Vašek Hnilička

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 1 b 91–104.
2018 2 (18) 167 b 111.
2017 4 (14) 251 b 82.
2016 4 (15) 164 b 110.
Celkem 11 0 (49)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 1 91–104.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín 25. 76 01:10:27 22:32 (47%) 76 117–118.
8 čt 31. 5. Struhařov 76 123–124.
9 čt 7. 6. Juliána 76 135–136.
10 čt 14. 6. Točná 76 145–146.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 76 150–151.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 76 155–156.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 76 159–160.
14 čt 20. 9. Klánovice 76 164–166.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 76 175–177.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 10. 91 00:20:08 03:34 (21%) 167 108.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 167 110.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 167 111.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 43. 58 00:56:39 19:50 (53%) 58 44.
2 čt 11. 5. Čimičák 36. 65 00:36:00 11:36 (47%) 123 26.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 37. 64 00:48:20 18:39 (62%) 187 25.
4 čt 25. 5. Kosoř 187 42.
5 čt 1. 6. Točná 187 50.
6 čt 8. 6. Lipence 187 64.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 187 73.
8 čt 22. 6. Zvole 187 80.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 187 83.
10 čt 7. 9. Hostivice 187 86.
11 čt 14. 9. Hostivař 187 88.
12 čt 21. 9. Zátiší 37. 64 01:06:45 25:08 (60%) 251 76.
13 čt 5. 10. Dobeška 251 79.
14 čt 12. 10. Ořechovka 251 82.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice 48. 53 00:53:53 22:39 (72%) 53 147–148.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 44. 57 01:07:50 27:07 (66%) 110 107.
9 čt 16. 6. Valy 48. 53 01:26:45 38:29 (79%) 163 95.
10 út 21. 6. Čelákovice 60. 1 164 100.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 164 105.
12 čt 22. 9. Klíčov 164 105.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 164 107.
14 st 5. 10. Malešice 164 107.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 164 110.