Tomáš Navrátil

Jméno Tomáš Navrátil


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 3 (16) 139 b 129.
2019 1 (18) 53 b 197–199.
2018 2 (18) 114 b 134.
Celkem 6 0 (52)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 101. 1 01:02:12 20:32 (20%) 1 178–183.
4 čt 28. 5. Juliána 31. 70 01:03:49 18:20 (17%) 71 101.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 71 110.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 71 123.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 71 132.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 71 142.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 71 147.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 71 153.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 71 164.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 71 171.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 71 173.
14 čt 24. 9. Kamýk 33. 68 00:55:16 21:17 (22%) 139 118.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 139 125.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 139 129.
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 48. 53 01:13:38 30:32 (29%) 53 80.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 53 100.
4 st 1. 5. Čelákovice 53 121–122.
5 čt 9. 5. Hostivař 53 136–137.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 53 141–142.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 53 149–150.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 53 150–152.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 53 156–158.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 53 166–167.
11 čt 20. 6. Sedlec 53 166–167.
12 čt 27. 6. Dubeč 53 171–172.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 53 176–177.
14 čt 12. 9. Krčák 53 182–183.
15 čt 19. 9. Kolovraty 53 184–185.
16 čt 26. 9. Vítkov 53 186–187.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 53 197–199.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 53 197–199.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 50. 51 00:54:45 24:55 (27%) 51 53.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 51 89–90.
3 čt 26. 4. Krčák 38. 63 01:05:30 22:30 (21%) 114 43.
4 čt 3. 5. Vysočany 114 63.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 114 76.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 114 83.
7 čt 24. 5. Děvín 114 93.
8 čt 31. 5. Struhařov 114 96.
9 čt 7. 6. Juliána 114 104.
10 čt 14. 6. Točná 114 110.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 114 113.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 114 121.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 114 125.
14 čt 20. 9. Klánovice 114 130.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 114 131.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 114 133.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 114 133.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 114 134.