Tomáš Hyánek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 6 (18) 282 b 77.
2017 4 (14) 180 b 105.
2016 8 (15) 348 b 70.
2013 1 (14) 20 b 241.
Celkem 19 0 (61)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 61. 40 00:54:02 25:25 (88%) 40 144–146.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 40 151–153.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 50. 51 01:22:30 37:30 (83%) 91 96.
7 čt 24. 5. Děvín 57. 44 02:09:11 81:16 (169%) 135 83.
8 čt 31. 5. Struhařov 48. 53 01:44:45 45:52 (77%) 188 72.
9 čt 7. 6. Juliána 63. 38 01:26:57 40:28 (87%) 226 70.
10 čt 14. 6. Točná 45. 56 02:00:23 65:38 (119%) 282 63.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 282 64.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 282 66.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 282 71.
14 čt 20. 9. Klánovice 282 73.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 282 74.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 282 74.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 282 76.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 282 77.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 63. 38 01:11:27 34:38 (94%) 38 64.
2 čt 11. 5. Čimičák 38 102.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 38 118.
4 čt 25. 5. Kosoř 38 128.
5 čt 1. 6. Točná 38 134.
6 čt 8. 6. Lipence 38 139.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 38 149.
8 čt 22. 6. Zvole 38 151.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 38 154.
10 čt 7. 9. Hostivice 59. 42 00:55:10 23:14 (72%) 80 125.
11 čt 14. 9. Hostivař 80 130.
12 čt 21. 9. Zátiší 80 133.
13 čt 5. 10. Dobeška 56. 45 00:48:23 23:17 (92%) 125 116.
14 čt 12. 10. Ořechovka 46. 55 01:11:44 40:11 (127%) 180 105.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 82. 19 02:02:08 70:07 (134%) 19 134–135.
4 čt 12. 5. Křeslice 61. 40 00:58:20 24:58 (74%) 59 111.
5 čt 19. 5. Novodvorská 59 124.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 59 135.
7 čt 2. 6. Ďáblice 69. 32 01:08:42 37:28 (119%) 91 114.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 64. 37 01:20:32 39:49 (97%) 128 103.
9 čt 16. 6. Valy 128 108.
10 út 21. 6. Čelákovice 128 112.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 52. 49 01:07:20 26:46 (65%) 177 102.
12 čt 22. 9. Klíčov 48. 53 01:08:04 41:24 (155%) 230 87.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 230 91.
14 st 5. 10. Malešice 39. 62 00:45:30 20:45 (83%) 292 76.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 45. 56 00:40:57 21:12 (107%) 348 70.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 81. 20 01:35:10 62:29 (191%) 20 116.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 20 141.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 20 152.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 20 176–177.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 20 190–191.
7 čt 13. 6. Klánovice 20 203–204.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 20 207–208.
9 st 26. 6. Káraný 20 207–208.
10 čt 5. 9. Radotín 20 220.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 20 224.
12 čt 19. 9. Krčák 20 227.
13 st 25. 9. Čimice 20 235.
14 čt 3. 10. Novodvorská 20 241.