Tomáš Johanovský

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 7 (18) 658 b 42.
2018 15 1 (18) 1409 b 6.
2017 11 (14) 1032 b 7.
2016 5 (15) 355 b 69.
2015 8 (20) 702 b 48.
2014 9 (14) 777 b 18.
2013 10 (14) 745 b 23.
2012 11 (17) 728 b 32.
2011 4 (13) 110 b 48.
Celkem 80 1 (143)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 11. 90 00:49:09 06:03 (14%) 90 30.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 90 61–62.
4 st 1. 5. Čelákovice 8. 93 00:40:51 03:10 (8%) 183 30.
5 čt 9. 5. Hostivař 183 47.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 183 58.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 183 68.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 183 73.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 183 77.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 183 85.
11 čt 20. 6. Sedlec 12. 89 01:03:43 14:17 (28%) 272 63.
12 čt 27. 6. Dubeč 272 68.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 4. 97 00:33:02 02:23 (7%) 369 53.
14 čt 12. 9. Krčák 6. 95 00:50:02 08:11 (19%) 464 45.
15 čt 19. 9. Kolovraty 464 52.
16 čt 26. 9. Vítkov 4. 97 00:38:55 06:52 (21%) 561 46.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 561 48.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 4. 97 00:43:40 08:10 (23%) 658 42.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 8. 93 00:36:57 07:07 (23%) 93 11.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 93 32–33.
3 čt 26. 4. Krčák 7. 94 00:48:55 05:55 (13%) 187 21.
4 čt 3. 5. Vysočany 16. 85 00:35:10 06:33 (22%) 272 14.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 23. 78 00:46:50 11:30 (32%) 350 13.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 4. 97 00:47:53 02:53 (6%) 447 10.
7 čt 24. 5. Děvín 7. 94 00:53:33 05:38 (11%) 541 9.
8 čt 31. 5. Struhařov 8. 93 01:05:42 06:49 (11%) 556 8.
9 čt 7. 6. Juliána 8. 93 00:54:10 07:41 (16%) 649 8.
10 čt 14. 6. Točná 727 8.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 5. 96 01:12:34 10:10 (16%) 823 8.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 6. 95 00:46:25 04:03 (9%) 918 6.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) (pořadatel) 100 1018 5.
14 čt 20. 9. Klánovice 18. 83 01:03:58 11:51 (22%) 1101 7.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 4. 97 00:34:43 01:13 (3%) 1120 6.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 6. 95 00:19:19 02:45 (16%) 1215 6.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 4. 97 05:21:17 47:22 (17%) 1312 5.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 4. 97 00:27:35 01:17 (4%) 1409 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 5. 96 00:39:35 02:46 (7%) 96 6.
2 čt 11. 5. Čimičák 3. 98 00:27:32 03:08 (12%) 194 3.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 194 21.
4 čt 25. 5. Kosoř 7. 94 01:16:04 10:08 (15%) 288 16.
5 čt 1. 6. Točná 5. 96 01:05:52 06:53 (11%) 384 4.
6 čt 8. 6. Lipence 12. 89 00:41:28 06:57 (20%) 473 5.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 473 15.
8 čt 22. 6. Zvole 5. 96 00:54:37 07:22 (15%) 569 5.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 8. 93 00:46:30 09:21 (25%) 662 4.
10 čt 7. 9. Hostivice 662 14.
11 čt 14. 9. Hostivař 7. 94 00:56:43 12:11 (27%) 756 13.
12 čt 21. 9. Zátiší 5. 96 00:48:26 06:49 (16%) 852 11.
13 čt 5. 10. Dobeška 14. 87 00:29:40 04:34 (18%) 939 11.
14 čt 12. 10. Ořechovka 8. 93 00:38:47 07:14 (22%) 1032 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 86. 15 00:37:45 05:14 (16%) 15 89.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 28. 73 00:55:04 15:35 (39%) 88 54.
3 čt 5. 5. Bohnice 88 73.
4 čt 12. 5. Křeslice 8. 93 00:36:54 03:32 (10%) 181 45.
5 čt 19. 5. Novodvorská 8. 93 00:32:06 05:49 (22%) 274 25.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 274 37.
7 čt 2. 6. Ďáblice 274 53.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 274 59.
9 čt 16. 6. Valy 274 65.
10 út 21. 6. Čelákovice 274 67.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 274 71.
12 čt 22. 9. Klíčov 20. 81 00:35:49 09:09 (34%) 355 61.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 355 62.
14 st 5. 10. Malešice 355 67.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 355 69.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 25. 76 00:56:19 12:24 (28%) 76 81.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 31. 70 00:53:42 14:30 (36%) 146 58.
5 čt 14. 5. Zátiší 146 75.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 146 82.
7 čt 28. 5. Babický muničák 146 89.
8 čt 4. 6. Říčany 6. 95 00:35:22 02:49 (8%) 241 65.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 8. 93 00:52:36 11:25 (27%) 334 50.
10 út 16. 6. Valy 11. 90 01:10:07 10:58 (18%) 424 42.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 7. 94 00:55:49 09:39 (20%) 518 36.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 518 40.
13 čt 3. 9. Uhříněves 11. 90 00:34:59 05:17 (17%) 608 35.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 608 37.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 608 40.
16 ne 20. 9. Krňany 608 43.
17 čt 24. 9. Šeberák 7. 94 00:35:09 05:11 (17%) 702 40.
18 st 30. 9. Motol 702 43.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 702 46.
20 st 14. 10. Jižní město 702 48.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 28. 73 00:42:40 12:17 (40%) 73 31–32.
2 čt 15. 5. memoriál APM 73 58–59.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 5. 96 01:01:14 08:38 (16%) 169 33.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 169 46.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 26. 75 00:37:15 09:01 (31%) 244 36.
6 čt 12. 6. Čelákovice 20. 81 00:54:14 11:24 (26%) 325 29.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 325 37.
8 čt 26. 6. Hostavice 325 42.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 9. 92 01:14:46 17:24 (30%) 414 35.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 12. 89 00:19:23 04:14 (27%) 506 25.
11 čt 18. 9. Hostivař 6. 95 00:51:32 07:19 (16%) 601 22.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 11. 90 00:53:20 08:48 (19%) 691 19.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 15. 86 01:00:18 11:30 (23%) 777 16.
14 čt 16. 10. Klánovice 777 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 23. 78 78 25.
2 čt 18. 4. Milíčák 14. 87 00:41:20 08:39 (26%) 165 10.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 16. 85 01:17:09 16:23 (26%) 250 8.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 250 19.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 32. 69 00:52:51 15:26 (41%) 319 15.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 16. 85 00:34:19 05:39 (19%) 404 13.
7 čt 13. 6. Klánovice 404 20.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 12. 89 493 19.
9 st 26. 6. Káraný 14. 87 01:10:07 14:12 (25%) 580 17.
10 čt 5. 9. Radotín 10. 91 03:05:00 -728:00 (-80%) 671 15.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 671 18.
12 čt 19. 9. Krčák 671 20.
13 st 25. 9. Čimice 28. 73 744 20.
14 čt 3. 10. Novodvorská MS 1 745 23.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 63. 38 38 67.
2 st 11. 4. Hlubočepy 25. 76 01:08:01 16:51 (32%) 114 23.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 114 43.
4 st 25. 4. Modřany 29. 72 01:19:28 22:08 (38%) 186 31.
5 čt 3. 5. Mníšek 53. 48 234 28.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 68. 33 00:36:30 11:21 (45%) 267 27.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 267 34.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 267 38.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 26. 75 01:18:18 21:01 (36%) 342 35.
10 út 12. 6. Káraný 342 37.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 19. 82 00:47:56 09:37 (25%) 424 33.
12 st 8. 8. Řepy 424 37.
13 st 5. 9. Klánovice 31. 70 01:29:37 20:35 (29%) 494 35.
14 st 12. 9. Chabry 494 38.
15 st 19. 9. Hostivař 33. 68 01:08:30 21:42 (46%) 562 38.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 14. 87 00:55:31 09:30 (20%) 649 32.
17 st 3. 10. Záběhlice 22. 79 00:28:30 07:31 (35%) 728 32.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 37. 14 14 100–101.
6 čt 26. 5. Motol 14 109–110.
7 st 1. 6. Komořany 14 118–119.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 14 126–127.
9 út 14. 6. Kladno 35. 16 02:10:11 42:33 (48%) 30 99.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 30 104.
11 st 14. 9. Chabry 8. 43 01:27:44 02:15 (2%) 73 62.
12 st 21. 9. Klánovice 73 66.
13 st 28. 9. Chodov 14. 37 00:19:07 04:29 (30%) 110 48.