Tomas Vanek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 3 (18) 257 b 83.
2012 1 (17) 95 b 157.
2011 9 (13) 359 b 11.
2010 2 (13) 70 b 56.
2009 4 (8) 255 b 14.
Celkem 19 0 (69)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 20. 81 00:57:20 14:20 (33%) 81 72.
4 čt 3. 5. Vysočany 81 90.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 81 97.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 81 104.
7 čt 24. 5. Děvín 81 110.
8 čt 31. 5. Struhařov 81 116.
9 čt 7. 6. Juliána 81 126.
10 čt 14. 6. Točná 81 136.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 81 140.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 16. 85 00:51:54 09:32 (22%) 166 100.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 10. 91 01:25:05 20:25 (31%) 257 73.
14 čt 20. 9. Klánovice 257 77.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 257 78.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 257 78.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 257 81.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 257 83.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 6. 95 01:02:32 05:12 (9%) 95 72.
5 čt 3. 5. Mníšek 95 83.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 95 96.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 95 104.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 95 110.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 95 117.
10 út 12. 6. Káraný 95 122.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 95 128.
12 st 8. 8. Řepy 95 131.
13 st 5. 9. Klánovice 95 139.
14 st 12. 9. Chabry 95 144.
15 st 19. 9. Hostivař 95 148.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 95 153.
17 st 3. 10. Záběhlice 95 157.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 6. 45 00:59:00 07:57 (15%) 45 9.
2 st 27. 4. Hodkovičky 19. 32 00:52:55 12:18 (30%) 77 11.
3 st 4. 5. Březová 77 21.
4 st 11. 5. Počernice 77 26.
5 st 18. 5. Ladronka 13. 38 115 18.
6 čt 26. 5. Motol 115 24.
7 st 1. 6. Komořany 115 27.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 1. 50 03:11:00 165 21.
9 út 14. 6. Kladno 3. 48 01:30:38 03:00 (3%) 213 17.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 1. 50 00:52:38 263 14.
11 st 14. 9. Chabry 9. 42 01:28:34 03:05 (3%) 305 11.
12 st 21. 9. Klánovice 6. 45 00:57:24 04:00 (7%) 350 10.
13 st 28. 9. Chodov 42. 9 00:18:33 03:55 (26%) 359 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 10. 41 00:50:34 04:52 (10%) 41 10.
2 st 28. 4. Říčany 41 26–27.
3 st 12. 5. Zbraslav 41 32–33.
4 st 19. 5. Ladronka 41 38–39.
5 čt 10. 6. Kamýk 41 45–46.
6 út 15. 6. Kejkol 41 50–51.
7 út 22. 6. Lhotka 41 55–57.
8 st 18. 8. Juliána 41 57–58.
9 st 25. 8. Hanspaulka 41 60–61.
10 st 1. 9. Jezírko 41 68–69.
11 út 7. 9. Hostivař 41 73–74.
12 út 14. 9. Valy 41 75–76.
13 st 22. 9. Prokopáč 22. 29 01:20:45 20:53 (34%) 70 56.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 11. 39 00:39:11 07:08 (22%) 39 62.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 6. 47 00:33:02 02:05 (6%) 86 39.
6 st 2. 9. Hostivař 5. 87 01:51:57 12:32 (12%) 173 24.
7 st 9. 9. Klánovice 173 26.
8 st 16. 9. Káraný 14. 82 00:48:50 07:27 (18%) 255 14.