. memoriál APM 20. 81 00:55:03 16:26 (42%) 170 15.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 4. 97 00:59:41 07:05 (13%) 267 8.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 5. 96 01:09:48 06:14 (9%) 363 8.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 6. 95 00:31:26 03:12 (11%) 377 6.
6 čt 12. 6. Čelákovice 6. 95 00:48:01 05:11 (12%) 472 5.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 8. 93 01:06:12 12:01 (22%) 565 4.
8 čt 26. 6. Hostavice 646 5.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 12. 89 01:17:17 19:55 (34%) 742 5.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 5. 96 00:17:15 02:06 (13%) 750 5.
11 čt 18. 9. Hostivař 32. 69 01:12:15 28:02 (63%) 831 6.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 8. 93 00:51:23 06:51 (15%) 924 6.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 20. 81 01:03:47 14:59 (30%) 1005 6.
14 čt 16. 10. Klánovice 12. 89 00:47:15 09:50 (26%) 1094 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 30. 71 00:46:35 13:54 (42%) 71 62–63.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 8. 93 01:11:12 10:26 (17%) 164 27.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 164 47.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 41. 60 00:56:52 19:27 (51%) 224 34.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 20. 81 00:34:45 06:05 (21%) 305 26.
7 čt 13. 6. Klánovice 32. 69 01:12:06 23:25 (48%) 374 27.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 7. 94 468 21.
9 st 26. 6. Káraný 10. 91 01:09:30 13:35 (24%) 559 19.
10 čt 5. 9. Radotín 559 20.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 17. 84 01:10:04 24:09 (52%) 643 19.
12 čt 19. 9. Krčák 643 22.
13 st 25. 9. Čimice 643 29.
14 čt 3. 10. Novodvorská 17. 84 00:39:58 12:23 (44%) 727 25.