Orchidea

Jméno Orchidea
Buňata Tomáš

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 2 (16) 72 b 184.
2018 4 (18) 199 b 99.
2017 5 (14) 249 b 83.
2016 10 (15) 507 b 50.
2015 8 (20) 390 b 79.
2014 2 (14) 126 b 123.
Celkem 31 0 (97)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 57. 44 01:13:10 30:11 (29%) 44 93–94.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 44 112.
4 čt 28. 5. Juliána 44 131.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 44 142.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 73. 28 01:19:51 37:54 (37%) 72 122.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 72 131.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 72 140.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 72 146.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 72 152.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 72 163.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 72 170.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 72 172.
14 čt 24. 9. Kamýk 72 175.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 72 182.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 72 184.
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 89. 12 01:17:56 34:56 (33%) 12 161.
4 čt 3. 5. Vysočany 12 171.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 12 178.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 12 185.
7 čt 24. 5. Děvín 12 192.
8 čt 31. 5. Struhařov 44. 57 01:38:18 39:25 (33%) 69 131.
9 čt 7. 6. Juliána 69 143.
10 čt 14. 6. Točná 37. 64 01:40:00 45:15 (39%) 133 101.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 36. 66 01:42:53 40:29 (33%) 199 80.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 199 84.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 199 87.
14 čt 20. 9. Klánovice 199 92.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 199 93.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 199 95.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 199 97.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 199 99.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 65. 36 01:14:00 37:11 (38%) 36 66–67.
2 čt 11. 5. Čimičák 36 103–105.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 36 120–122.
4 čt 25. 5. Kosoř 56. 45 01:58:00 52:04 (41%) 81 91.
5 čt 1. 6. Točná 55. 46 02:04:22 65:23 (54%) 127 79.
6 čt 8. 6. Lipence 127 89.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 48. 53 01:24:02 36:37 (34%) 180 79.
8 čt 22. 6. Zvole 180 85.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 32. 69 01:02:39 25:30 (26%) 249 65.
10 čt 7. 9. Hostivice 249 68.
11 čt 14. 9. Hostivař 249 74.
12 čt 21. 9. Zátiší 249 77.
13 čt 5. 10. Dobeška 249 80.
14 čt 12. 10. Ořechovka 249 83.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 35. 66 00:46:13 13:42 (14%) 66 38.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 46. 55 01:07:35 28:06 (28%) 121 33.
3 čt 5. 5. Bohnice 64. 37 01:34:40 42:39 (38%) 158 39.
4 čt 12. 5. Křeslice 44. 57 00:49:55 16:33 (17%) 215 35.
5 čt 19. 5. Novodvorská 73. 28 00:53:02 26:45 (31%) 215 41.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 243 50.
7 čt 2. 6. Ďáblice 51. 50 00:55:01 23:47 (26%) 293 48.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 67. 34 01:22:15 41:32 (41%) 299 50.
9 čt 16. 6. Valy 45. 56 01:23:46 35:30 (32%) 355 48.
10 út 21. 6. Čelákovice 383 49.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 383 53.
12 čt 22. 9. Klíčov 383 55.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 38. 63 02:11:28 62:49 (48%) 446 50.
14 st 5. 10. Malešice 40. 61 00:50:05 25:20 (29%) 507 47.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 507 50.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 49. 52 01:09:24 25:29 (24%) 52 102–103.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 70. 31 01:17:38 38:26 (38%) 83 93.
5 čt 14. 5. Zátiší 60. 41 01:06:03 31:54 (33%) 124 83.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 44. 57 01:21:15 25:45 (22%) 181 65.
7 čt 28. 5. Babický muničák 181 72.
8 čt 4. 6. Říčany 44. 57 00:51:01 18:28 (19%) 238 68.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 56. 45 01:18:11 37:00 (36%) 283 63.
10 út 16. 6. Valy 59. 42 01:51:44 52:35 (44%) 325 60.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 36. 65 01:16:06 29:56 (28%) 390 58.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 390 63.
13 čt 3. 9. Uhříněves 390 66.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 390 68.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 390 69.
16 ne 20. 9. Krňany 390 71.
17 čt 24. 9. Šeberák 390 75.
18 st 30. 9. Motol 390 76.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 390 79.
20 st 14. 10. Jižní město 390 79.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař 40. 61 01:17:17 33:04 (31%) 61 160–161.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 36. 65 01:15:07 30:35 (29%) 126 111.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 126 119.
14 čt 16. 10. Klánovice 126 123.