Tomáš Burdych

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2017 2 (14) 164 b 109.
2013 1 (14) 83 b 155–156.
2012 4 (17) 308 b 74.
2011 9 (13) 320 b 15.
Celkem 16 0 (58)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 27. 74 01:10:34 23:09 (48%) 74 120.
8 čt 22. 6. Zvole 74 122.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 11. 90 00:49:26 12:17 (33%) 164 89.
10 čt 7. 9. Hostivice 164 95.
11 čt 14. 9. Hostivař 164 98.
12 čt 21. 9. Zátiší 164 100.
13 čt 5. 10. Dobeška 164 105.
14 čt 12. 10. Ořechovka 164 109.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 18. 83 00:42:45 10:04 (30%) 83 50.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 83 77.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 83 81.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 83 93.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 83 106–107.
7 čt 13. 6. Klánovice 83 114–115.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 83 121–122.
9 st 26. 6. Káraný 83 124–125.
10 čt 5. 9. Radotín 83 129–130.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 83 132–134.
12 čt 19. 9. Krčák 83 136–137.
13 st 25. 9. Čimice 83 147–148.
14 čt 3. 10. Novodvorská 83 155–156.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice 20. 81 01:26:04 17:02 (24%) 81 171.
14 st 12. 9. Chabry 40. 61 01:46:55 25:43 (31%) 142 109.
15 st 19. 9. Hostivař 11. 90 00:56:05 09:17 (19%) 232 83.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 232 86.
17 st 3. 10. Záběhlice 25. 76 00:29:12 08:13 (39%) 308 74.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 14. 37 01:06:34 15:31 (30%) 37 17.
2 st 27. 4. Hodkovičky 5. 46 00:44:16 03:39 (8%) 83 7.
3 st 4. 5. Březová 13. 38 01:11:00 21:00 (42%) 121 6.
4 st 11. 5. Počernice 17. 34 01:09:00 16:31 (31%) 155 4.
5 st 18. 5. Ladronka 17. 34 189 5.
6 čt 26. 5. Motol 19. 32 02:06:48 28:58 (29%) 221 5.
7 st 1. 6. Komořany 25. 26 02:06:38 43:44 (52%) 247 6.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 7. 44 12:22:00 551:00 (288%) 291 6.
9 út 14. 6. Kladno 22. 29 01:50:16 22:38 (25%) 320 7.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 320 9.
11 st 14. 9. Chabry 320 10.
12 st 21. 9. Klánovice 320 13.
13 st 28. 9. Chodov 320 15.